kovajo
28.12.09,10:15
Pekne predpoludnie,
vie mi niekto poradit ako sa da prehrat UNDF?
TomasHC
28.12.09,09:30
UNDF = undefined = nedefinovane

Musis zistit viac info z hlavicky suboru, nieco ako:

Codec: undf
type: tone
channels: 1
Data rate: 22050 kHz
bits per sample: 16
bitrate: 24032 bps
Codec Name: Voxware MetaSound
Codec Description: AC24V1 24 Kbps, 22 kHz, Mono

Jedna sa o nepodporovany format, neznamy pre Tvoj prehravac. Pouzivas VLC?
marjankaj
28.12.09,09:42
Pekne predpoludnie,
vie mi niekto poradit ako sa da prehrat UNDF?


Neviem, čo je UNDF, ale napr. v pokri alebo v rulete môžeš prehrať aj gate.:D
kovajo
28.12.09,10:06
kovajo
28.12.09,10:13
Neviem, čo je UNDF, ale napr. v pokri alebo v rulete môžeš prehrať aj gate.

Esteze take blbosti nehram !
Fero11
28.12.09,10:40
Je to obycajny flash, prehras ho v kazdom browsery opera, FF, IE ale musis mat nainstalovany adobe flash player
kovajo
28.12.09,10:48
No ano ale ja ho mam stiahnuty a chcem ho prehrat v bez pripojenia na internet.
TomasHC
28.12.09,11:01
No ano ale ja ho mam stiahnuty a chcem ho prehrat v bez pripojenia na internet.

Napr. http://www.videolan.org/vlc/ - VLC player.

A tiez ako napisal Fero11 - browser funguje aj bez internetu!
Chobot
28.12.09,11:09
Pekne predpoludnie,
vie mi niekto poradit ako sa da prehrat UNDF?

Čo je to UNDF?
Názov súboru? Typ súboru? Koncovka súboru? Odkiaľ máš ten súbor? Ako si ho skúšal otvoriť?

Na takto položenú otázku nečakaj relevantnú a kvalitnú odpoveď. Upresni otázku.
kovajo
28.12.09,12:10
Napr. http://www.videolan.org/vlc/ - VLC player.
A tiez ako napisal Fero11 - browser funguje aj bez internetu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
VLC a KMPlayer pouzivam no nedokazu to prehrat.

Stiahol som si adobe flash player no neda sa mi nainstalovat.
Niekde na nete som cital ze pocas instalacie nesmiem mat zapnuty prrehliadac,vypol som instaloval a nic.
Ako ho nainstalovat?
Fero11
28.12.09,13:14
A co ti vypise ???
Samozrejme prehliadac musis mat vypnuty a potom instalacia prebehne.
kovajo
28.12.09,15:23
Konecne sa mi to podarolo,dik za pomoc !
moj probllem to ale neriesi.

Skusim to takto :

pozriem si video tutorial na adrese ~ http://www.3epraha.cz/kestazeni/sketchup/videa/opr_b3-common_mistakes.swf ~ ,potom si otvorim zlozku Casche skopirujem si pozrene video a chcem si ho prehrat no nejde.Skusal som to v KMPlayer,Media Player Classic,VLC media player a Adobe Flash Player ,ako sa to da prehrat ?

Ine subory mi tymto sposobom idu bez problemov,ako na to?
Fero11
28.12.09,17:57
ved sme ti napisali viackrat
PREHRAJ SI HO VO WEB BROWSERY
Chobot
29.12.09,08:48
Konecne sa mi to podarolo,dik za pomoc !
moj probllem to ale neriesi.

Skusim to takto :

pozriem si video tutorial na adrese ~ http://www.3epraha.cz/kestazeni/sketchup/videa/opr_b3-common_mistakes.swf ~ ,potom si otvorim zlozku Casche skopirujem si pozrene video a chcem si ho prehrat no nejde.Skusal som to v KMPlayer,Media Player Classic,VLC media player a Adobe Flash Player ,ako sa to da prehrat ?

Ine subory mi tymto sposobom idu bez problemov,ako na to?

Pravdepodobne to máš stiahnuté vo formáte flash (s koncovkou .swf). Ak to chceš prehrať v bežnom videoprehrávači (WMP, KMPlayer, BSPlayer,..) tak to musíš skonvertovať na iný formát, napr. .avi, .mpg...
TomasHC
29.12.09,09:27
Pravdepodobne to máš stiahnuté vo formáte flash (s koncovkou .swf). Ak to chceš prehrať v bežnom videoprehrávači (WMP, KMPlayer, BSPlayer,..) tak to musíš skonvertovať na iný formát, napr. .avi, .mpg...

VLC a Mplayer classic prehravaju aj SWF ;)
Stevo5
29.12.09,12:20
Kovajo - súbor sa mi z tvojho linku spustí bez problémov. Prehliadač Opera 10.10.
Stiahol som si ho na disk - je to súbor s názvom "crt_b12-sandbox_tools.swf" a veľkosť je 6087 kB. V počítači sa mi prehrá v Opere, IE a prehrá ho aj Irfan View. Viac prehrávačov som neskúšal, šlo by to pravdepodobne vo všetkých.
Myslím že nemáš nainštalovanú v systéme podporu pre tento typ súborov, alebo dostatočne updatovaný systém. Neviem o čo by sa mohlo jednať, ale ak to ide mne, malo by to ísť každému kto má dobre odladený systém.
Pre info: WinXP PRO SP3 so všetkými updatami, nainštalovaná Java aj updaty, Net Framework 3.5, FlashPlayer, FFDShow v trochu staršej verzii. Iné kodeky som neinštaloval.

P.S. Skúsil som to v KM Playeri, prehralo bez problémov. Ale NeroShowTime mi to ako jediný neprehral. Neskúšal som meniť asociácie súborov v programoch.