kovajo
28.12.09,11:37
Dobry den,
chcem sa naucit pracovat s poradou,je niekde neaka instruktaz?
(alebo ako mozem citovat nikoho v mojom prispevku?)
zdenka131
28.12.09,10:45
mirpo
28.12.09,10:48
alebo ďalšie informácie:
klikni vpravo hore na "Obsluha", potom "Návod (faq)"
nedopo
30.12.09,20:27
Dobry den,
chcem sa naucit pracovat s poradou,je niekde neaka instruktaz?
(alebo ako mozem citovat nikoho v mojom prispevku?)

Pod príspevkom,na ktorý chcete reagovať vpravo dole kliknite na "cituj",otvorí sa okno odpovede s formátovaním textu a môžete písať Vašu odpoveď. Ak to nejde, tak sa pravdepodobne objaví správa, prečo to nejde, pozrite "Prístupové práva" tu v "Ohlasoch".
ivustek
11.03.10,09:21
Prosím o info - od čoho závisí označenie pri nicku: Junior Member, Senior Member, Poraďák?
arizona
11.03.10,09:34
Prosím o info - od čoho závisí označenie pri nicku: Junior Member, Senior Member, Poraďák?
Od počtu príspevkov. Od juniora po VIP ;)

http://www.porada.sk/t110289-bodovanie-na-porade.html
ivustek
11.03.10,09:37
Od počtu príspevkov. Od juniora po VIP ;)

Ďakujem pekne, lebo som si nebola vedomá, že sama som sa tak oznčila.
luja5
05.01.11,19:57
Želám pekný večer,
dnes som sa prvýkrát pokúsila reagovať odpoveďou na príspevok, za ktorým bol už ďalší príspevok. Nemala som v úmysle zadať svoju odpoveď ako nový príspevok, ale nejako mi nešlo zaradiť ju priamo za príspevok, za ktorý som chcela. Buď mi to moju odpoveď ukázalo ako nový príspevok, alebo mimo témy mi ju zaradilo za posledný príspevok iného poraďáka, ktorému moja odpoveď nebola určená.
Neviem to urobiť :confused:. Prosím, poradí mi niekto, kde som asi urobila chybu? Ďakujem.
veronikasad
05.01.11,19:59
Želám pekný večer,
dnes som sa prvýkrát pokúsila reagovať odpoveďou na príspevok, za ktorým bol už ďalší príspevok. Nemala som v úmysle zadať svoju odpoveď ako nový príspevok, ale nejako mi nešlo zaradiť ju priamo za príspevok, za ktorý som chcela. Buď mi to moju odpoveď ukázalo ako nový príspevok, alebo mimo témy mi ju zaradilo za posledný príspevok iného poraďáka, ktorému moja odpoveď nebola určená.
Neviem to urobiť :confused:. Prosím, poradí mi niekto, kde som asi urobila chybu? Ďakujem.
Príspevok mimo témy sa zaraďuje do poradia -ak je niekto šikovnejší a predbehne ťa - si naozaj mimo témy.
luja5
05.01.11,20:11
Ďakujem. Ak toto sa mi ukáže za Tvojou odpoveďou, ako mám predstavu, tak som asi dobre pochopila :-) .
jobobe
09.01.11,00:07
Prosím o info;) prečo zaregistrovaný člen má blokované hodnotenie, pokiaľ nedosiahne hranicu 10 bodov?
arizona
09.01.11,04:59
Prosím o info;) prečo zaregistrovaný člen má blokované hodnotenie, pokiaľ nedosiahne hranicu 10 bodov?
Aby sa predislo zneuzivaniu,samobodovaniu a pod. ,ako sa stavalo v minulosti...
jobobe
21.04.11,08:04
Keď sú tak cenné, ako sa dajú použiť?
Halli
21.04.11,08:36
Keď sú tak cenné, ako sa dajú použiť?

Môžeš si za ne kúpiť veľkonočné vajcia :D
http://www.beruska8.cz/velikonocni/vajicka2/8.gif
jobobe
21.04.11,08:59
Môžeš si za ne kúpiť veľkonočné vajcia :D
http://www.beruska8.cz/velikonocni/vajicka2/8.gif

naozaj? :) tak preto platia obmedzeniaaa...kúp si aj za mňa ak potrebuješ;)
Halli
21.04.11,09:32
naozaj? :) tak preto platia obmedzeniaaa...kúp si aj za mňa ak potrebuješ;)

Ja už mám dosť, nemusela som kupovať...dala som bodík za dobrú odpoveď a dostala som do profilu pozdrav od kamošov aj s vajíčkami. Už vieš o čom sú body? O pochvale a o priateľstve... pekné sviatky;)