Fero11
28.12.09,12:56
V tomto case mi dost blbne porada. Kym nacita prispevok, tak to trva niekolko sekund, viac ako 10s ak chcem odpovedat, tak pri odoslani obcas vyskoci skript na stiahnutie. Jednoducho vidim, ze niekde je problem
Som sam ??
Petra Nová
28.12.09,12:04
Nie, nie si sám a to lekvárové tempo ma poriadne vytáča. Zmizli mi dva príspevky a nemám trpezlivosť ich písať znovu.:eek: Takže taká je dnes Porada v mojom počítači.:rolleyes::cool:
tuta
28.12.09,12:29
Aj porada si potrebuje oddýchnuť ;)
sondaw
28.12.09,12:30
Stejně jako u Petry, zmizely mi rozepsané příspěvky, další nešly zobrazit, stránka se načítá hrozně dlouho nebo se objeví chyba a vůbec se nepřipojím
Olice
28.12.09,12:32
V tomto case mi dost blbne porada. Kym nacita prispevok, tak to trva niekolko sekund, viac ako 10s ak chcem odpovedat, tak pri odoslani obcas vyskoci skript na stiahnutie. Jednoducho vidim, ze niekde je problem
Som sam ??

Nie si sám, tu je Richardova odpoveď v téme Ohlasy:
http://www.porada.sk/1241571-post71.html
Petra Nová
28.12.09,12:35
Aj porada si potrebuje oddýchnuť ;)
To je dobré vysvetlenie;):) Len máme smolu, že my sme si cez sviatky oddýchli a ona chce práve teraz oddychovať!:D
wagner
28.12.09,13:03
Nie si sám, tu je Richardova odpoveď v téme Ohlasy:
http://www.porada.sk/1241571-post71.html
Ani mi ten príspevok neotvorilo, ide to ako v lete na saniach, radšej odtiaľto odchádzam, keď sa zvýši rýchlosť, potom sa sem môžem vrátiť. Na slimačie tempo nie som stavaná
misoft
28.12.09,20:33
Poraďáci! Takže od 22:00 Porada už maká na plné obrátky. :D
michelle84
29.12.09,11:57
Ja som vždy trpezlivá, keď sú nejaké problémy s Poradou. Všimla som si, že včera pomenej načitávala stránky, ale nerobila som z toho bububu. Stáva sa to a treba to rešpektovať a nerozčuľovať sa hneď.
wagner
29.12.09,12:01
Ja som vždy trpezlivá, keď sú nejaké problémy s Poradou. Všimla som si, že včera pomenej načitávala stránky, ale nerobila som z toho bububu. Stáva sa to a treba to rešpektovať a nerozčuľovať sa hneď.
A rozčuľoval sa niekto? Myslím si, že sme to iba konštatovali a nikde som nečítala žiadne nadávky alebo niečo podobné.
tomas67
29.12.09,13:59
Mne zasa nejde zobraziť podpis.
frederyka
29.12.09,14:04
Mne zasa nejde zobraziť podpis.
Niekde som čítala, že svoj podpis vidíš, keď máš 1000 príspevkov;)
tomas67
29.12.09,14:28
Hm..., ale ja podpisy iných vidím, ale svoj nie :D
frederyka
29.12.09,14:34
Hm..., ale ja podpisy iných vidím, ale svoj nie :D
:Dsvoj podpis nevidíš. Zistíš, až napíšeš 1000 príspevkov.

Pozri sa, koľko príspevkov majú členovia, ktorým vidíš podpisy;)
marjankaj
29.12.09,14:34
Hm..., ale ja podpisy iných vidím, ale svoj nie :D

Až keď budeš mať 1000 príspevkov potom sa ti tam objaví tvoj podpis. Zatiaľ máš iba 94.
Melnick
29.12.09,14:53
A rozčuľoval sa niekto? Myslím si, že sme to iba konštatovali a nikde som nečítala žiadne nadávky alebo niečo podobné.

Nemáš pravdu, ja som sa rozčuľovala a aj nadávala - doma za monitorom. :D:D:D
Fero11
29.12.09,15:05
O podpise tu uz bola rec, ja som sa stazoval ze moj super podpis nieje vidiet a bolo mi napisane, ze admin to upravil tak, ze podpis sa zobrazi len v prvom prispevku v jednom vlakne (to preto lebo ludia si do podpisov davali rozne obrazky, flashe atd .... a cele forum bolo rusive a neprehladne).
To bol dobry napad, ale ja svoj podpis vidim tiez nejak zvlastne, jednoducho v nejakych vlaknach je viac krat a niekedy nieje v prvom prispevku.
Neriesim to, ale aj tak moj podpis berte vazne
endrju
29.12.09,15:09
Nielen stranka porada.sk bola problemova.
Pocas Vianoc som povolil "slavnej" firme ..., aby sa nainstalovali najnovsie zaplaty pre operacny system.
Vysledok: nefunkcne otvaranie akychkolvek stranok.
Komunikoval som vcera a dnes s dodavatelom internetoveho pripojenia a dodavatelom antivirusu.
Vysledok komunikacie: zblbnute nastavenie firewallu skoro s istotou sposobene prave instalaciou najnovsich zaplat.
Chyba odstranena rucnym zasahom do pravidiel firewallu.
Neodporucam aplikovat takuto liecbu, ak nie ste oboznameni s touto problematikou. ;)
Petra Nová
29.12.09,15:17
O podpise tu uz bola rec, ja som sa stazoval ze moj super podpis nieje vidiet a bolo mi napisane, ze admin to upravil tak, ze podpis sa zobrazi len v prvom prispevku v jednom vlakne (to preto lebo ludia si do podpisov davali rozne obrazky, flashe atd .... a cele forum bolo rusive a neprehladne).
To bol dobry napad, ale ja svoj podpis vidim tiez nejak zvlastne, jednoducho v nejakych vlaknach je viac krat a niekedy nieje v prvom prispevku.
Neriesim to, ale aj tak moj podpis berte vazne
Keď sme pri podpise, ja ten Tvoj beriem smrteľne vážne. Ani tak veľa nežiadaš. Sľubujem, že Ťa voliť nebudem a v tom Ti rada vyhoviem.:D;)
arizona
29.12.09,15:29
Mne zasa nejde zobraziť podpis.
http://www.porada.sk/t126372-odkaz-v-podpise.html
wagner
29.12.09,15:57
Nemáš pravdu, ja som sa rozčuľovala a aj nadávala - doma za monitorom. :D:D:D
Ale na Porade si čušala, tak teraz mám Ti to veriť alebo nie? Há?
tomas67
29.12.09,18:20
Aha dik za odpoved, tak kym budem mat 1000, tak už budem v truhle pod zemou :D
frederyka
29.12.09,18:42
Aha dik za odpoved, tak kym budem mat 1000, tak už budem v truhle pod zemou :D
20 príspevkov denne a za 50 dní vidím tvoj podpis:D
wagner
29.12.09,20:03
Aha dik za odpoved, tak kym budem mat 1000, tak už budem v truhle pod zemou :D
Musíš sa snažiť, keď chceš niečo dosiahnuť. Za ten podpis Ti to stojí, či nie?
Melnick
30.12.09,08:18
Ale na Porade si čušala, tak teraz mám Ti to veriť alebo nie? Há?
A či tu nevystupujem dosť dôveryhodne ? Háááááá ?????? :D:D:D:D:D:D

PS : počuj - chceš sa hádať ???? :D:D:D:D:D:D
wagner
30.12.09,11:00
A či tu nevystupujem dosť dôveryhodne ? Háááááá ?????? :D:D:D:D:D:D

PS : počuj - chceš sa hádať ???? :D:D:D:D:D:D
Nie, nechcem sa hádať, iba som Ťa chcela trochu podpichnúť. Myslela som to zo srandy, ale ak som Ťa tým urazila, tak prepáč. To som nemala v úmysle. Pekný deň prajem.
Melnick
30.12.09,11:15
Ale wagner- neblbni.:) Od začiatku žartujem.:--- Pekný zvyšok roka želám a do toho nového veľa úspechov .

Maja
Stefan2005
07.07.11,10:09
už viackrát v poslednej dobe sa mi pri snahe udeliť pochvalu zobrazí hláška (a samozrejme sa neudelí pochvala):

Nepodarilo sa ulozit pochvalu:

Fatal error: Cannot create references to/from string offsets nor overloaded objects in /home/www/porada.sk/www-ram/vbseo/includes/functions_vbseo_hook.php on line 111


Robí to iba mne, alebo máte podobný problém aj ostatní ?
Gina Er
07.07.11,10:19
už viackrát v poslednej dobe sa mi pri snahe udeliť pochvalu zobrazí hláška (a samozrejme sa neudelí pochvala):

Nepodarilo sa ulozit pochvalu:

Fatal error: Cannot create references to/from string offsets nor overloaded objects in /home/www/porada.sk/www-ram/vbseo/includes/functions_vbseo_hook.php on line 111


Robí to iba mne, alebo máte podobný problém aj ostatní ?
robí to asi všetkým... :(
pepsikova
07.07.11,10:30
už viackrát v poslednej dobe sa mi pri snahe udeliť pochvalu zobrazí hláška (a samozrejme sa neudelí pochvala):

Nepodarilo sa ulozit pochvalu:

Fatal error: Cannot create references to/from string offsets nor overloaded objects in /home/www/porada.sk/www-ram/vbseo/includes/functions_vbseo_hook.php on line 111


Robí to iba mne, alebo máte podobný problém aj ostatní ?..

..pochvaly jedine ústne..alebo priamo do profilu..inak zrušené,nedá sa dať pochvala..(zase sa upratovalo a nik nedal vedieť((((:cool:
Stefan2005
07.07.11,10:49
..

....inak zrušené,nedá sa dať pochvala...(zase sa upratovalo a nik nedal vedieť...

ak je to tak, tak ešte zabudol aj odstrániť nefunkčné tlačítko....
Gina Er
07.07.11,10:53
..

..pochvaly jedine ústne..alebo priamo do profilu..inak zrušené,nedá sa dať pochvala..(zase sa upratovalo a nik nedal vedieť((((:cool:
a to tu už nikto nič negarantuje?? :eek::eek:

http://www.youtube.com/watch?v=glzaIzanKBg