bibiana11
28.12.09,17:39
Obraciam sa na Vás veľkou prosbou, súrne by som potrebovala knihu od autorky: Oľga Škvareninová: Rečová komunikácia
rada by som aj kúpila, alebo požičala
preto som si zvolila tento spôsob získania knihy, lebo je beznádejne vypredaná
prosím Vás ak máte možnosť pomôžte mi
vopred Vám veľmi pekne ďakujem
wagner
28.12.09,20:23
Obraciam sa na Vás veľkou prosbou, súrne by som potrebovala knihu od autorky: Oľga Škvareninová: Rečová komunikácia
rada by som aj kúpila, alebo požičala
preto som si zvolila tento spôsob získania knihy, lebo je beznádejne vypredaná
prosím Vás ak máte možnosť pomôžte mi
vopred Vám veľmi pekne ďakujem
Pozerala som a mali by ju mať - teda aspoň mi ju cez net ponúklo :
www.eplanet.sk , www.vydavatel.sk , www.knihy.heureka.sk , www.superdeal.sk , www.abcknihy.sk
bibiana11
29.12.09,15:18
ďakujem za informácie, overila som aj telefonicky, ale všade majú vypredanú túto knižku
veronikasad
29.12.09,15:23
ďakujem za informácie, overila som aj telefonicky, ale všade majú vypredanú túto knižku
skús tu

http://www.heureka.sk/exit/interstore-sk/535290141/?z=2&p=1
bibiana11
29.12.09,16:08
Ďakujem Veronika,
teoreticky by tam mohli mať túto knihu, nie je tam uvedené, že je vypredaná, ja som aj objednala, ale problém je v tom, že až 4. januára sú otvorený, dúfam, že budú mať a najneskôr do toho 10. januára mi pošlú
bibiana11
05.01.10,15:35
Práve teraz mi volala zamestnankyňa, že nemajú tú knihu, takže smola, ani poriadne prednášky neboli, tak skúsime šťastie 23. januára, uvidíme
likodita
07.01.10,16:50
Pokiaľ ešte trvá záujem o túto knižku, my ju máme
likodita@gmail.com
bibiana11
08.01.10,14:04
ďakujem, že ste sa ozvali, mám záujem o túto knižku, už som Vám napísala mailom, dobre by bolo keby som mala na Vás telefónny kontakt, aby sme sa vedeli dohodnúť