Salmová
28.12.09,18:26
Dobry den,

mohol by mi niekto poradit ako dalej? Jednoosobová firma /1 majitel aj konatel/ predal svoj cely obchodny podiel. Nadobúdatel sa stal jedinym spolocnikom a konatelom firmy. Podpisali vsetky potrebne zalezitosti: zmluva o prevode, preberaci protokol... vsetko, co bolo potrebné. Novy majitel podal návrh zmien na OR, kde zápis odmietli nakolko nemal cisty register trestu. Povodny majitel o tom nevedel, takze pri podpisani zmluvy o prevode podal vsetky dokumenty nadobúdatelovi: zivn.list, uctovné závierky, peciatku, celú dokumentáciu firmy..., úplne vsetko. Nakolko na OR neprepisali firmu, nadalej figuruje predávajúci ako spolocnik a konatel. Lenze uz nemá vobec nic spolocné s firmou a nadobúdatel sa zmizol. Co robit teraz, ako dalej? Dakujem za pomoc!
Economic
28.12.09,18:58
Dobry den,

mohol by mi niekto poradit ako dalej? Jednoosobová firma /1 majitel aj konatel/ predal svoj cely obchodny podiel. Nadobúdatel sa stal jedinym spolocnikom a konatelom firmy. Podpisali vsetky potrebne zalezitosti: zmluva o prevode, preberaci protokol... vsetko, co bolo potrebné. Novy majitel podal návrh zmien na OR, kde zápis odmietli nakolko nemal cisty register trestu. Povodny majitel o tom nevedel, takze pri podpisani zmluvy o prevode podal vsetky dokumenty nadobúdatelovi: zivn.list, uctovné závierky, peciatku, celú dokumentáciu firmy..., úplne vsetko. Nakolko na OR neprepisali firmu, nadalej figuruje predávajúci ako spolocnik a konatel. Lenze uz nemá vobec nic spolocné s firmou a nadobúdatel sa zmizol. Co robit teraz, ako dalej? Dakujem za pomoc!

Pokiaľ máš vážny záujem, nie je potrebné Odmietnutie tu zverejňovať, pošli mi oskenované Odmietnutie na súkromný mail, ktorý nájdeš v mojom profile. Skúsim s na to pozrieť.
zalobaba
28.12.09,19:27
Dobry den,

mohol by mi niekto poradit ako dalej? Jednoosobová firma /1 majitel aj konatel/ predal svoj cely obchodny podiel. Nadobúdatel sa stal jedinym spolocnikom a konatelom firmy. Podpisali vsetky potrebne zalezitosti: zmluva o prevode, preberaci protokol... vsetko, co bolo potrebné. Novy majitel podal návrh zmien na OR, kde zápis odmietli nakolko nemal cisty register trestu. Povodny majitel o tom nevedel, takze pri podpisani zmluvy o prevode podal vsetky dokumenty nadobúdatelovi: zivn.list, uctovné závierky, peciatku, celú dokumentáciu firmy..., úplne vsetko. Nakolko na OR neprepisali firmu, nadalej figuruje predávajúci ako spolocnik a konatel. Lenze uz nemá vobec nic spolocné s firmou a nadobúdatel sa zmizol. Co robit teraz, ako dalej? Dakujem za pomoc!

OR neskúma RT.
Economic
28.12.09,19:37
OR neskúma RT.

Myslím si to isté, za to by ma zaujímala odmietačka....
Ďalej bez komentára....
zalobaba
28.12.09,19:41
Myslím si to isté, za to by ma zaujímala odmietačka....
Ďalej bez komentára....

.... tiež by ma to zaujímalo, ale asi skôr niekto niekoho "vodí za nos"....
ivan bratislava
10.01.10,19:55
no... ale pokial viem,tak osoba ktora ma v RT zapis, moze mat problem so zapisom do OR... zalezi v akej veci bola odsudena, ci majetkova trestna cinnost,alebo... da sa to overit priamo na OR v podatelni, nie je problem...