Danah12
29.12.09,08:16
Ahojte poraďáci,
chcela by som sa spýtať, čo dávate do radiátorov aby Vám v zime nezamrzla voda v nich, keď ich nejakú dobu nepoužívate.
Ja som v obchode našla len Topeko, ale to je len proti hrdzaveniu.
Možno je aj niečo lepšie a účinnejšie.
Ďakujem.
zdenka131
29.12.09,10:58
Želám pohodový deň. Skús pozrieť túto stránku : http://www.phaqua.sk/
bocan111
29.12.09,11:13
spolahlive riesenie a riesenie zadarmo, pripadne za par korun je take, ze treba najst znameho, pripadne sa ist normalne dohodnut do autoservisu....menia tam aj chladiace zmesy a stare likviduju, treba si dohodnut, ze vam tuto zmes staru budu odkladat /pripadne oni uz vzdy urcite maju nejaku staru v sudoch/ no a potom tuto zmes naliat do systemu kurenia, samozrejme tieto chladiace zmesy su miesane vacsinou na -40°C a podlatoho odpustit zo systemu tolko vody, aby ste to potom po namiesani mali na tych -30°C...pripadne vypustit system cely, v sude si to namiesat na pozadovanu teplotu, skontrolovat meracikom a napustit....a mate zmes, ktora je aj na hlinikove radiatory /auta maju hlinikovu hlavu/ a aj na ocelove /ocelovy blok motora/...to len keby nejaky mudrlant zacal vyvyjat teorie...ja tak fungujem na chate uz niekolko rokov a maximalna pohoda, bez stresu a starosti :-)