ucetni_fantozzi
29.12.09,16:02
ahoj poradaci, prosim o pomoc pri rieseni nasledovneho problemu:

- zamestnanec sa pocas trvania pomeru stal poberatelom predcasneho starobneho dochodku,
- nasledne nastupil na PN, ktora momentalne este trva a bude trvat do cca polovice januara,
- so zamestnavatelom sa dohodli, ze ku 31.12. ukoncia pomer (tzn. dohoda o ukonceni pomeru),

s cim by som potreboval poradit:
- ma posielat PN na socialku - vznikne mu narok na nemocenske davky?
- ked pri ukonceni pomeru dostane odchodne, ovplyvni to nejakym sposobom davky PN? resp. prerusi mu to narok na dalsie poberanie davok (v roku 2010)?

dakujem!
ucetni_fantozzi
07.01.10,08:00
nikto nevie? skoda... nuz skusim si odpovedat sam, ako si to interpretujem podla zakona o socialnom poisteni - mozno pomoze niekomu inemu...

§30

Zamestnanec má nárok na nemocenskú dávku, ak tento zákon neustanovuje inak, ak

a) splnil podmienky ustanovené na vznik nároku na nemocenskú dávku počas trvania nemocenského poistenia alebo po jeho zániku počas trvania nároku na výplatu nemocenskej dávky alebo v ochrannej lehote a
b) nemá príjem, ktorý sa považuje za vymeriavací základ podľa § 138 ods. 1 až 5 za obdobie, v ktorom nevykonáva činnosť zamestnanca z dôvodov uvedených v § 33 ods. 1, § 39 ods. 1, § 48 ods. 1 a § 49 ods. 1.

§138

(2) Do vymeriavacieho základu zamestnanca sa nezahŕňa odstupné, odchodné...

z toho mi vychadza ze:
1/ ak sa zamestnanec stal praceneschopnym pocas trvania nemocenskeho poistenia (v tomto pripade pocas trvania pracovneho pomeru), narok na nemocensku davku mu vznikla a trva,
2/ ukoncenie pomeru dohodou je pripustne aj pocas PN,
3/ vyplatenie odchodneho nema vplyv na vyplacane nemocenskej davky
katka50
07.01.10,08:17
nikto nevie? skoda... nuz skusim si odpovedat sam, ako si to interpretujem podla zakona o socialnom poisteni - mozno pomoze niekomu inemu...

§30

Zamestnanec má nárok na nemocenskú dávku, ak tento zákon neustanovuje inak, ak

a) splnil podmienky ustanovené na vznik nároku na nemocenskú dávku počas trvania nemocenského poistenia alebo po jeho zániku počas trvania nároku na výplatu nemocenskej dávky alebo v ochrannej lehote a
b) nemá príjem, ktorý sa považuje za vymeriavací základ podľa § 138 ods. 1 až 5 za obdobie, v ktorom nevykonáva činnosť zamestnanca z dôvodov uvedených v § 33 ods. 1, § 39 ods. 1, § 48 ods. 1 a § 49 ods. 1.

§138

(2) Do vymeriavacieho základu zamestnanca sa nezahŕňa odstupné, odchodné...

z toho mi vychadza ze:
1/ ak sa zamestnanec stal praceneschopnym pocas trvania nemocenskeho poistenia (v tomto pripade pocas trvania pracovneho pomeru), narok na nemocensku davku mu vznikla a trva, Má nárok na nemoc.dávky aj po ukonč. PP.
2/ ukoncenie pomeru dohodou je pripustne aj pocas PN, áno
3/ vyplatenie odchodneho nema vplyv na vyplacane nemocenskej davky nie


Odpovede v texte.