ejanovicova
29.12.09,18:31
KEDŽE SOM NOVAČIK, NEVIEM V TOM VOBEC CHODIT. AK NIEČO ZLE NAPÍŠEM , TAK MA OSPRAVEDLNTE. IDEM ESTE LEN NA PODNIKATELSKY KURZ, A POTOM OSTATNE KURZY KTORÉ SU POTREBNE NA OTVORENIE PREVADZKY ROZLIČNEHO TOVARU V OBCI. PREDTYM SOM PRACOVALA V CELKOM INEJ OBLASTI. ZDASA ŽE SA NEMOŽEM POHNUT, KÝM NEMÁM TIE KURZY. AK MI V NIEČOM MOŽTE PORADIT, BUDEM VELMI RADA.
ondrejvla
29.12.09,17:40
KEDŽE SOM NOVAČIK, NEVIEM V TOM VOBEC CHODIT. AK NIEČO ZLE NAPÍŠEM , TAK MA OSPRAVEDLNTE. IDEM ESTE LEN NA PODNIKATELSKY KURZ, A POTOM OSTATNE KURZY KTORÉ SU POTREBNE NA OTVORENIE PREVADZKY ROZLIČNEHO TOVARU V OBCI. PREDTYM SOM PRACOVALA V CELKOM INEJ OBLASTI. ZDASA ŽE SA NEMOŽEM POHNUT, KÝM NEMÁM TIE KURZY. AK MI V NIEČOM MOŽTE PORADIT, BUDEM VELMI RADA.

Poraďáci radi poradia, ale z tvojej otázky nie je jasné, v čom chceš poradiť.:rolleyes:
buchač
29.12.09,17:54
KEDŽE SOM NOVAČIK, NEVIEM V TOM VOBEC CHODIT. AK NIEČO ZLE NAPÍŠEM , TAK MA OSPRAVEDLNTE. IDEM ESTE LEN NA PODNIKATELSKY KURZ, A POTOM OSTATNE KURZY KTORÉ SU POTREBNE NA OTVORENIE PREVADZKY ROZLIČNEHO TOVARU V OBCI. PREDTYM SOM PRACOVALA V CELKOM INEJ OBLASTI. ZDASA ŽE SA NEMOŽEM POHNUT, KÝM NEMÁM TIE KURZY. AK MI V NIEČOM MOŽTE PORADIT, BUDEM VELMI RADA.

Prvá rada : , ak teda môžem ...:rolleyes:

Nepíš veľkými písmenami ...

Stačí úplne to prvé , vždy na začiatku vety ....;)

2. Klikni na Obsluhu

3. Klikni na Etiketu + Návod ...

4. Potom to už samo pôjde ...:---
veronikasad
29.12.09,19:14
KEDŽE SOM NOVAČIK, NEVIEM V TOM VOBEC CHODIT. AK NIEČO ZLE NAPÍŠEM , TAK MA OSPRAVEDLNTE. IDEM ESTE LEN NA PODNIKATELSKY KURZ, A POTOM OSTATNE KURZY KTORÉ SU POTREBNE NA OTVORENIE PREVADZKY ROZLIČNEHO TOVARU V OBCI. PREDTYM SOM PRACOVALA V CELKOM INEJ OBLASTI. ZDASA ŽE SA NEMOŽEM POHNUT, KÝM NEMÁM TIE KURZY. AK MI V NIEČOM MOŽTE PORADIT, BUDEM VELMI RADA.
Ak si evidovaná na úrade práce a chceš požiadať o nenávratný príspevok na samostatnú zárobkovú činnosť, musíš absolvovať 3-dňové školenie podnikatelského minima a potom vypracovať podnikatelský plán.

O žiadnych iných školeniach pre tento typ podnikania neviem
mimotemy
Ak budeš zadávať na PORADe novú tému, názov napíš tak, aby bol čo najvýstižnejší pre problém, ktorý potrebuješ riešiť ...
jaros5
30.12.09,07:53
Si tu len pár dní a vôbec sa nečudujem, že "...NEVIEM V TOM VOBEC CHODIT..."
Potrebuje to proste nejaký čas, pokiaľ sa zorientuješ ...
Prajem ti, aby si sa cítila v rodine poraďákov ako doma ...