kozlíček
30.12.09,17:26
Prosím o radu.Nahrávam z kamery na DVD-čko cez Pinacle Studio a mám taký problém:nahrá mi film a keď ho prehrávam napr. vo videoprehrávači nedá sa mi posúvať cez kapitoly,napr.po 10 min.,ale len po sekundách.To znamená,že keď chcem prehrávanie posunúť napr. o 30 min.musím držať prehrávanie vpred ako "hluchý dvere" a nedá sa mi posúvať po kapitolách.Robím niečo zle pri prehrávaní z kamery na DVD-čko,alebo čo?Poradte,prajem veselého Silvestra a všetko dobré do nového roka 2010!
jojom
30.12.09,18:29
Tu som Ti niečo našiel čo by mohlo pomôcť je tam aj o vytváraní kapitol: http://cestuji.info/pinnacle-studio/pinnacle-studio.html
Strih videa v bode 3 sa o kapitolách píše že ich musíš vytvoriť ručne ak si si ich predtým nepripravil.

Mne sa nikdy Pinacle studio nepáčilo, vždy mi pri vytváraní niečo "zblblo". Ale je to vec vkusu. Ulead video to má asi tak že si zaškrtneš vytvorenie kapitol a dáš automaticky po minutach ako chceš (3,4,5,6,10,20 a pod), alebo si označíš kde chceš dalšiu kapitolu ( myslím, už som nerobil z ním pár rokov).