Jennys
30.12.09,19:29
Ahojte, žiaľ po mnohých úvahách musím z rodinných dôvodov predať svoj zabehnutý e-shop. Vedel by mi niekto poradiť ako postupovať pri predaji, nejaké tipy, postupy čo urobiť najskôr a ako, prípadne návrhy...? Veľmi by mi to pomohlo nemám o tom ani šajnu. Skúšala som niečo hľadať aj na nete ale nič takéto som nenašla. Ďakujem.
ilooli
31.12.09,04:09
O aký eshop ide konkrétne? Možno by som mal reálne záujem... :)
mramorov
31.12.09,08:49
Dobry den mozno mam zaujem.
Prosim poslite mi podrobnejsie info na gordik@post.sk
ilooli
31.12.09,08:53
aj ja pridavam email: ivana.l@zoznam.sk
Jennys
31.12.09,09:09
Pekný deň, teší ma záujem, zatiaľ si všetko zisťujem a najneskôr do konca januára by som ho potrebovala predať. Ale čo ste mi napísali mailové adresy tak začiatkom roka sa vám ozvem určite tam budú aj podrobnosti, ale aby ste aspoň vedeli o čo ide napíšem, že ide o internetové kníhkupectvo. Ak by mal ešte niekto záujem tak nech mi sem napíše adresu a pošlem bližšie info.
dragan.michal
31.12.09,09:31
Tak ja pridam par rad.
Zakladom je:
- pocet UIP
- ak si mala reklamu tak kde a aku
- odkial prichadzaju nastevnici (google, priamo, cez bannery, PPC...)
- aky mas obrat
- ci predavas aj kontakt na dodavatela
- aky mas priemerny zisk
- kolko su mesacne naklady (domena, hosting, reklama...)
- ci zvladas eshop sama alebo je potrebnych este nejakych ludi
- na com eshop bezi (ci je to na mieru alebo nejaky opn source projekt)
- co vsetko eshop umoznuje (import, export, prepojenie s uctovnym softwerom, vystavovanie faktur...)
- ci mas tovar na sklade alebo napises dodavatelovi a on to posiela (dropshiping)

Vlastne co najviac udajov. Ak by si mala zaujem mozem Ti sprostredkovat predaj eshopu. Daj vediet cez sukromnu spravu
Jennys
31.12.09,09:49
Tak ja pridam par rad.
Zakladom je:
- pocet UIP
- ak si mala reklamu tak kde a aku
- odkial prichadzaju nastevnici (google, priamo, cez bannery, PPC...)
- aky mas obrat
- ci predavas aj kontakt na dodavatela
- aky mas priemerny zisk
- kolko su mesacne naklady (domena, hosting, reklama...)
- ci zvladas eshop sama alebo je potrebnych este nejakych ludi
- na com eshop bezi (ci je to na mieru alebo nejaky opn source projekt)
- co vsetko eshop umoznuje (import, export, prepojenie s uctovnym softwerom, vystavovanie faktur...)
- ci mas tovar na sklade alebo napises dodavatelovi a on to posiela (dropshiping)

Vlastne co najviac udajov. Ak by si mala zaujem mozem Ti sprostredkovat predaj eshopu. Daj vediet cez sukromnu spravu

ďakujem, keď si nebudem vedieť dať rady možno ti napíšem. Inak obraty a zisky tu určite uvádzať nebudem. Ešte sa chcem spýtať ako by prebiehalo to sprostredkovanie a čo by to stálo. Vďaka.
Filip Glasa
01.01.10,19:22
Inak obraty a zisky tu určite uvádzať nebudem. no tak to potom samozrejme nikto ani nekúpi :-)
Veď to sú základné údaje podľa ktorých sa kupca rozhoduje

Môžeš skúsiť aukciu:
http://webtrh.cz/f90
seky
15.01.10,13:01
blizsie info email: seeky@atlas.sk dakujem