1andu1
31.12.09,13:21
Aplikacia video.
Na mojej nastenke mi idu dve funkcie- nahravat video cez kameru a uploadnut video z pocitaca. Na nastenkach priatelov mi vsak ide iba nahravat video cez kameru (aj ked ju moj notbook nema(. Mojej dcere to v pohode funguje, nastavenia som skontrolovala, mame ich rovnake. Prosim poradte mi ako to spojazdnit.
Dakujem
frederyka
02.01.10,10:03
Aplikacia video.
Na mojej nastenke mi idu dve funkcie- nahravat video cez kameru a uploadnut video z pocitaca. Na nastenkach priatelov mi vsak ide iba nahravat video cez kameru (aj ked ju moj notbook nema(. Mojej dcere to v pohode funguje, nastavenia som skontrolovala, mame ich rovnake. Prosim poradte mi ako to spojazdnit.
Dakujem
Overila som si tvoj popis. Mám tie isté funkcie / nastavenia/, v mojom profile mám na výber nahrať video z môjho disku a zaznamenať video s webkamerou. U priateľa mám možnosť povoliť facebook.com prístup k mojej kamere a mikrofónu. Nastavenia ste si s dcérou skontrolovali na jednom počítači?
1andu1
02.01.10,10:06
Skontrolovala na dvoch notbookuch. Jej to ide mne nie. nastavenia mame rovnake. Budem povdacna za kazdy napad.
frederyka
02.01.10,10:39
Tvoja dcéra má v cudzom profile prístup k videu zo svojho PC?
Prihlás sa postupne na každom NB a zisti rozdiel.
máte rovnaké nastavenie ochrany osobných údajov v Adobe-Flash Player ?
Zita5
06.07.10,18:13
Mám notbook acer .
Problém mi začal včera večer .Ako náhle som sa prihlásila na FB a pripojila napr. do farmwille tak mi ntb sám od seba vypol .Takto som sa tam snažila prihlásiť po sebe ešte 3x a za každým sa mi notbook samovoľne vypol .

Dnes som so zvedavosťou večer ntb zapla , prihlásila som sa na Poradu a bol pokoj . Zmyslela som si pred chvíľou , že idem spraviť nákuk
na FB ,prihlásim sa a po chvíli som nakukla čo je nové vo farmwille ,zopakovalo sa samovoľné vypnutie .Mám po ihruškaní , Porada môjmu ntb viac prospieva:):D

Prosím , kde môže byť problém ? Sa mi zdá , že sa aj dosť prehreje .Je na ntb ešte záruka, brala som ho cez T-mobile .

Ďakujem za pomoc totálnemu laikovi v oblasti PC .;)
buchač
06.07.10,18:17
Skontrolovala na dvoch notbookuch. Jej to ide mne nie. nastavenia mame rovnake. Budem povdacna za kazdy napad.
...asi tu bude chyba ...

Na notebookoch by to asi išlo v pohode ...:---:D:---:D:D:D:D:D:D
Rozalka
06.07.10,18:25
Skúsila si "antivirákový nákuk"?