riuska
31.12.09,15:08
Na zaciatok sa ospravedlnujem, ze znova tato tema, ale nemam v tom nejak jasno...Je tu vela starych vlakien a odpovedi co uz nie su aktualne a strasne to cloveka myli :(((
Mam takyto problem:
Brat ma od 1.5.2008 zalozenu zivnost. Predtym bol riadne zamestanany. Takze ako zacinajuci podnikatel si v prvy rok podnikania platil len zdravotne poistenie (neplatil si dobrovolne nem.poistenie).
Nemocenske poistenie (povinne) si plati az teraz od 1.7.2009 (z minim.VZ). Dna 29,12,2009 zostal PN. Ma narok na PN a kratenie odvodov (pripadne neplatenie) do SP a ZP?
Do SP sme sice poslali 2 kopie PN, ale ked to tu vsetko citam, tam mam pochybnosti ci vobec to malo vyznam. Tych 270 dni platenia poistneho je za ake obdobie pri szco( za jeden kalendarny rok alebo za viacej rokov po sebe)? PN bude asi dlhsie, nakolko si zlomil nohu a nerada by som bola, aby mal potom nedoplatok ked zase nezaplati riadne odvody ....
Dakujem za Vasu radu.
JankaII
31.12.09,14:28
tých 270 dní ,by malo byť za posledne dva roky a v čase keď vznikme PN by mal byť poistený
Ak sa mýlim,tak ma niekto opravte


* vznik dočasnej pracovnej neschopnosti
* trvanie nemocenského poistenia v období vzniku dočasnej pracovnej neschopnosti
* ak dočasná pracovná neschopnosť vznikne po zániku nemocenského poistenia, musí vzniknúť v období trvania nároku na výplatu nemocenských dávok alebo v ochrannej lehote
* dobrovoľne nemocensky poistená osoba – 270 dní nemocenského poistenia v posledných dvoch rokoch pred vznikom dočasnej pracovnej neschopnosti
* zamestnanec má nárok na nemocenské, ak nemá príjem, ktorý sa považuje za vymeriavací základ
* nárok na nemocenské u zamestnanca nezávisí od plnenia povinností zamestnávateľa platiť a odvádzať poistné na nemocenské poistenie
* povinne nemocensky poistená samostatne zárobkovo činná osoba a dobrovoľne nemocensky poistená osoba musí mať zaplatené poistené na nemocenské poistenie v správnej sume od prvého vzniku nemocenského poistenia do konca kalendárneho mesiaca predchádzajúceho kalendárnemu mesiacu, v ktorom vznikla dočasná pracovná neschopnosť, najviac za obdobie posledných desať rokov predchádzajúcich kalendárnemu mesiacu, v ktorom vznikla dočasná pracovná neschopnosť a to spravidla v lehote do konca kalendárneho mesiaca, v ktorom vznikla dočasná pracovná neschopnosť (výnimky, ak dočasná pracovná neschopnosť vznikne v kalendárnom mesiaci, v ktorom vzniklo poistenie prvýkrát alebo v ochrannej lehote); ak dôvod na poskytnutie nemocenského (dočasná pracovná neschopnosť) vznikol pred 1. januárom 2008, podmienka zaplatenia poistného na nemocenské poistenie sa sleduje od prvého vzniku nemocenského poistenia bez obmedzenia
* povinne nemocensky poistená samostatne zárobkovo činná osoba a dobrovoľne nemocensky poistená osoba – pri posudzovaní podmienky zaplatenie poistného na nemocenské poistenie sa toleruje suma dlžného poistného na nemocenské poistenie v úhrne nižšia ako 100 Sk
brčko
31.12.09,14:34
ak je povinne NP szčo, tak tam podmienka pre nárok na nemocenské aspon 270dní dva roky pred vznikom pn nie je. Má určite nárok na nemocenské od prvého dna "povinnného" poistenia szčo, tj. aj keby ochorel 1,7,2009, tak by mal nárok na nemocenské zo povinného NP szčo. Samozrejme nesmie mať vyšší nedoplatok ako je vyššie uvedené, resp. musí vyrovnať do 31.12.2009.
riuska
01.01.10,20:01
Dakujem za Vase reakcie a prajem vsetko dobre v Novom roku pre vsetkych uzasnych ludi, ktori sa tu stretavaju. Dlho chodim na tuto stranku , snad mozno aj od jej vzniku. Vzdy som tu nasla vela uzitocnych veci a ked mam pravdu povedat kazdu nestandartnu situaciu si najskor preverim tu a precitam si vsetko okolo toho....aj ked velmi neprispievam - necitim sa az natolko vzdatna, aby som mohla radit a nerada by som niekoho zavadzala nespravnymi radami.
Este raz vdaka:))
nela07
19.01.10,09:05
Dobrý deň, môžete mi poradiť? Zamestananec+SZČO je od dnešného dňa na PN, rizikové tehotenstvo. Prvých 10 dní mu platí zamestnávateľ, následne bude poberať PN zo SP ako zamestnanec. Nárok na PN zo SZČO bude mať až v marci, vzhľadom k tomu, že má povinnosť si platiť nemocenské až od 10.1.2010 /dodatočné DP/ a nárok na PN zo SZČO podľa toho čo sme sa dočítali má až po prvom uhradení poistného za celý kalendárny mesiac, čiže za február v marci. Neviete niekto poradiť, či potom bude dostávať PN aj zo zamestnaneckého pomeru aj so SZČO? Ďakujem
Z.E.Ú.S.
25.01.10,18:36
horeuvedenú otázku posúvam , a zároveň pridávam ďalšie :) , teda
1. je naozaj pravda ako písalo hore, že ked sa plati nemoc. pois. povinne ,už sa nepočíta lehota 270 dni za posledné 2 roky ? ale platí hned od 1. júla ?
2. čo ak sa szčo po pár mesiacov rozhodne že chce platiť viac aby v prípade PN viac dostal ako sa to potom počíta ? dá sa to vôbec ?
3. je potrebné aby sa začínajúca szčo nejako ohlasila v soc. poistovni ? alebo stačí az ked jej prvykrat vznikne povinnost platit odvody? resp. od buduceho roka by to za nas mal robit DÚ......
Xanti
25.01.10,18:51
horeuvedenú otázku posúvam , a zároveň pridávam ďalšie :) , teda
1. je naozaj pravda ako písalo hore, že ked sa plati nemoc. pois. povinne ,už sa nepočíta lehota 270 dni za posledné 2 roky ? ale platí hned od 1. júla ? Ano pri povinných platiteľoch to platí takto bez povinnosti mať zaplatených 270 dní.
2. čo ak sa szčo po pár mesiacov rozhodne že chce platiť viac aby v prípade PN viac dostal ako sa to potom počíta ? dá sa to vôbec ? Viac môže mať jedine ak uzatvorí DNP a z toho už musí splnať 270 dní.
3. je potrebné aby sa začínajúca szčo nejako ohlasila v soc. poistovni ? alebo stačí az ked jej prvykrat vznikne povinnost platit odvody? Až ked podáva výpis z DP na SPresp. od buduceho roka by to za nas mal robit DÚ......
v texte.
Z.E.Ú.S.
25.01.10,21:17
vďaka za odpovede , ale ešte ma napadlo čo ked začinajuca szco nesplni tu hranicu cca 3800 euro kde nemusí platiť odovdy do sp , vtedy tiež podáva ten výkaz pre SP ? resp. ak je to nová szčo má aspoň oznámiť SP že síce podnika ale nedosiahla tú sumu ?
a jedna otázka trochu mimo , prvých 10 dní platí PN zamestnancovi zamestnávateľ koľko % zo mzdy ? keďže potom je to už 55 % myslím od SP a u szčo prvé 3 dni 25 % potom 55 % ked sa nemýlim......
Xanti
26.01.10,12:57
vďaka za odpovede , ale ešte ma napadlo čo ked začinajuca szco nesplni tu hranicu cca 3800 euro kde nemusí platiť odovdy do sp , vtedy tiež podáva ten výkaz pre SP ? resp. ak je to nová szčo má aspoň oznámiť SP že síce podnika ale nedosiahla tú sumu ? Ja som im to odniesla, nič ma to nestálo
a jedna otázka trochu mimo , prvých 10 dní platí PN zamestnancovi zamestnávateľ koľko % zo mzdy ? U zamestnanca zamestnávateľ platí prvé tri dni 25% a zvyšné dni 55% z VZ. keďže potom je to už 55 % myslím od SP a u szčo prvé 3 dni 25 % potom 55 % ked sa nemýlim......U SZCO platí od začiatku SP , a presne to má ako zamestnanec .. prvé tri dni 25% z VZ, a ostatné dni 55% z VZ.
V texte.
dara
30.03.10,16:09
tiez sa pripojim szco plati poistenie, ostal pn. do kolkych dni jecl szco povinna odovzdat pnkovy listok do soc. poist. ake povinnosti dalsie jej z toho plynu. este sa spytam 1.den plati 25% sp a dalsie dni 55%, chapem to spravne?
dara
30.03.10,19:22
posuvam si
dara
31.03.10,20:26
prosim vas o pomoc priatel je szco ostal pn lekarka mu dala klasicky pnkovi listok, a nejaky karticku pre soc. poist. kde je vyhlasenie. prosim vas dokedy treba odovzdat na soc poist a ktore z tlaciv? aj pnkovi listok tak ako u zamestamnanca? dakujem moc za pomoc
Katy a R
31.03.10,20:58
prosim vas o pomoc priatel je szco ostal pn lekarka mu dala klasicky pnkovi listok, a nejaky karticku pre soc. poist. kde je vyhlasenie. prosim vas dokedy treba odovzdat na soc poist a ktore z tlaciv? aj pnkovi listok tak ako u zamestamnanca? dakujem moc za pomoc

... pozri http://www.socpoist.sk/nemocenske/1292s#uplatnenie-naroku ... píšu že "hneď po vystavení" ;)

Nech doručí čo najskôr. Ak by mal problém osobne - môže poslať poštou - doporučene!
... s potvrdením o DPN dostal pravdepodobne tzv prechodku (dáva sa na konci mesiaca, že neschopnosť stále trvá) ... treba odovzdať tiež, lebo mu za marcové dni nevyplatia v termíne..
salsa
13.04.10,07:04
SZCO a PN , tiež si myslím ,že väčšina živnostníkov ani neuvažuje o PN , ale niekedy sa stane , že život to tak zariadi , že aj živnostník si musí ľahnúť na operačný stôl a následne sa rehabilitovať a ísť na liečenie.... a v tom čase mu padnú dobre aspoň nemocenské dávky aj keď malé . Včera som si prečítala v hospodárskom denníku návrh aby boli u živnostníkov zrušené odvody na nemocenské poistenie. Chudák živnostník ... ???
Timka1
13.04.10,07:13
SZCO a PN , tiež si myslím ,že väčšina živnostníkov ani neuvažuje o PN , ale niekedy sa stane , že život to tak zariadi , že aj živnostník si musí ľahnúť na operačný stôl a následne sa rehabilitovať a ísť na liečenie.... a v tom čase mu padnú dobre aspoň nemocenské dávky aj keď malé . Včera som si prečítala v hospodárskom denníku návrh aby boli u živnostníkov zrušené odvody na nemocenské poistenie. Chudák živnostník ... ???

aj keď budú zrušené povinné odvody do nemocenského poistenia, čo myslím, že väčšina SZČO uvíta, stále ostáva možnosť dobrovoľného nemocenského poistenia, takže kľudne sa môžu poistiť a z tohto titulu im budú v prípade práceneschopnosti vyplácané nemocenské dávky
Xanti
13.04.10,07:20
aj keď budú zrušené povinné odvody do nemocenského poistenia, čo myslím, že väčšina SZČO uvíta, stále ostáva možnosť dobrovoľného nemocenského poistenia, takže kľudne sa môžu poistiť a z tohto titulu im budú v prípade práceneschopnosti vyplácané nemocenské dávky
To je pravda Timka, ale nesmieme zabúdať, že pokiaľ je nemocenské povinné a výjde platiť SZCO tak v podstate okamžite môže ísť na PN.
A dobrovolné musí splniť podmienku 270 dní platenia.

Takže ak mi výjde povinnosť platiť odvody od júla, a bude takáto zmena. A ja sa pripoistím DNP tiež v júly, tak sa mi môže čosi stať v decembri a ja nedostanem absolútne nič. Lebo nebudem mať splnenú podmienku platenia 270 dní.

A je SZCO v obrovskej nevýhode oproti zamestnancovi, ktorý už pri nástupe do zamestnania môže ísť na platenú PN.
salsa
13.04.10,07:44
To je pravda Timka, ale nesmieme zabúdať, že pokiaľ je nemocenské povinné a výjde platiť SZCO tak v podstate okamžite môže ísť na PN.
A dobrovolné musí splniť podmienku 270 dní platenia.

Takže ak mi výjde povinnosť platiť odvody od júla, a bude takáto zmena. A ja sa pripoistím DNP tiež v júly, tak sa mi môže čosi stať v decembri a ja nedostanem absolútne nič. Lebo nebudem mať splnenú podmienku platenia 270 dní.

A je SZCO v obrovskej nevýhode oproti zamestnancovi, ktorý už pri nástupe do zamestnania môže ísť na platenú PN.
Otvorila som túto tému , lebo tento problém sa týka priamo aj mňa . Bola som PN v januári 2009 a dostala som nemocenskú dávku zo SP 143,00 € . Pracovníčka SP mi poradila aby som si platila aj dobrovolné nemocenské poistenie - rozdiel do maxima s čakacou dobou 270 dní. Viem , že ma čaká daľšia operácia , tak som súhlasila , že sa dobrovoľne pripoistím od 9.7.2009 .Čiže čakacia doba sa mi úž skončila a môžem ísť do nemocnice. Neviem ale , či teraz potrebujem dve vypísané PN ?
Xanti
13.04.10,07:47
Otvorila som túto tému , lebo tento problém sa týka priamo aj mňa . Bola som PN v januári 2009 a dostala som nemocenskú dávku zo SP 143,00 € . Pracovníčka SP mi poradila aby som si platila aj dobrovolné nemocenské poistenie - rozdiel do maxima s čakacou dobou 270 dní. Viem , že ma čaká daľšia operácia , tak som súhlasila , že sa dobrovoľne pripoistím od 9.7.2009 .Čiže čakacia doba sa mi úž skončila a môžem ísť do nemocnice. Neviem ale , či teraz potrebujem dve vypísané PN ?
Ano ,
musíš požiadať o dve kladenky. Jedna bude vypísaná ako SZCO, a na druhej bude vypísané DPO. A obe odnesieš do SP.