miky2401
31.12.09,17:31
prosim vas,potrebujem poradit..zijem v irsku v prenajatom dome..moj byvali partner,z ktorym mam jednu dcerku nas asi tak pred 6 mesiacmi opustil..niesme zosobaseny a ani nemame nic spolu nadobudnute,okrem nasej dcerky..ked som zostala sama,narokovala som si na na jeden prispevok,kedze som slobodna mamicka a bez partnera..vola sa (one parent payment)..dostala som ho bez problemou..no problem je v tom,ze teraz na sviatky nas moj ex-partner prisiel pozriet..nechcela som byt zla,tak som ho pustila dnu..viem,ze ma narok na svoju dceru tiez a nechem mu to odobrat..no jeho navsteva a pritomnost su nekonecne stresy,tak som ho poziadala aby uz odisiel..lenze on sa mi zacal vyhrazat,ze on odide ked on bude chciet..stale je tu,aj proti mojej voli a ja neviem ako ho dostat prec..bojim sa aj toho,ze ked pride socialka a uvidia ho tu,neuveria mi a zoberu mi prispevok,ktory mi pomaha,aby sme prezili (ja a moja dcerka)..prosim poradte mi,mam volat policiu?alebo socialku?mozem vobec proti tomu nieco robit??vopred vam velmi pekne dakujem za radu..
buchač
31.12.09,17:57
prosim vas,potrebujem poradit..zijem v irsku v prenajatom dome..moj byvali partner,z ktorym mam jednu dcerku nas asi tak pred 6 mesiacmi opustil..niesme zosobaseny a ani nemame nic spolu nadobudnute,okrem nasej dcerky..ked som zostala sama,narokovala som si na na jeden prispevok,kedze som slobodna mamicka a bez partnera..vola sa (one parent payment)..dostala som ho bez problemou..no problem je v tom,ze teraz na sviatky nas moj ex-partner prisiel pozriet..nechcela som byt zla,tak som ho pustila dnu..viem,ze ma narok na svoju dceru tiez a nechem mu to odobrat..no jeho navsteva a pritomnost su nekonecne stresy,tak som ho poziadala aby uz odisiel..lenze on sa mi zacal vyhrazat,ze on odide ked on bude chciet..stale je tu,aj proti mojej voli a ja neviem ako ho dostat prec..bojim sa aj toho,ze ked pride socialka a uvidia ho tu,neuveria mi a zoberu mi prispevok,ktory mi pomaha,aby sme prezili (ja a moja dcerka)..prosim poradte mi,mam volat policiu?alebo socialku?mozem vobec proti tomu nieco robit??vopred vam velmi pekne dakujem za radu..

Irske zákony sú možno / asi / iné ....

Ale skús niečo v tom význame , že Ťa ohrozuje , podľa príkladu ...

Miláčik Ameriky? Sitkomová hviezda Sheen vytiahol na manželku nôž
Násilník alebo obeť svojej manželky? Takéto otázky si kladú americké médiá v prípade Charlieho Sheena.
Policie v Aspene v americkom Colorade v pondelok večer zverejnila nahrávku telefonátu, v ktorom sa volajúca žena označila za Sheenovu manželku a oznámila, že ju manžel ohrozoval nožom. Zároveň vyhlásila, že sa obáva o svoj život.

K hádke došlo medzi manželmi na Štedrý deň po tom, čo Sheenovi manželka povedala, že sa chce rozviesť a získať do starostlivosti ich dvojčatá - chlapcov, ktorí sa narodili tento rok v marci. Sheen ju potom vraj pritlačil na posteľ, držal pod krkom a vyhrážal sa jej, že ju zabije, pokiaľ to niekomu povie.

Hoci Sheenova žena zavolala v piatok ráno políciu s tým, že Sheen ju napadol, herec tvrdí, že sa len bránil. Obaja mali vypité. V neprospech herca však svedčí fakt, že nejde o prvé problémy v rámci domáceho násilia.

http://koktail.pravda.sk/milacik-ameriky-sitkomova-hviezda-sheen-vytiahol-na-manzelku-noz-p9m-/sk-kkoktail.asp?c=A091229_132029_sk-kkoktail_p20

Predpokladám , že írsky policajti budú oveľa ráznejší ako tí naši ....
Nehovoriac o zákonoch a uplatňovaní práva ....oproti tomu nášmu ...:rolleyes:

P.S.:
Druhý krát buď zlá ...!!!!!!!!