Stanley73
31.12.09,18:23
Máte niekto praktické skúsenosti s masážnym boxom od firmy Arttec konkrétne City High. Odporučíte mi?
AndrejG
31.12.09,21:38
Jedine prakticke skusenosti ktore som pocul od znamych na masazne boxy su take, ze ich pouzivali prvych par tyzdnov a potom ich to prestalo bavit. Tie domace nestoja za vela, navyse to aj dost huci, takze na relax sa neda ani pomysliet.

EDIT: Vidim, ze ten ktory spominas ty, je dokonca v sprche, takze sa pri nom neda ani lezat, ale treba sediet...to pochybujem, ze zaujem vydrzi vobec tych par tyzdnov.
jerome1
01.01.10,12:53
Máte niekto praktické skúsenosti s masážnym boxom od firmy Arttec konkrétne City High. Odporučíte mi?
Ja mám hydromasažnú vaňu už niekoľko rokov a už nikdy viac, ani si neviete predstaviť aká tam je údržba a aj po dobrej údržbe ako to vyzerá. Hydromasážnemu boxu sa neviem vyjadriť, ale ja by som si ho určite nedal. Radšej ísť na kvalitné kúpalisko s hydromasážou, to je masáž.
Stanley73
01.01.10,17:40
Tak co mam pouzit, ked chcem mat sprchovaci kut zhora zakryty a pouzivat tropicky dazd?
Stanley73
01.01.10,17:41
Ja mám hydromasažnú vaňu už niekoľko rokov a už nikdy viac, ani si neviete predstaviť aká tam je údržba a aj po dobrej údržbe ako to vyzerá. Hydromasážnemu boxu sa neviem vyjadriť, ale ja by som si ho určite nedal. Radšej ísť na kvalitné kúpalisko s hydromasážou, to je masáž.

Aka je udrzba?
radek666
01.01.10,19:08
Aka je udrzba?

pri nekvalitnej tvrdej vode sa trisky zanesú. treba rozoberať čistit urobíš to takto parkrat a za chvílu sa ti tá triska rozpadne.
lapejko
01.01.10,22:47
Namontovali sme štyri boxy tejto značky za tri roky a tri boxy horšej značky, z toho jeden akciový mám tri roky doma. Ak je tvrdá voda, treba ju upraviť inak bude po pol roku box nefunkčný.Najjednoduchšie je použiť magnetické filtre. Inak viac sa ohľadne čistenia osvedčili biele plastové boxy ako tie tmavé sklenené, prvýkrát som bol zhrozený na návšteve u zákazníka po trojmesačnom užívaní skleneného boxu aký bol od nánosov zakakaný. A bacha na plastové koncovky hadíc vzadu pri doťahovaní, rýchlo praskajú a problém je ich zohnať.
Heni
02.01.10,07:31
skúsenosť priamo s City High nemám, ale naši majú od arttecu masážny box Denver http://www.arttec.cz/zbozi/masazni-boxy-a-parni-lazne/masazni-boxy-O94/denver-masazni-box-Z2804.html, mám pocit, že tá páková batéria nezmiešava dobre vodu, pri určitej sile prúdu ide voda rovnakej teploty, a je jedno, či máš páku v krajnej (horúcej) polohe alebo v strede, kde by už mala byť voda zmiešaná, ide proste horúca. A opačne tak isto... Aj hlučnosť batérie pri zmiešavaní je podľa mňa príliš vysoká.
Prepínanie polôh sprcha/masážne trysky/masáž nôh ide veľmi veľmi ťažko, niekedy to neviem ani dvomi rukami pretočiť.
Na tom tmavom skle skutočne vidno každú kvapku vody... Rádio s reprákmi sa použilo len pri dokončovaní inštalácie masážneho boxu, aby montérom bolo veselšie :---
a napríklad čo otcovi v tom boxe chýba - je taký klasický jednoliaty prúd vody ako v umývadlovej batérii... myslím, že už by si taký masážny box nevybrali, už by brali radšej klasiku...
Stanley73
02.01.10,13:14
pri nekvalitnej tvrdej vode sa trisky zanesú. treba rozoberať čistit urobíš to takto parkrat a za chvílu sa ti tá triska rozpadne.

mam tvrdu vodu, ako by ste teda vyriesili odsavanie par, ked v obycajnych sprchacoch nie je strieska a ani ventilator?
lapejko
03.01.10,20:23
file:///C:/DOCUME%7E1/Home/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-2.png
V kombinácii s podomietkovou batériou s prepínaním sa dá do podhľadu namontovať tropický dážď a v blízkosti kúta dať ventilátor s vlhkostným čidlom.
lapejko
03.01.10,20:29
Asi takto...
AndrejG
04.01.10,12:33
Asi takto...

Pekna kupelka, ale ta dlazba na zemi to zabila. Mozno keby boli spary rovnako farebne robene ako dlazba, ukazalo by to uplne inak.
lapejko
10.01.10,08:10
Náš zákazník-náš pán...V tomto prípade aspoň vedela čo chce a aj po pár rokoch je spokojná, inak je to vozíčkarka a ten kút má plné otváranie na obe strany.