nizzmo
31.12.09,18:26
Zdravim Vas, chcem sa opytat,co mozem robit, pretoze mam problem s tym, ze v autoservise mi zle urobili klampiarinu na mojom aute. Totiz mal som auto buchnute od zadu na pravej strane. Auto bolo v servise pred vyse polrokom. Klampiarinu urobili a peniaze za pracu dostali od poistovne. Dnes som ale bohuzial zistil, ze pracu odviedli fusersky a to: zateka mi do kufra, zadne svetlo na pravej strane mi zateka a pravy zadny blatnik mi nejak malo natiahli, pretoze otvor v blatniku na koleso je o vyse 1cm mensi, ako na opacnej, cize lavej strane. Koli tomu zlemu natiahnutiu blatnika mam pravdepodobne prave ten problem zo zatekanim. Preto sa chcem opytat, ako postupovat pri vybavovani takejto reklamacie. Dakujem...
katarina.j
31.12.09,18:08
Zdravim Vas, chcem sa opytat,co mozem robit, pretoze mam problem s tym, ze v autoservise mi zle urobili klampiarinu na mojom aute. Totiz mal som auto buchnute od zadu na pravej strane. Auto bolo v servise pred vyse polrokom. Klampiarinu urobili a peniaze za pracu dostali od poistovne. Dnes som ale bohuzial zistil, ze pracu odviedli fusersky a to: zateka mi do kufra, zadne svetlo na pravej strane mi zateka a pravy zadny blatnik mi nejak malo natiahli, pretoze otvor v blatniku na koleso je o vyse 1cm mensi, ako na opacnej, cize lavej strane. Koli tomu zlemu natiahnutiu blatnika mam pravdepodobne prave ten problem zo zatekanim. Preto sa chcem opytat, ako postupovat pri vybavovani takejto reklamacie. Dakujem...
No záleží na tom, aký to bol servis-či je to renomovany servis, či nie. ak je firma seriozna, tak poskytuje na svoju pracu a material aj nejaku zaruku.ved musite mat nejaky doklad o oprave vozidla, tak musi tam byt aj zaručna doba na material a zarucna doba na pracu.skuste pozriet,pekny večer:)
nizzmo
31.12.09,19:59
Na pracu a material je samozrejme faktura. Nebol to sice znackovy servis, ale to je asi jedno. Oprava bola robena vo firme, nie v garazi u nejakeho domaceho kutila. Ja sa pytam preto, pretoze som si zle odvedenu pracu vsimol az po polroku po tom, ako mi odovzdali auto. Bohuzial som ho mal po tejto oprave karoserie este v inom servise, kde mi opravovali motor a tam auto dlho stalo, preto som si tento problem nevsimol skorej. Zavada motora ale nijak nesuvidela s tou opravou karoserie a ani s havariou, po ktorej mi opravovali karoseriu.