novucka
13.09.05,14:02
Som povinná potvrdiť Dohodu o zrážkach zo mzdy, keď si zamestnankyňa vzala revolvingový úver a zmluvnej strane predložila potvrdenie, že si zaviedla trvalý príkaz zo svojho bežného účtu na prevod splátok? Fi Profireal mi aj tak zaslala Dohodu o zrážkach na potvrdenie a odvolávajú sa tam na § 551 Obč. zákonníka. Pochopila by som, keby im úver nesplácala, ale teraz naozaj neviem.
Pepa
13.09.05,12:41
No neviem či si povinná, ale tieto dohody o zrážkach zo mzdy "spoločnosti* vyžadujú pre prípad, ak by "povinný" prestal splácať úver a v tom prípade nastupuje zamestnávateľ, ktorý realizuje splátky zrážkami zo mzdy. V prípade rozviazania PP táto dohoda "putuje" k prípadnému" ďalšiemu zamestnávateľovi, ktorý preberá "povinnosť" realizovať splátky zrážkami zo mzdy.

§ 551 Obč. zákonníka - Dohoda o zrážkach zo mzdy
ods. 1. Uspokojenie pohľadávky možno zabezpečiť písomnou dohodou medzi veriteľom a dĺžnikom o zrážkach zo mzdy ......

To tlačivo si už nepamätám, ale myslím, že sa tam potvrdzuje zamestnávateľ, doba zamestnania od..., príjem. Ja by som nevidela problém v tom, aby som to nepotvrdila.
lenkav
13.09.05,12:44
Keď prechádza zamestnanec k novému zamestnávateľovi, mám povinnosť tomuto novému zamestnávateľovi oznámiť, že mu boli vykonávané exekučné zrážky? Alebo len stačí napísať exekútorovi, že zamestnanec u nás končí? Som povinná mu napísať aj názov nového zamestnávateľa?http://www.porada.sk/images/icons/icon5.gif
Pepa
13.09.05,12:48
Keď prechádza zamestnanec k novému zamestnávateľovi, mám povinnosť tomuto novému zamestnávateľovi oznámiť, že mu boli vykonávané exekučné zrážky? Alebo len stačí napísať exekútorovi, že zamestnanec u nás končí? Som povinná mu napísať aj názov nového zamestnávateľa?http://www.porada.sk/images/icons/icon5.gifAk figuruje na exekučnom príkaze názov zamestnávateľa, tak to exekútorovi oznám a nech ďalej koná on. Názov nového zamestnávateľa - nemusíš ho predsa vedieť. Ale mala by si oznámiť všetky skutočnosti, ktoré sú ti známe.
/Ja na zápočtovom liste vyznačujem všetky zrážky/
Denda
13.09.05,12:50
Keď prechádza zamestnanec k novému zamestnávateľovi, mám povinnosť tomuto novému zamestnávateľovi oznámiť, že mu boli vykonávané exekučné zrážky? Alebo len stačí napísať exekútorovi, že zamestnanec u nás končí? Som povinná mu napísať aj názov nového zamestnávateľa?http://www.porada.sk/images/icons/icon5.gifJa to riešim oznámením listom exekútorovi o ukončení pracovného pomeru.
Zamestnancovi pri vystavení potvrdenia o zamestnaní / zápočtový list/ uvediem
číslo exekúcie/ exekučného príkazu/ a sumy aké mu boli zrazené v jednotlivých mesiacoch.:)
lenkav
13.09.05,13:13
Ja to riešim oznámením listom exekútorovi o ukončení pracovného pomeru.
Zamestnancovi pri vystavení potvrdenia o zamestnaní / zápočtový list/ uvediem
číslo exekúcie/ exekučného príkazu/ a sumy aké mu boli zrazené v jednotlivých mesiacoch.:)
Denda a ak tomu zamestnancovi zrážam exekúcie už vyše dvoch rokov, musím mu tam zadať celkovú sumu, čo som za tie roky zrazila a zostatok pohľadávky, alebo ako postupovať?
enave
13.09.05,13:20
Ja na zápočtový list píšem iba celkovú zrazenú sumu, pretože za tie roky mu dlžná suma určite narástla o úroky a iné poplatky, resp. pokuty o ktorých ja nemusím vedieť, takže neviem ani správny zostatok dlžnej sumy.
Denda
13.09.05,13:20
Denda a ak tomu zamestnancovi zrážam exekúcie už vyše dvoch rokov, musím mu tam zadať celkovú sumu, čo som za tie roky zrazila a zostatok pohľadávky, alebo ako postupovať?Zostatok pohľadávky neuvádzam. Odvolávam sa len na číslo exekučného príkazu . V tvojom prípade by som nerozpisovala podľa jednotlivých mesiacov / aj keď je to prehľadnejšie/, ale uviedla by som len celkovú zrazenú sumu a obdobie.:)
Katija
13.10.05,17:25
Zamestnali sme pred pol rokom pracovníka, ktorý pri nástupe ani náhodou nehlásil, že niekomu niečo dlhuje. Doniesol zápočtový list dva roky starý, vraj nikde celý čas nerobil. Dnes nám prišla z Profirealu " Dohoda o zrážkách zo mzdy podľa § 551 Obč.zák.", ktorú s nimi podpísal a list, v ktorom nás žiadajú aby sme začali vykonávať zrážky. Podľa § 131 ods. 3 ZP, treba v takomto prípade od pracovníka súhlas. Ten je síce v tej dohode, ale skoro rok starý. To podľa mňa nemôže stačiť. Budem s ním asi musieť uzavrieť písomnú dohodu o zrážkách. Nemáte niekto vzor, alebo link. Toto som ešte zatiaľ nerobila.
Zita4
14.10.05,05:47
Zamestnali sme pred pol rokom pracovníka, ktorý pri nástupe ani náhodou nehlásil, že niekomu niečo dlhuje. Doniesol zápočtový list dva roky starý, vraj nikde celý čas nerobil. Dnes nám prišla z Profirealu " Dohoda o zrážkách zo mzdy podľa § 551 Obč.zák.", ktorú s nimi podpísal a list, v ktorom nás žiadajú aby sme začali vykonávať zrážky. Podľa § 131 ods. 3 ZP, treba v takomto prípade od pracovníka súhlas. Ten je síce v tej dohode, ale skoro rok starý. To podľa mňa nemôže stačiť. Budem s ním asi musieť uzavrieť písomnú dohodu o zrážkách. Nemáte niekto vzor, alebo link. Toto som ešte zatiaľ nerobila.Aj keby ti nepodpísal dohodu o zrážkach, ty to budeš musieť na základe § 551 Občianskeho zákonníka zrážať. Má tam dlh, ktorý musí vyrovnať. Ak ho už splatil, musí ti doniesť potvrdenie.
STRELEC
14.10.05,06:18
Zamestnali sme pred pol rokom pracovníka, ktorý pri nástupe ani náhodou nehlásil, že niekomu niečo dlhuje. Doniesol zápočtový list dva roky starý, vraj nikde celý čas nerobil. Dnes nám prišla z Profirealu " Dohoda o zrážkách zo mzdy podľa § 551 Obč.zák.", ktorú s nimi podpísal a list, v ktorom nás žiadajú aby sme začali vykonávať zrážky. Podľa § 131 ods. 3 ZP, treba v takomto prípade od pracovníka súhlas. Ten je síce v tej dohode, ale skoro rok starý. To podľa mňa nemôže stačiť. Budem s ním asi musieť uzavrieť písomnú dohodu o zrážkách. Nemáte niekto vzor, alebo link. Toto som ešte zatiaľ nerobila.Tiež by som bol opatrný, veď svoj dlh zamestnanec mohol medzičasom splatiť, neuznať jeho celkovú výšku a kdečo. Dal by som sa zamestnancovi písomne vyjadriť k dohode o zrážkach - či dohoda platí alebo nie. Aby potvrdil / nepotvrdil svoj záväzok. Výsledok by som dal na vedomie veriteľovi.
Novú dohodu o zrážkach nie je podľa mňa dôvod vystavovať.
Martina80
14.10.05,06:39
A v dohode o zrážkach zo mzdy predsa pre spoločnosť svojim podpisom potvrdil súhlas
Katija
14.10.05,07:53
Novú dohodu o zrážkach nie je podľa mňa dôvod vystavovať.
Ďakujem všetkým za názor. Ja som pochopila § 131 ZP ods.3 tak, že dohoda o zrážkách má byť uzavretá medzi pracovníkom a zamestnávateľom. Pred rokom keď si bral pôžičku našim zamestnancom nebol a podľa dostupných papierov vôbec nikde nepracoval. Tak nechápem kto mu mal čo zrážať. Uvidím čo k tomu náš pracovník povie.
ajobs
15.10.05,18:26
Súhlasím so STRELCOM, je najskôr potrebné zistiť skutkový stav a až potom konať.
Katija
17.10.05,13:13
Vsadila som na opatrnosť a spísala dohodu. Náš pracovník nebol síce nadšený, ale priznal dlžobu a podpísal súhlas so zrážkami. Takže my máme po probléme.
Ešte raz všetkým vďaka.
ajobs
17.10.05,13:32