deha
13.09.05,13:35
/nepatrí do témy zdr, ale neviem kam s tým/ Na stránke rimmel.sk je akcia riasenka-gratis za registraciu, ak mate zaujem, mrknite na to
Bubika
13.09.05,12:44
/nepatrí do témy zdr, ale neviem kam s tým/ Na stránke rimmel.sk je akcia riasenka-gratis za registraciu, ak mate zaujem, mrknite na to
prave prebieha udrzba webu ........ zeby uz riasenky dosli?
Tatiana
13.09.05,12:48
Ja som to ešte stihla. Už vopred ďakujem, dúfam, že dostanem. Práve som dnes ráno pri líčení rozmýšľala, že si musím kúpiť už novú. Týždeň ešte počkám. Ahojte
Vera
13.09.05,13:22
Ide to, aj mne to najprv vyhodilo - že údržba stránky a potom to šlapalo. Aj teraz keď som to skúšala, tak fungovalo ...
adam
13.09.05,13:29
Ďakujem, tiež som objednala.......:)
Bubika
13.09.05,13:36
uz to frci aj mne... akurat taka otazocka, nepustilo ma do pravidiel, ktore bolo treba odsuhlasit. Bez odsuhlasenia nedaju riasenku.... Vam to tie podmienky zobrazilo? Nieze sme odsuhlasili postovne v sume 200,- Sk. To by sa im tie riasenky asi dost hromadne vracali spat :O)
kukučka
13.09.05,15:51
čítala niektorá z vás tie pravidlá?
ajacik
13.09.05,16:59
tiež som to chcela skúsiť (na váš podnet :)). ale nakoľko to nezobrazuje podmienky, tak tam asi nebude niečo v poriadku. možno aj to poštovné.....
dajte vedieť. som zvedavá, ako to naozaj je
anto
13.09.05,18:50
vysvetlite dedovi, čo to vlastne tá riasenka je. Ja to počujem prvý krát, je to nejaká nariasená sukňa, alebo čo?
Zuzka
13.09.05,19:06
No, keby si chcel mať také krásne zvodné mihalnice, tak si ju kúpiš. :) ... žeby si ju kúpil tej Tvojej práčke? ;) :)
Ajuška
14.09.05,06:07
vysvetlite dedovi, čo to vlastne tá riasenka je. Ja to počujem prvý krát, je to nejaká nariasená sukňa, alebo čo?

...k tej by si isto podmienky čítať nepotreboval... :)
Velettka
14.09.05,06:15
a už niekomu došla tá riasenka? ... inak je skvelá, ja ju mám teraz a som veeeeeľmi spokojná s ňou :-)) Co asi moze byt v tých podmienkach? :-) Kurnik, by som si ju aj ja dala zaslať .....
deha
14.09.05,06:29
k tomu nevydarenemu rozkliknutiu podmienok: zrejme mas na PC nejak obmedzený internet, robilo to aj jednej mojej kamoske, tak preposlala mail ku mne a ja som jej to roklikla ato jej potom vygenerovalo potvrdenie zaslania. A čo sa týka toho pščtovného resp. dobierkovej platby za tovar, ak by to došlo za takých podmienok tak to nepreberiem,/ je ich problém že sa podmienky nezobrazujú/ včera som pozerala u ná s v DM drogerii a stoji ta riasenka 226,- Sk, ale ja by som ju rada gratis. Ja som raz už aj s Adiddasu mala super deo gel takýmto spôsobom registrácia a potom aj ten čiarkový kod/3. kroku Rimmelu/som im posala a oni mi posali navyše aj futbalovu loptu adiddas.A čo sa týka osob. údajov pokial ma začnú otravovať nejakými letákmi
z rekl. agentúry , zistím na nich mail a požiadam o vyradenie z databazy a finito.
Bubika
14.09.05,06:31
napadlo ma pozriet na stranku ceskych priatelov www.rimmel.cz (http://www.rimmel.cz) a zobrazilo mi tieto pravidla. Kedze ide o tu istu zalezitost a spolocnost, tak hadam i tie pravidla budu rovnake ... len v slovencine





Úplná pravidla soutěže na www stránkách RIMMEL.cz

Účelem tohoto dokumentu je úplná a jasná úprava pravidel celoroční soutěžní hry na RIMMEL.cz (dále jen "soutěž"). Tato pravidla jsou jediným dokumentem, který závazně upravuje pravidla uvedené soutěže na internetových stránkách RIMMEL.cz. Tato pravidla mohou být pozměněna pouze formou písemných dodatků k tomuto dokumentu.


Organizátor soutěže:

Coty Česká republika s.r.o., se sídlem ul.Na Okraji 335/42, 162 00 Praha 6, IČ: 26684527, zapsána v obchodním rejstříku vedeném u rejstříkového soudu v Praze, pod spisovou značkou C. 87169, (dále jen "organizátor")

Termín konání soutěže:

Soutěž probíhá na internetových stránkách RIMMEL.cz nepřetržitě od 12. září 2005 do 12. září 2006.

Účast v soutěži:

Spotřebitel se účastní soutěže následujícím způsobem: Soutěžícím se může stát pouze fyzická osoba starší 15 let s trvalým pobytem na území České republiky, která se do soutěže zapojí jako registrovaný uživatel www stránek RIMMEL.cz. Každá osoba se smí zúčastnit soutěže pouze pod jednou uživatelskou registrací. V opačném případě nemá nárok na výhru.
Osoby nesplňující podmínky účasti v soutěži nebo jednající v rozporu s pravidly soutěže nebudou do soutěže zařazené. Pokud se ukáže, že tato osoba se i přes uvedené skutečnosti stala výhercem v soutěži, např. v důsledku nepravdivých informací, které poskytla, nemá nárok na výhru a výhra se nepředá.

Výherce a výhry v soutěži:

Na www stránkách RIMMEL.cz získává uživatel za svoji aktivitu RIMMEL Štěstí, které spolu s koeficientem náhody rozhoduje o jeho výhře. (RIMMEL Štěstí se přiděluje každý den v 23:59 na den následující.)
Vyhrává uživatel s největším RIMMEL Štěstím za dané období.
O výhře je uživatel vyrozuměn zobrazením speciální výherní stránky na www stránkách RIMMEL.cz při prvním přihlášení na stránky RIMMEL.cz od přidělení RIMMEL Štěstí.
Pakliže se uživatel na stránky nepřihlásí v daném dni, ve kterém má nejvyšší RIMMEL Štěstí ze všech registrovaných uživatelů stránek RIMMEL.cz, výhra propadá.
Každý uživatel se může stát vítězem maximálně jednou.
Uživatel vyhrává balíček produktů RIMMEL London, obsahující nejméně 3 libovolné produkty RIMMEL London.
Obsah výherních balíku se může měnit bez předchozího upozornění.
Uživatel má dále možnost v rámci soutěže 1x za kalendářní týden, vždy v neděli v předem ohlášenou denní dobu, točit „kolem štěstí,“ na kterém si vytočí body do soutěže o extra výhry.
Body vytočené na kole štěstí se sčítají do celkového pořadí.
Uživatel s nejvyšším pořadím v době ukončení soutěže vyhrává výhru RIMMEL Shopping, která představuje jeden den v nákupním centru s možností vlastního nákupu za prostředky pořadatele soutěže ve výši, která bude specifikována v průběhu soutěže, a kosmetickou proměnou od profesionální vizážistky pořadatele soutěže.
Dále uživatel, který získá nejvíce bodů na kole štěstí za kalendářní měsíc, získává výhru RIMMEL Proměna, která představuje kosmetickou proměnou od profesionální vizážistky pořadatele soutěže.
Výherce bude na výhru upozorněn elektronickou poštou na adresu, kterou vyplní při registraci do stránek www RIMMEL.cz.

V případě, že se výherci nepodaří doručit a předat výhru, zaniká nárok výherce na získání této výhry.
Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící svůj souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat.
Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích.
Organizátor soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit nebo upravit pravidla soutěže či soutěž úplně zrušit bez udání důvodů a stanovení náhrady.
Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s jejími pravidly, se zařazením do databáze organizátora podle zákona č. 101/200Sb o ochraně osobních údajů a jejich využitím pro marketingové účely.
Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci organizátora a všech spolupracujících agentur, společností a osoby jim blízké. V případě, že se výhercem stane osoba, která je zaměstnancem uvedených společností, nebo osoba jim blízká, cena se neodevzdá.
Provozovatel soutěže neodpovídá za žádnou újmu na zdraví osob, které se soutěže účastní.
janasv
14.09.05,06:38
Este som tam kdesi na rimmel.sk nasla, ze postovne pri tovare nad 400 sk sa neuctuje. Ale ci to plati aj v tejto sutazi, neviem. Je to velmi "šviže". Uvidime, povedal slepy...
Velettka
14.09.05,06:39
uvidime, zaregistrovala som sa :-))))) Potom ked mi to dojde budem chodiť s vypleštenými namaľovanými očami .-)))
janasv
14.09.05,06:41
Bude nas tu viac. Aspon budeme vediet, kto vsetko cita poradu.....
Velettka
14.09.05,06:58
:D :D :D :D


Bude nas tu viac. Aspon budeme vediet, kto vsetko cita poradu.....
Velettka
14.09.05,07:06
baby ponahlajte sa s tou registraciou , uz som to poslala asi 10-tim dalsim :-)) a tie 10-tim dalsim ........... :-))))))))))))))))))))))))
MajkaZB
14.09.05,07:08
Je to super oznam! Uz som to rozkecala komu som len mohla.
Dakujem za všetkých mojich známych.

Pekný dníček porada.
Zuziana
14.09.05,07:11
Keď som klikla na čítať pravidlá ma vyhodilo zo stránky a nemala som zaklikknuté chcem riasenku:D:D:D
Tatiana
14.09.05,07:28
Aký kód mám dať v bode č. 3.
janasv
14.09.05,07:33
Ohladne postovneho som poslala mail na fi coty.sk, ktora to organizuje. Som zvedava, kedy a aku odpoved dostanem. Inak, ja ked objednavam v Avone, tak je tam postovne 90,-sk. Takze, ak by to bolo aj tu takto, tak sa to este vzdy oplati. Skor by ma zaujimalo, ako to je s dalsim otravovanim po registracii.
janulinka
14.09.05,07:42
Zaregistrovala som sa, dúfam, že to nebude nejaká búda....
Tatiana
14.09.05,07:59
Už som to našla: Stačí, ak zadáš kód, ktorý ti prijde poštou spolu s riasenkou!
Olgica
14.09.05,08:19
Mne všetko išlo. Do týždňa mám mať riasenku v schránke. Uvidíme.
S21
14.09.05,10:22
Úplné pravidlá súťaže na stránkach Rimmel.sk

Účelom tohto dokumentu je úplná a jasná úprava pravidiel celoročnej súťažnej hry na Rimmel.sk (ďalej len „súťaž“). Tieto pravidlá sú jediným dokumentom, ktorý záväzne upravuje pravidlá uvedenej súťaže na internetových stránkach Rimmel.sk. Tieto pravidlá môžu byť pozmenené iba formou písomných dodatkov k tomuto dokumentu.


Organizátor súťaže:

Coty Česká republika s.r.o., se sídlem ul.Na Okraji 335/42, 162 00 Praha 6, IČ: 6684527, zapísaná v obchodnom registri vedenom u registrového súdu v Prahe, pod spisovou značkou C. 87169, (ďalej len „organizátor“)

Termín konaní súťaže:

Súťaž prebieha na internetových stránkach Rimmel.sk nepretržite od 12. septembra 2005 do 12. septembra 2006.

Účasť v súťaži:

Spotrebiteľ sa účastní súťaže nasledujúcim spôsobom: Súťažiacim sa môže stať len fyzická osoba staršia 15 rokov s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky, ktorá sa do súťaže zapojí ako registrovaný užívateľ www stránok Rimmel.sk. Každá osoba sa môže zúčastniť súťaže iba pod jednou užívateľskou registráciou. V opačnom prípade nemá nárok na výhru.
Osoby nesplňujúce podmienky účasti v súťaži, alebo jednajúce v rozporu s pravidlami súťaže nebudú so súťaže zaradené. Ak sa ukáže, že táto osoba sa i napriek uvedené skutočnosti stala výhercom v súťaži, napr. v dôsledku nepravdivých informácií, ktoré poskytla, nemá nárok na výhru a výhra sa nepredá.

Výhercovia a výhry v súťaži:

Na www stránkach Rimmel.sk získava užívateľ za svoju aktivitu Rimmel Šťastie, ktoré spolu s koeficientom náhody rozhoduje o jeho výhre. (Rimmel Šťastie sa prideľuje každý deň v 23:59 na deň nasledujúci).
Vyhráva užívateľ s najväčším RIMMEL Šťastím za dané obdobie.
O výhre je užívateľ vyrozumený zobrazením špeciálnej výhernej stránky na www stránkach RIMMEL.sk pri prvom prihlásení na stránky RIMMEL.sk od pridelení RIMMEL Šťastia.
Ak sa užívateľ na stránky neprihlási v danom dni, v ktorom má najvyššie RIMMEL Šťastie zo všetkých registrovaných užívateľov stránok RIMMEL.sk, výhra prepadá.
Každý užívateľ sa môže stať víťazom maximálne raz.
Užívateľ vyhráva balíček produktov RIMMEL London, obsahujúci najmenej 3 ľubovolné produkty RIMMEL London.
Obsah výherných balíkov sa môže meniť bez predchádzajúceho upozornenia.
Užívateľ má ďalej možnosť v rámci súťaže 1x za kalendárny týždeň, vždy v nedeľu v dopredu ohlásenú dennú dobu, točiť „kolesom šťastia,“ na ktorom si vytočí body do súťaže o extra výhry.
Body vytočené na kole šťastia sa sčítajú do celkového poradia.
Užívateľ s najvyšším poradím v dobe ukončení súťaže vyhráva výhru RIMMEL Shopping, ktorá predstavuje jeden deň v nákupnom centre s možnosťou vlastného nákupu za prostriedky usporiadateľa súťaže vo výške, ktorá bude špecifikovaná v priebehu súťaže, a kozmetickú premenu od profesionálnej vizážistky usporiadateľa súťaže.
Ďalej užívateľ, ktorý získa najviac bodov na kole šťastia za kalendárny mesiac, získava výhru RIMMEL Premena, ktorá predstavuje kozmetickú premenu od profesionálnej vizážistky usporiadateľa súťaže.
Výherca bude na výhru upozornený elektronickou poštou na adresu, ktorú vyplní pri registrácii do stránok www RIMMEL.sk.

V prípade, že sa výhercovi nepodarí doručiť a predať výhru, zaniká nárok výherca na získanie tejto výhry.
Účasťou v súťaži vyjadruje súťažiaci svoj súhlas s pravidlami súťaže a zaväzuje sa ich dodržiavať.
Účasť v súťaži ani výhry nie je možné vymáhať právnou cestou ani alternatívne plniť v peniazoch.
Organizátor súťaže si vyhradzuje právo kedykoľvek pozmeniť alebo upraviť pravidlá súťaže či súťaž úplne zrušiť bez udaní dôvodu a stanovení náhrady.
Účasťou v súťaži prejavuje každý súťažiaci svoj súhlas s jej pravidlami a s tým, že organizátor je oprávnený bezplatne uverejňovať mená, podobizne a obrazové či zvukové záznamy výhercov vo sdelovacích prostriedkoch a v propagačných materiáloch organizátora po dobu 5 rokov od dokončení tejto súťaže.
Zo súťaže sú vylúčení všetci zamestnanci organizátora a všetkých spolupracujúcich agentúr, spoločnosti a osoby im blízke. V prípade, že sa výhercom stane osoba, ktorá je zamestnancom uvedených spoločností, alebo osoba im blízka, cena sa neodovzdá.
Prevádzkovateľ súťaže neodpovedá za žiadnu ujmu na zdraví osôb, ktoré sa súťaže účastnia.
S21
14.09.05,10:23
len aby bola istota, mne pravidlá otvorilo v pohode :)
tamara
14.09.05,10:43
baby díky za info, aj mne pride :-) /teda dufam/
zuzanar
14.09.05,10:45
Aj mne. Aj mne.....
Jura
14.09.05,10:49
Mňa to vyhadzuje, to nie je fér.
Bubika
14.09.05,11:01
baby díky za info, aj mne pride :-) /teda dufam/
dufam, ze potom budeme vsetky pisat: mne uz prisla, aj mne, aj mne :O)
Velettka
14.09.05,11:04
to dúúúúúúúúúúúúúúúúfam :-))
GabiZ
14.09.05,11:21
Tak s veľkými očiskami nás bude hodne! Tiež som to riskla. Ahojte:D :D :D
Velettka
14.09.05,11:22
Inak baby sa možme dohodnuť, potom budeme všetky chodiť s poriadne otvorenymi ociskami .... tak sa spozname :-))))))))))))
tamara
14.09.05,11:25
skriš baby, budeme jak barbiny :-)
Velettka
14.09.05,11:26
už len tích našich Kenov trošku vylepšiť :o)))))))
GabiZ
14.09.05,11:38
Inak baby sa možme dohodnuť, potom budeme všetky chodiť s poriadne otvorenymi ociskami .... tak sa spozname :-))))))))))))
.......a za každým mrknutím bude prievan!!!!!!!!!!!
Velettka
14.09.05,11:40
čo prievan, ..........:-)LUDZEEEEEEEE, na SLovensko sa valí hurikán RIMMEL :D :D , bacha aby nás neodfúklo, keď budeme všetky naraz žmurkať :D


.......a za každým mrknutím bude prievan!!!!!!!!!!!
zuzi
14.09.05,12:02
Rozmýšľam, že predám ventilátor!!! Párkrát zažmurkám a som odviata vetrom...:p
jana991
14.09.05,12:34
babenky šalene, už aj ja som to riskla.

Aspoň sa môžem pochvaliť, keď sa ma pýtajú, kde na také veci chodím, tak predsa na PORADU
otázka
14.09.05,15:13
Aj ja, to som zvedavá.
janasv
14.09.05,17:10
skriš baby, budeme jak barbiny :-)
A chran ich najvyssi, ked nebudem ako Kate Moss....Okamzite budem reklamovat!
kukučka
14.09.05,19:37
pravidlá mi idú po registrácii, pred ňou nešli !
janasv
20.09.05,15:03
Toto je odpoved fy COTY ohladne postovneho za riasenku:

"Pekný deň prajem,

- poštovné ani ďalšie náklady spotrebiteľka platiť nebude (všetko
zabezpečujeme a financujeme my).
Stačí, keď všetko riadne vyplníte, potvrdíte e-mail a potom sa uz len
môžete tešiť na riasenku Volume Flash, ktorá vám zadarmo dorazí poštou
spolu s katalógom RIMMEL London a kódom pre registráciu."

Inak, mne zatial nic na e-mail po registracii od nich neprislo, a to je to uz skoro tyzden. Vy ostatne nadejne Kate Moss ste na tom ako?
adam
20.09.05,16:40
E-mail mi prišiel okamžite po registrácii, ale riasenka ešte nie.......
kukučka
20.09.05,17:11
pre Janasy:
No po tvojom príspevku som skúsila zaregistrovať dcéru a okamžite som mala v schránke mejl a musíš v ňom odkliknúť súhlas, ináč nič nedostaneš! - a hneď ma to hodilo späť na Rimmel . Skús sa radšej zaregistrovať znova aby si nebola sklamaná!
janasv
20.09.05,19:49
Zaregistrovana som, len som asi dala zly e-mail. Nejako to poriesim. D.
dara
21.09.05,04:52
No ja som sa tiež zaregistrovala len som zvedavá či mi niečo príde, myslím tým riasenku. Ešte doposiaľ som nikdy nič nevyhrala.
zuzanar
21.09.05,05:03
Dúfam, že nám tá riasenka nepríde modrá, alebo červená. Ha, ha, ha.
Vlastas
21.09.05,19:01
:) Ja som túto tému objavila až dnes, už som sa zaregistrovala. Je niekto kto riasenku už obdržal??? Ináč ste geniálne, čo všetko sa človek na "PORADE" dozvie. Dúfam, že moje citlivé oči znesú riasenku ktorú obdržím "zadarmo". :mee:
Eva99
22.09.05,04:28
Registrovala som sa pred viac ako týždňom a ešte stále nič... :( Riasenka v nedohľadne... Aj mňa by zaujímalo, či ju už vôbec niekto dostal...??? A ako písala zuzanar, či fakt nebola modrá - lebo aj také sa predsa musia minúť :p
Bubika
22.09.05,17:42
Registrovala som sa pred viac ako týždňom a ešte stále nič... :( Riasenka v nedohľadne... Aj mňa by zaujímalo, či ju už vôbec niekto dostal...??? A ako písala zuzanar, či fakt nebola modrá - lebo aj také sa predsa musia minúť :p
..........modra, zelena ... ved volaco s tym uz ponatierame, len aby sme mali s cim :O))) ... tiez mam za sebou tyzden a dufam, ze kocky, ktorym som to vykvakala ma nezacnu tahat za usiska, ze som trepala, lebo potom asi budem potrebovat skor nejaky korektor na usi.......

a ty DEHA si ako na tom??? Tebe uz nieco prislo?

A co keby sme ich - fy coty - postupne zacali zavalovat nasimi mailami s jednoduchou otazkou : "A kde je moja riasenka???"http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif
GabiZ
22.09.05,18:09
Myslím si, že nikto Ťa ťahať za uši nebude, koniec koncov aj tak by to nebola tvoja chyba, keby nám to neprišlo. Možno nám pošlú oznámenie, že "bohužial, bola ste už 101, takže sa vám riasenka neušla". Uvidíme, ako povedal ten slepý. S tými e-mailami by to tiež nebolo zlé!!!:eek:
janasv
22.09.05,19:40
Mne dnes po urgencii doslo z fy coty, ze co mam robit, ked som zadala zly mail. Zaregistrovat sa opat. A cuduj sa svete, hned prislo odobrenie registracie. Podla toho cisla, co som tam vypozerala, som to stihla v hodine dvanastej 99748. Vcera som zaevidovala znamu a bolo 91737. Ked som si s nimi tento tyzden mailovala /mali zo mna radost/ pisali, ze je toho vela, ziadaju o trochu strpenia a dakuju, ze som sa zapojila.
Nuz prosim, a tiez cakam - o tyzden..."snad sa este ziiidemeee...."
Velettka
23.09.05,05:52
No dáááááááááááááááámy, riasenka je doma :-)))))) práve mi volala mamina, ze jej dosla ... nic neplatila a vsetko je OK: :-)))))))))))) juuuuuj sa tesim, sa kto nam co da dnes zadarmo? :-))) Takze aj ja ju budem mat dnes v schranke :-)) JUPIIIIIIIIIIIIIIIII
Eva99
23.09.05,05:56
No dáááááááááááááááámy, riasenka je doma :-)))))) práve mi volala mamina, ze jej dosla ... nic neplatila a vsetko je OK: :-)))))))))))) juuuuuj sa tesim, sa kto nam co da dnes zadarmo? :-))) Takze aj ja ju budem mat dnes v schranke :-)) JUPIIIIIIIIIIIIIIIII
Super! Takže konečne sa môžeme trošku ukľudniť a trpezlivo čakať, kedy aj nás milo prekvapí obsah schránky...
deha
23.09.05,09:59
No to ti trošku závidím, dúfam že mam serióznu doručovateľku!/čo sa nelíči/
Bubika
23.09.05,10:11
No to ti trošku závidím, dúfam že mam serióznu doručovateľku!/čo sa nelíči/
Tak v to dufam aj ja :O))))))
deha
23.09.05,10:32
Bubika
23.09.05,10:46
http://www.sparkfemalepromo.com/
deha, kde ty na to chodis??? Vazne sa zacinam zaujimat o tvoju napln prace....zeby surfing po nete :O)))....
...taka kabelka by sa hodila, len neviem, ci chcem, aby mi 10 rokov niekto v telefone pilil usky, ze mam kupit chevroleta....
Tweety
23.09.05,11:23
deha, kde ty na to chodis??? Vazne sa zacinam zaujimat o tvoju napln prace....zeby surfing po nete :O)))....
...taka kabelka by sa hodila, len neviem, ci chcem, aby mi 10 rokov niekto v telefone pilil usky, ze mam kupit chevroleta....Možno, že ho dávajú ako bonus za objednanie kabelôčky.
Mária M
jess
23.09.05,12:01
baby šalené....to je infekčné...už aj ja som sa zaregistrovala na tú riasenku.........:)
Bubika
26.09.05,09:55
defcice........riasenka je domaaaaaaaaaaa :O))))))))))))
Eva99
26.09.05,09:57
defcice........riasenka je domaaaaaaaaaaa :O))))))))))))
kedy si si objednávala? lebo ja stále nic... :(
Bubika
26.09.05,10:04
kedy si si objednávala? lebo ja stále nic... :(
myslim, ze 13.9. ... takze to trvalo 13 dni ... ale prisla uz aj svagrinej a ta sa registrovala o 2 dni neskor
Eva99
26.09.05,10:10
myslim, ze 13.9. ... takze to trvalo 13 dni ... ale prisla uz aj svagrinej a ta sa registrovala o 2 dni neskor
lebo ja tiež 13.9.... no nič, každému asi podľa zásluh... :o musím viac poslúchať... :D
Bubika
26.09.05,10:44
lebo ja tiež 13.9.... no nič, každému asi podľa zásluh... :o musím viac poslúchať... :D
...vydrz, trpezlivost ruze prinasa .... alebo zeby riasenky ???
Ajuška
26.09.05,11:08
myslim, ze 13.9. ... takze to trvalo 13 dni ... ale prisla uz aj svagrinej a ta sa registrovala o 2 dni neskor
...som nevedela, že si až taká prajná... //či inú si mala na mysli?
Bubika
26.09.05,11:12
...som nevedela, že si až taká prajná... //či inú si mala na mysli?
.....tak teraz to uz vies ............ //mala som na mysli aj lavu aj pravu
Ajuška
26.09.05,11:13
...je to v génoch... s tým sa zmier....
GabiZ
26.09.05,11:31
Ahojte, tak už aj sa sa môžem pochváliť, riasenku mám doma!!!!!!! Myslím, že to fungovalo, len si treba trochu viac počkať, ako len týždeň. Trvalo to približne tých 13 dní.
tamara
26.09.05,11:37
Gabi a akej farby?
Bubika
26.09.05,13:00
... a akej farby?
nie som sice Gabi ... ale prisla mi cierna
GabiZ
26.09.05,13:10
Gabi a akej farby?
Ešte neviem, lebo len mi volali z domu, že prišla.
Tatiana
26.09.05,15:03
Hurááááááááááááááááá, prišla mi riasenka - čierna.
GabiZ
26.09.05,15:07
Už som to doma overila, prišla mi tiež čierna.
kukučka
26.09.05,15:25
ej hop tralala riasenku som dostala :) :eek: :p
adam
26.09.05,17:33
Ja som ešte stále čakateľ.......:mee:
Valika
26.09.05,18:32
Aj ja trpezlivo čakám hádam dôjde.
ala13
26.09.05,19:26
Prisla mi a s nou i katalog akoze lakavych ponuk a moznost registracie sa a nejaka sutaz. Kedze sa vravi, ze nic nie je zadarmo, zaujima ma: dokazete odolat nutkaniu, ze ked sme tu riasenku dostali, ze mame povinnost si nieco objednat? Zatial ma to netrapi, ale uz som bola 6x kontrolovat, ci som v tej hlupej sutazi nic nevyhrala:D
KEJKA
26.09.05,21:01
:D no tak som túto tému do tejto chvíle ignorovala.... pre minútou som sa zaregistrovala
:D :D :D a smejem sa sama na sebe. Vôbec nepoužívam kozmetiku.
S21
27.09.05,03:24
aj ja mám doma riasenku, včera došla, a hneď dve došli, registrovala som aj mamu :D :)
deha
27.09.05,04:33
Môžem Vám len v kútiku závidieť, ja nič ešte nemám, a v tomto termíne ani nič mať už nebudem, vidím to skepticky, i ked som na web stranke bola po nejakým 1000 a niečo zaevidovaná.
Včera v noci som sa zaevidovala pravdaže zas pod vplyvom reklamy na stránke nivea, dla som si zhotoviť nejaký program podľa typu pleti, ktorý zašlú na adresu v papierovej forme a dámy pozor!!! so vzorkou zdarma!!!Hádam mi vyjde toto.
Doma sa mi už smejú a vyháňajú od PC.
dara
27.09.05,10:15
Poraďáčky včera došla riasenka, hádam prvý krát v živote som niečo obdržala zadarmo:) ani som to neverila.
valeriam
27.09.05,10:59
Ja som bola doteraz tíško, ale zaregistrovala som sa, trpezlivo čakala....a....MÁM JU! Dnes ma čakala v schránke, zajtra sa s ňou namaľujem a idem robiť prievan po meste :D.
kukučka
27.09.05,14:24
Môžem Vám len v kútiku závidieť, ja nič ešte nemám

Včera v noci som sa zaevidovala stránke nivea

Dieča zlaté už aj daj link, pobláznila si už aj staré baby :D A tú svoju urguj :)
bef
27.09.05,14:28
Doterz som tomu moc neverila, ale skutočne prišla aj mne. :)
KEJKA
27.09.05,14:47
mne dnes prišiel mail, aby som klikla na link pre potvrdenie registrácie a tam sa mi otvorila znova tá stránka. Ked som zadala meno a heslo tak nahlásilo neúspešné prihlásenie. Kde je chyba?
kukučka
27.09.05,15:13
Skleróza nebolí ... :D Zober okuliare, vráť sa na ten ich mejlík a skontroluj si meno a heslo. Ide?
misurka
28.09.05,03:48
Mne prišla tiež
Eva99
28.09.05,04:27
Baaaaaaabyyyyyyy, konečne JU už mám aj ja!!! Bola som taká nešťastná, lebo skoro všetky, čo ste si ju objedenávali v tom termíne ako ja, ste JU už mali doma..., ale dočkala som sa! A dnes som straaašne krásna :D :D :D
jajka
28.09.05,04:47
Ja som dostala tiež, ale roztrhnutú obálku a bez riasenky. Riadne ma to naštvalo, tak som to na pošte vrátila. Takže budem na ňu čakať, dúfam len, že sa dočkám.....
Evelynka
28.09.05,04:48
Aj mne už prišla!!! Nebyť Porady, nemám ani poriadnu riasenku.:) Vďaka za tip.
deha
28.09.05,05:00
Sláva mám ju aj ja. A pokračujeme: www.sunsilk.sk (http://www.sunsilk.sk) zdarma vzorky šampónov 2 ks
Bubika
28.09.05,05:09
Sláva mám ju aj ja. A pokračujeme: www.sunsilk.sk (http://www.sunsilk.sk/) zdarma vzorky šampónov 2 ks
si podarena .... dakujeme
Velettka
28.09.05,06:18
:D :D :D OBJEDNANÉ :D dakujeme.
Inak riasenka je domaaaaaaaa :D



Sláva mám ju aj ja. A pokračujeme: www.sunsilk.sk (http://www.sunsilk.sk/) zdarma vzorky šampónov 2 ks
Eva99
28.09.05,06:20
Sláva mám ju aj ja. A pokračujeme: www.sunsilk.sk (http://www.sunsilk.sk/) zdarma vzorky šampónov 2 ks
Obávam sa, že z tohto bude ďaľšia forma závislosti... No ale čo už...! Samozrejme, že objednané! :D :D :D Ďakujem!
andreaS
28.09.05,07:00
Aj mne uz vcera prisla. A objednavala som aj pre maminu a prisli obe naraz. TAk sa obe "vytesujeme" - ako hovori moja mamina. :D

idem skusit aj ja ten sunsilk

PS: vyplnali ste na rimmel aj ten kod z listu? ake mate cislo pri "stasti"?
andreaS
28.09.05,07:09
adam
28.09.05,16:58
Hurááááááááááá, už ju mám aj ja, aj moja dcéra! Mohli sme zaregistroveť aj babku :D
kukučka
28.09.05,17:28
Teraz som sa trápila s kódom nie a nie, vyzeral celý písmenkový a koťuha jedno O bola 0 :confused: rozumej nie písmeno O, ale číslica nula 0
/ aj tak ma nedostanú / :D
babenko1
28.09.05,20:03
už aj mne to došlo.. :) a predstavte si, že po týždni...
Olgica
29.09.05,03:37
Aj ja som včera dostala riasenku, a tiež po týždni.....
Bubika
29.09.05,04:14
neviem cim to je, ale moje rimmel cislo je dnes o 50 MENSIE ako vcera..... asi by som mala prestat chodit na tu stranku, aby mi trocha porastlo ??? .... vidi sa mi, ze to s navstevnostou nesuvisi .... ako ste na tom dnes vy?
zuzanar
29.09.05,04:40
Dievčence aj mne prišla. Ale sa tešíííím.
Tanicka
29.09.05,05:40
Už som aj ja dostalaaaaaaaaaa a dokonca naraz so sestrou sme dostali a ona sa registrovala neskor :D:D
luebchenko
29.09.05,05:48
aj jáááááááááááááááááááááááá ááá :) takto moc teším :) :p :D
ZuzulkaB
29.09.05,05:57
:Daj mne uz prisla....
bendži
29.09.05,06:14
Ahojte,

tak už som aj ja dnes kráááásne nalíčená vďaka novej riasenke :) Prišla včera, objednávala som už 13.9., ale hlavné že prišla :)
ANNA
29.09.05,06:54
A kto sa nestihol zaregistrovať, asi to už ani nestihne, lebo riasenka na stránke už nie je. Takže smolík pacholík.
učtovníčka
29.09.05,07:41
A kto sa nestihol zaregistrovať, asi to už ani nestihne, lebo riasenka na stránke už nie je. Takže smolík pacholík.
Dúfam, že tí čo to stihli nebudú po pár týždňoch v rubrikr zdravie žiadať o radu ako
sa lieči zápal očných spojiviek alebo niečo podobné... Veď nič dnes nie je zadarmo
a aj farmaceutický priemysel chce žiť a mastičky a kvapky sa hradia celé,tak že to možno nebude darček zadarmo. Ale to hovorí so mňa len "slepá závisť " a skúsenosti.
otázka
29.09.05,08:01
No to dúfam, lebo dnes prišla aj mne.
ala13
29.09.05,11:41
neviem cim to je, ale moje rimmel cislo je dnes o 50 MENSIE ako vcera..... asi by som mala prestat chodit na tu stranku, aby mi trocha porastlo ??? .... vidi sa mi, ze to s navstevnostou nesuvisi .... ako ste na tom dnes vy?
Naozaj Rimmel cislo stastia nesuvisi s nicim, je to vygenerovane cislo na kazdy den ine, nemusi sa zvysovat, cely den je rovnake. Ked je nad 200, vyhrava sa kozmeticky balicek. Cize je asi dolezite tam aspon raz za den nakuknut, lebo ked ho mate nad 200 a nie ste tam v ten den, nevyhrate nic.
Okrem toho sa kazdu nedelu kruti nejake koleso stastia, ziskavaju sa body a kto ma najviac, ziska vizazistku. Cize je dolezite sa tam zastavit kazdu nedelu o 12.00. Kto ma doma internet, tomu mozem iba zavidiet.
Myslim, ze asi i ziskavanie "kamosiek" a nakupovanie v eshope zvysuje body, ale to iste neviem, nemam overene, az overite dajte vediet.
A riasenka mi robi krasne riasy. Ani moje chulostive oci nie su po nej alergicke. Nie, nie som najaty agent:D.
ala13
29.09.05,11:48
Môžem Vám len v kútiku závidieť, ja nič ešte nemám, a v tomto termíne ani nič mať už nebudem, vidím to skepticky, i ked som na web stranke bola po nejakým 1000 a niečo zaevidovaná.
Včera v noci som sa zaevidovala pravdaže zas pod vplyvom reklamy na stránke nivea, dla som si zhotoviť nejaký program podľa typu pleti, ktorý zašlú na adresu v papierovej forme a dámy pozor!!! so vzorkou zdarma!!!Hádam mi vyjde toto.
Doma sa mi už smejú a vyháňajú od PC.
Mne zas toto nefunguje. Stravila som viac nez pol hodiny vyplnanim roznych dotaznikov, vypisali mi nakoniec, ze mam zmiesanu plet a gratuluju, ze bez vrasok (mimochodom, toto boli 2 otazky tesu, takze ziaden objav neucinili:) ) a tym to skoncilo, takze nechceli ani ziadne osobne udaje, bez adresy mi ziadne vzorky nikam neposlu:(. Alebo to uz skoncilo?
Bubika
29.09.05,11:56
Mne zas toto nefunguje. Stravila som viac nez pol hodiny vyplnanim roznych dotaznikov, vypisali mi nakoniec, ze mam zmiesanu plet a gratuluju, ze bez vrasok (mimochodom, toto boli 2 otazky tesu, takze ziaden objav neucinili:) ) a tym to skoncilo, takze nechceli ani ziadne osobne udaje, bez adresy mi ziadne vzorky nikam neposlu:(. Alebo to uz skoncilo?
nesmut, ani mne to nefunguje ... tiez som povyplnala, napisali mi nejake bezne povedacky o mojej pleti (tu zmiesanu mame asi vsetky :O))) a ked som si to chcela poslat na adresu mailom tak to skoncilo niekde v nedohladne ...
jess
29.09.05,11:58
nesmut, ani mne to nefunguje ... tiez som povyplnala, napisali mi nejake bezne povedacky o mojej pleti (tu zmiesanu mame asi vsetky :O))) a ked som si to chcela poslat na adresu mailom tak to skoncilo niekde v nedohladne ...
mne e-mail prišiel, vzorky zatiaľ nie a zatiaľ ani riasenka:(
otázka
29.09.05,13:55
Dnes tam bol oznam, že riasenky sú už rozdané.
Tweety
29.09.05,14:03
Dnes tam bol oznam, že riasenky sú už rozdané.
Niet divu, keď ste sa všetky poprihlasovali, určite s takým veľkým ohlasom nepočítali, ale tak im treba, keď to dajú zadarmo!
Verím,že teraz môžete konkurovať aj modelkám.
Mária M
janasv
29.09.05,20:13
:pYes, yes, yes, mam ju aj ja!:p Hlasim sa do klubu.:cool:
Dada
30.09.05,03:42
Ja som si o riasenku písala v pondelok a včera (vo štvrtok) som ju už aj mala doma. Takže som to stihla asi v poslednej chvíli, lebo už sa nedá objednať. :-*))))
Vera
03.10.05,07:07
Aj ja mám doma :-) jupiii.
janaGT
03.10.05,07:10
aj mne prišla v piatok, aj sestre
jess
03.10.05,07:13
Ja som si o riasenku písala v pondelok a včera (vo štvrtok) som ju už aj mala doma. Takže som to stihla asi v poslednej chvíli, lebo už sa nedá objednať. :-*))))
a ja 20-teho a ešte ju doma nemám :mee::mee::mee:
Tweety
03.10.05,07:15
Bolo by dobré, keby ste sa s jej kvalitou pochválili a pripojili nejakú krásnu fotečku.
Mária M
Vera
03.10.05,07:39
Ja som ju odskúšala v sobotu na svadbe xixi, takže v piatok mi došla akurát vhod. Ináč je super. Fakt ...
Tweety
03.10.05,07:46
Ja som ju odskúšala v sobotu na svadbe xixi, takže v piatok mi došla akurát vhod. Ináč je super. Fakt ...Nebodaj na vlastnej?
Mária M:)
Daska
05.10.05,19:38
Babyyyyyy, aj ja som sa a maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam juchuuuuu,
aj ked neviem na co mi to bude ked sa nemalujem :D:D:D:D
necela 2 tyzdne im to trvalo
Daska
05.10.05,19:50
a ja 20-teho a ešte ju doma nemám :mee::mee::mee:
Dasi a ty ako, doslo??? si si objednala skor ako ja
jess
06.10.05,04:21
ja ju ešte stále nemám :mee::mee::mee::mee::mee:, veď to, viaceré ste si objednávali až po mne a máte ju :mee:
Daska
06.10.05,04:41
ja ju ešte stále nemám :mee::mee::mee::mee::mee:, veď to, viaceré ste si objednávali až po mne a máte ju :mee:
Dasi a aku mate postarku, nemohla si ju "pozicat"??? Alebo nehat u susedou, pripadne u svokrov a tak....
Ja som si s nasou postarkou urobila poriadky a teraz sa boji cokolvek nechat mimo nasho domu.....
jess
06.10.05,04:46
poštárka je celkom v pohode, ale fakt ma to docela hnevá, ale keď prišla tá riasenka na Oravu, tak by mohla prísť aj do našich končín, nie ??? :D:D:D:D:D:D

prišlo to v tvrdšej obálke, či len v takej obyčajnej ?
McMarti
06.10.05,05:02
Jess došla v obyčajnej..proste ako ked ti chodí poštova obalka a kedže to bolo nafuknute a určite niektorá dotyčna osoba pochopila že sa tam niečo skrýva tak už tebe obálka nemusle prísť. Mne prišla v deň husaciny objednala som ešte potom segre ale jej už nedošla. Sú už minuté.
jess
06.10.05,05:06
...určite niektorá dotyčna osoba pochopila že sa tam niečo skrýva tak už tebe obálka nemusle prísť. Mne prišla v deň husaciny objednala som ešte potom segre ale jej už nedošla. Sú už minuté.
poštárka na 90% nie, ale "kočky" na pošte, čo triedia poštu............takže, ak mi nepríde do konca týždňa, môžem zabudnúť..... a kúpiť si novú, lebo moja dochádza :mee:
Daska
06.10.05,05:13
No ja som tiez myslela, ze ju nedostanem, lebo som ju objednala a na druhy den tu bola hlaska ze dosli, Ivet tak ak sa stihla zaregistrovat tak by malo prist
Jura
06.10.05,06:22
Tiež som bola medzi prvými, čo som sa zaregistrovala a nič nechodí a nechodí. Bola
som zvedavá akou formou je to expedované a z posledných reakcií vidím, že to bude
mať osoba - suseda, ktorá rada vyberá zo schránok poštu. No čo už ...
Iveta
06.10.05,06:27
Ja som sa zaregistrovala „v hodine dvanástej”, t.j. v utorok 27.9. a včera mi prišla poštou.
babenko1
06.10.05,06:51
Takže.. špirála je super, nerozmazáva sa, neopadáva, z mihálnic pri odličovaní ide pekne dole... ešte niečo? :)
jess
06.10.05,07:01
Takže.. špirála je super, nerozmazáva sa, neopadáva, z mihálnic pri odličovaní ide pekne dole... ešte niečo? :) ticho ZÁVIDÍM !!! :mee:

ten súhlas som stisla omylom
ala13
08.10.05,19:43
ticho ZÁVIDÍM !!! :mee:

ten súhlas som stisla omylom
Na ich stranke je listaren a mas tam poslat svoju adresu, oni ti napisu, ci ti ju poslali a ci je teda chyba na strane posty alebo to dobabral rimmel a poslal niekam inam.
zuki
24.10.05,08:55
Vydržte, možno ešte príde. Ja som sa registrovala posledný deň /tuším 28.9./ neskoro večer a dnes mi prišla.
jess
25.10.05,10:49
....a stále nič (od 21.-eho) a už som im tam 2x písala
Dada
05.11.05,17:12
Takže aj ja som jednou so "šťastných" majiteliek vyššie spomínanej riasenky. Len jedna vec ma zaráža na stránke www.rimmel.sk a to, že som si vytlačila kupón na ten rúž a išla s ním do 101 Drogérie v našom meste a tam o tom nič nevedia, tak mi ho ani nechceli akceptovať. Na uvedenej stránke som napísla svoju reakciu do "Napíš mi", nech mi dajú vedieť, že prečo o tom v Drogériách nič nevedia a podobne, ale do dnešného dňa tam môj príspevok nebol uverejnený a ani žiadna odpoveď neprišla. Všimla som si, že sú tam uverejnené len pozitívne reakcie šťastných majiteliek riasenky a nič iné. Skúsila som tam napísať aj druhý krát, ale zase nič. Nie je to čudné?
Máte niekto rovnakú skúsenosť?
KEJKA
05.11.05,18:06
ani mne nedosla, dcere ano, ale dosla mi reklama na ten ruz. Nie sú drzí? Ved nemam riasenku nemam kod a teda nemozem ani tocit kolesom tak nech ma aspon neprovokuju s dalsou akciou. Nie som rozculená ak to niekomu tak pripada, len tak pisem, lebo tá moja sa vytesuje....
janasv
05.11.05,20:06
Takže aj ja som jednou so "šťastných" majiteliek vyššie spomínanej riasenky. Len jedna vec ma zaráža na stránke www.rimmel.sk (http://www.rimmel.sk) a to, že som si vytlačila kupón na ten rúž a išla s ním do 101 Drogérie v našom meste a tam o tom nič nevedia, tak mi ho ani nechceli akceptovať. Na uvedenej stránke som napísla svoju reakciu do "Napíš mi", nech mi dajú vedieť, že prečo o tom v Drogériách nič nevedia a podobne, ale do dnešného dňa tam môj príspevok nebol uverejnený a ani žiadna odpoveď neprišla. Všimla som si, že sú tam uverejnené len pozitívne reakcie šťastných majiteliek riasenky a nič iné. Skúsila som tam napísať aj druhý krát, ale zase nič. Nie je to čudné?
Máte niekto rovnakú skúsenosť?
Pis radsej na coty@coty.sk - to je prevadzkovatel, ci co. Ja som mala problemy, lebo som sa pomylila v emaily pri registracii a odtial so mnou komunikovali. Tiez som sa tam pytala aj na postovne. Vtedy mi tiez odpovedali. Drzim prsty.:)
Zuziana
06.11.05,08:09
ani mne nedosla, dcere ano, ale dosla mi reklama na ten ruz. Nie sú drzí? Ved nemam riasenku nemam kod a teda nemozem ani tocit kolesom tak nech ma aspon neprovokuju s dalsou akciou. Nie som rozculená ak to niekomu tak pripada, len tak pisem, lebo tá moja sa vytesuje....[/QUOTE]
ani ja som nedostala a dcéra áno, hoci sa registrovala až niekoľko hodín po mne, možno sa nám to "stratilo" cestou:D
KEJKA
06.11.05,10:13
Zuzka, utešuje ma, že nie som sama. Oželiem riasenku, len nech neprovokujú s reklamou na získanej e-mailovej adrese....
jess
06.11.05,15:49
ja som im tiež 2x písala, že mi nedošla a že, čo je s tým .... a žiadnu odpoveď som nedostala, ani riasenku (od 21.septembra !)......ani sa mi nedá pripojiť pod mojim heslom a keď som si zadala novú registráciu, tak mi vypísalo, že som tam...:eek:

...fakt ma nahnevali a kašlem im na celú riasenku :mad:
deha
15.11.05,10:58
-www.MaryKay.sk
kukučka
15.11.05,14:58
Deha urobíš z nám modelky?

Zaregistrovala som sa a samozrejme mi niekto bude ponúkať kozmetické poradenstvo, už sa "teším" :D
tamara
22.11.05,07:26
tak baby, mne uz dnes prisli aj tie vzorky samponov :-) nemate este nejaku taku stedru stranku po ruke? :-)
Janka6685
22.11.05,10:12
tak baby, mne uz dnes prisli aj tie vzorky samponov :-) nemate este nejaku taku stedru stranku po ruke? :-)

Vidíš, aj by som bola na tie šampóny zabudla:eek: . Dala som si ich poslať, a ešte mi nedošli, aj keď to už bolo pred dosť dlhým časom.:eek:
KEJKA
22.11.05,16:49
tak baby, mne uz dnes prisli aj tie vzorky samponov :-) nemate este nejaku taku stedru stranku po ruke? :-)
aj mne prisli vzorky... ale riasenka definitívne nie.
Tweety
22.11.05,16:53
aj mne prisli vzorky... ale riasenka definitívne nie.
To už sa rozdávajú vianočné darčeky, akosi skoro nie?:rolleyes: :cool:
deha
25.11.05,07:48
Sampony mi prišli včera 3 ks , pre poradkynu som uviedla nezmyselne číslo-uvidím, čo z toho bude
deha
30.11.05,06:46
Včera som dostala ten lesk na pery Mary Kay v bublinkovej obalke- doporučene, odtien cocoa creme, balenie 7. 75 gr.v takej tej prihľadnej tyčinke s hubkovým aplikátorom. Som rada, Skúste.
alex1
30.11.05,08:27
Aj sa môžem pochváliť, prišla mi riasenka, šampón, aj lesk na pery. Ste skvelé, len tak ďaľej. Samozrejme, keď aj ja niečo objavím, dám vedieť. Majte sa, pekný deň
Eva99
30.11.05,08:50
Ja som tiež hrdá majiteľka riasenky :) , šampóny prišli v pondelok a práve som skúsila ten lesk na pery. Ale pochybujem, že budem mať toľko šťastia a budem práve ja tá 10... Ale za pokus to stálo! Pekný deň! :)
pyton
30.11.05,08:59
Dobrú akciu malo aj DM, dnes končí, ale dá sa teda ešte dnes využiť. Z nákupu nad 1000,- dávajú dole 25% a ceny majú super aj bez toho. Ja som si kúpila prášky, aviváž, nejaké servítky a pri pokladni som miesto 1000 platila len 750, tak som sa potešila. /A pokladníčka bola zlatá, že ma na to upozornila, že či si nechcem dokúpiť žuvačky, bude to 1000 a dostanem 25% zľavu, inak by som skončila tesne pod zľavou./

http://www.dm-drogeriemarkt.sk/
tamara
08.12.05,15:47
Včera som dostala ten lesk na pery Mary Kay v bublinkovej obalke- doporučene, odtien cocoa creme, balenie 7. 75 gr.v takej tej prihľadnej tyčinke s hubkovým aplikátorom. Som rada, Skúste.

aký lesk? ako to že o tom nic neviem??? hodte stranku, diiik :-)
pyton
09.12.05,14:55
Na stránke rimmelu pekné čiapky
http://rimmel.sk/mujblog/laurika
janulinka
12.12.05,08:33
Čo je potrebné urobiť na stránke MaryKay, aby som dostala lesk na pery zdarma?
Janka6685
15.12.05,10:44
Na stránke rimmelu pekné čiapky
http://rimmel.sk/mujblog/laurika

Pekné.........ja to mám lacnejšie....kúpim klbko vlny za 60,-, upletiem si čiapku sama a ešte mi zostane trochu vlny napr. na rukavice.:D :cool: :) :p
pyton
28.12.05,11:53
ormika
27.01.06,11:19
Ahojte Rimmelky! Ja už by som potrebovala novú špirálu, lebo tá čo nám posielali, už vysychá. Dosť zle sa s ňou už líči. Aké máte skúsenosti vy?
tamara
27.01.06,11:30
najlepsiu spiralu aku som kedy mala bola od Ellen Betrix - volume and care...fantázia, nic lepsie som odvtedy neobjavila..ale nemôžem ju nikde zohnat :-(
Tweety
27.01.06,11:52
najlepsiu spiralu aku som kedy mala bola od Ellen Betrix - volume and care...fantázia, nic lepsie som odvtedy neobjavila..ale nemôžem ju nikde zohnat :-(
Dobrá je aj GOSH.
pyton
03.03.06,10:09
ZuzanaA
03.03.06,10:12
Ahojte Rimmelky! Ja už by som potrebovala novú špirálu, lebo tá čo nám posielali, už vysychá. Dosť zle sa s ňou už líči. Aké máte skúsenosti vy?

Treba kúpiť novú :p Tú moju už asi 2 mesiace nepoužívam, lebo ako píšeš už bola na nič. ;)
DanielaSL
03.03.06,10:24
Ahojte Rimmelky! Ja už by som potrebovala novú špirálu, lebo tá čo nám posielali, už vysychá. Dosť zle sa s ňou už líči. Aké máte skúsenosti vy?
Moja doteraz dobre fungovala, ale posledné dni sa tiež už s ňou zle líčilo, tak som išla do obchodu a kúpila takú istú novú.
Dada
03.03.06,10:36
Riasenka L´oreal Panoramic Curl ..... môžem odporučiť.
Rimmelka bola najprv moc hustá a skoro vyschla.
tamara
16.05.06,10:56
ahojte kočky, poraďte nejaký dobrý korektor na prekrytie kruhov pod ocami, vyskusala som uz vselico, ale stale tomu nieco chyba...
SilviaS
16.05.06,11:10
Tamarka ja používam na prekrytie kruhov a vyrážiek korektor od firmy
Oriflame a je fakt super.Treba len vyskúšať:) :) :)
Pekný den.
Silvia
tamara
16.05.06,15:52
Tamarka ja používam na prekrytie kruhov a vyrážiek korektor od firmy
Oriflame a je fakt super.Treba len vyskúšať:) :) :)
Pekný den.
Silvia

Silvi a môžes mi napisat ako sa vola?
dadika
28.06.06,05:33
dievčatá, vysvetlite mi prosím, ako funguje to "rimmel šťastie" nejak som to nepochopila. Máte niekto s tým už skúsenosť?
Stále ho mám okolo 98, dnes mám 109.....je aj vyššie?
kacena
10.10.06,08:32
na stránke : www.lacoste-inspiration.com (http://www.lacoste-inspiration.com) sa treba zaregistrovať pre vzorku voňavky Lacoste zadarmo. Odporučila mi to kamarátka.
Kacena
Boneta
10.10.06,09:32
na stránke : www.lacoste-inspiration.com (http://www.lacoste-inspiration.com) sa treba zaregistrovať pre vzorku voňavky Lacoste zadarmo. Odporučila mi to kamarátka.
Kacena

mne sa to akosi nedarí nastaviť na slovenčinu,( a potom neviem, čo to vlastne vyplňujem)
Dada
10.10.06,09:55
mne sa to akosi nedarí nastaviť na slovenčinu,( a potom neviem, čo to vlastne vyplňujem)

V slovenčine nejde ani mne, tak som zvolina English UK a som si to tam vyplnila. V pohode išlo to.
blondy
10.10.06,10:17
Mne tam nechce zobrať Postcode, stále píše "invalid".
Katarína STR
10.10.06,10:21
Mne tam nechce zobrať Postcode, stále píše "invalid".

Aj mne to robilo, musíš dať medzeru za prvé čísla napr. 010 01
tanti
10.10.06,10:22
po tretom cisle ho treba oddelit medzerou
blondy
10.10.06,10:28
Vďaka už mi to prešlo ...
srakora
10.10.06,10:31
Ďakujem, už som sa zaregistrovala a objednala, som zvedavá, či príde
Najka
11.10.06,05:29
Ahojte, dnes mi prišiel e-mail na objednanie vzoriek vôni. Takže ak chcete kliknite na www.vonanamieru.sk. Ja som sa zaregistrovala, tak budem čakať.
AlaNR
11.10.06,06:08
Zaregistrovala som sa na tú vôňu na mieru a ponúklo mi nejakú vôňu od Davida Beckhama. Som zvedavá, čo to bude.
A nevyhrala som nič, lebo som bola 2060-ta.:mee:

Aj LaCoste mi vraj príde, tak som happy.

Ďakujem!!!!!!!!!
dadika
11.10.06,11:03
aj ste sa pri tom La coste zaregistrovali do VIP, alebo nie?
AlaNR
11.10.06,11:20
Ano, keď sa človek zaregistruje do VIP klubu, bude dostávať info o novinkách, akciách a pod. Uvidím, čo bude chodiť.
Inak z LACOSTE sa dajú získať vzorky zo všetkých ich vôní, stačí si nájsť www.lacoste.com a tam sa preklikať na parfémy. Je ich tam celkovo 6 -3 pánske a 3 dámske. Vďaka mojej chamtivosti mi prídu (dúfam) vzorky všetkých dámskych a jednej pánskej môjmu starkému.;)
sonka1
11.10.06,12:10
Zaregistrovala som sa na tú vôňu na mieru a ponúklo mi nejakú vôňu od Davida Beckhama. Som zvedavá, čo to bude.
A nevyhrala som nič, lebo som bola 2060-ta.:mee:

Aj LaCoste mi vraj príde, tak som happy.

Ďakujem!!!!!!!!!


aj mne hodilo takú, aj mojmu drahemu .... asi už iné nemajú :D
AlaNR
11.10.06,12:50
Mne to tam hodilo aj dámsku Esprit Horizon, ale bolo to lakomé... Nedalo a to oklamať.
ala13
13.10.06,14:42
Z www.vonanamieru.sk pridu az 30 dni po registracii alebo 30 dni po skonceni sutaze? Sutaz vraj konci 31.12.2006. Uz niekomu prisli?
sysula
20.10.06,09:22
Babenky, chcete tricko?
Za registraciu tu: /aspon dufam ze poslu/ http://www.ecoworld.8m.com/form.htm ;)
AlaNR
20.10.06,09:37
no, samozrejme som to hneď vyplnila.....

po registrácii mi tam dalo nejakú gratuláciu a spustilo mi stránku, kde mi kreslený vlasáč zaspieval jo-jou-jo-jou- jééééééé a bolo.

Dúfam ale, že tričko pošlú.
Melnick
20.10.06,10:18
Iba otázka. Nechodia Vám po zaregistrovaní e-maily od rôznych ľudí?
Napr. Jonny Adams,Carol a iné.........:eek: :eek: :eek:
sysula
20.10.06,10:26
Iba otázka. Nechodia Vám po zaregistrovaní e-maily od rôznych ľudí?
Napr. Jonny Adams,Carol a iné.........:eek: :eek: :eek:

prv mi pride jeden email, gratulacia,a je tam jeden link na ktory po par dnoch kliknem a zrusim suhlas na pouzivanie mojich osobnych udajov..
ale zatial mi ziadne emaily nechodili..:(
Melnick
23.10.06,10:12
Rimmelku zatiaľ nemám,ale mám denne od 5 -10 zavírených e-mailov. :cool:

Takže výstraha! :mee:

Radšej by som bola za ňu niekde v obchode zaplatila.:)
Ale tak mi treba-ulakomila som sa ,aj keď ju momentálne vôbec nepotrebujem.

Ponaučenie : už nikdy sa nebudem registrovať na takýchto stránkach.:mad:
AlaNR
24.10.06,06:01
Prišla mi vzorka!!!!:D

Z Lacoste som objednavala asi päť vzoriek a včera mi jedna prišla!
Akurát, že som čakala maličkú ampulku s troškou vodičky a tam je len vlhčený kúsok obrúska prilepený ku kartičke typu korešpondenčného lístka.
Ale hlavne - DOŠLO!

Teraz budem čakať na ten zvyšok...
AlaNR
25.10.06,05:11
Aj druhá došla!
ala13
06.11.06,12:37
1000 sms zadarmo na t-mobile, ak mate easy kartu a internet. na www.t-mobile.sk
ala13
08.11.06,14:43
Uz mi prisli 2 male vzorky voni z www.vonanamieru.sk