smia
01.01.10,21:10
Ahoj všetkým,

niekoľko mesiacov si vás už čítam a našla som si v PORADE aj niekoľko zaujímavých rád, ešte sa tu budem musieť viac zorientovať, po zaregistrovaní to pôjde hádam ľahšie.

Niečo o mne: Som na MD už piaty rok, teraz už s drukým dieťatkom, predtým som sa tak trošku venovala aj účtovníctvu a ako hobby učím angličtinu najmenších. Rada by som sa zdokonalila v účtovníctve, chcela by som absolvovať nejaké kurzy vo februári, pretože sa považujem za začiatočníka (predtým som len trochu pričuchla vrámci veľkej firmy aj k účtovníctvu, no viac ako 5 rokov som sa tomu nevenovala vôbec). Zatiaľ dávam dokopy JÚ manželovi, no mám kopec otázok, tak verím, že kurz pomôže...no a samozrejme aj rady z PORADY :-)
Rada by som viedla JÚ a neskôr aj PÚ externe klientom, aby som mohla čo najdlhšie pracovať z domu.
Okrem toho rada čítam, v angličtine aj v slovenčine, sem-tam niečo pekné uháčkujem svojej malej princeznej, ale na to mám už dosť málo času, robila som donedávna tvorivé dielničky pre deti predškolského veku... No a zvyknem svojim hladošom aj chutne vypekať.

Zatiaľ toľko o mne.
Teším sa na výmenu informácií.

PF 2010 všetkým "poraďákom"!
arizona
01.01.10,20:19
Ahoj , vitaj medzi nami. :):):)
smia
02.01.10,12:14
Ďakujem za privítanie.

Odkaz pre KATARÍNU...súkromnú správu som dostala. ale nemôžem odpísať hneď, až po piatich dňoch od registrácie (divné pravidlo) a piatich príspevkoch (tento je druký)...tak o tri dni teda napíšem :-)