mončičak
13.09.05,14:18
Poradi mi niekto čo z dodržaním noriem pri schvalovani prevadzky povedzme pivarne? Čo možem spravit? Priestori su v budove kde je aj kaviaren, dve kancelarie a ambulancia a to vsetko ma dve damske a dve panske toalety. A to podla spravnosti by mala byt jedna pre personal.Prosim poradte ak viete.
adam
13.09.05,13:16
Ja pri otváraní akejkoľvek novej pravádzky, hygienu prizvem vždy vopred, dohodneme, čo budú ku schváleniu požadovať a podľa toho postupujem ďalej....Pekný deň.....:)
lenkak
13.09.05,18:02
Treba sa dohodnúť priamo na hygiene čo budú očakávať, ale určite budé chcieť vypracovať prevádzkový poriadok.
suzvedava
19.09.05,08:46
ahoj urcite treba zajst na hygienu(ruvz) a dohodnut si pomienky fungovania, 1 WC musí byť vyčlenené pre osoby s platným zdravotným preukazom, treba prevadzkovy poriadok
Tana74
21.09.05,10:51
Ja pri otváraní akejkoľvek novej pravádzky, hygienu prizvem vždy vopred, dohodneme, čo budú ku schváleniu požadovať a podľa toho postupujem ďalej....Pekný deň.....:)
My sme to urobili presne tak isto.
mončičak
23.09.05,17:36
Dakujem za radu. Aj ja som to uz spravila. Dufam, ze to bude ok.http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif