twix2v1
03.01.10,01:21
Dobry den chcel by som poprosit o radu, ze ci sa da zmenit nazov zivnosti. momentalne mam nazov ktory mi zial uz teraz nevyhovuje pretoze sa venujem inej praci. Mam v nazve sound & light a chcel by som to zmenit na production. Viete mi niekto poradit ci sa to da a ako? dakujem velmi pekne Michal
arizona
03.01.10,07:25
veronikasad
03.01.10,08:23
Dobry den chcel by som poprosit o radu, ze ci sa da zmenit nazov zivnosti. momentalne mam nazov ktory mi zial uz teraz nevyhovuje pretoze sa venujem inej praci. Mam v nazve sound & light a chcel by som to zmenit na production. Viete mi niekto poradit ci sa to da a ako? dakujem velmi pekne Michal
Názov živnosti = dodatok obchodného mena živnostníka. Dá sa zmeniť na živnostenskom úrade. Zmenu nezabudni nahlásiť aj na daňový úrad a ak máš zamestnancov aj do soc. poisťovne a príslušných zdr.poisťovní.
zalobaba
03.01.10,09:05
mimotemy
I chaos má svůj řád :) Navrať se na zem, našli teško v duši a nejistota tíží, neboť jen návratem na začátek se cesta jasne zjeví ;)
zalobaba
03.01.10,09:07
http://www.porada.sk/t32006-zmena-sidla-sro-zmena-obchodneho-mena.html







odvolávaš sa na tému, ktorá hovorí o zmene obchodného mena u PO, otázka sa však týkala FO
BLINDSIDE
03.01.10,12:04
mimotemy
:cool: Ked sa nad tým zamyslíš, pochopíš, že vo vete je odpoved: Musíš sa vrátiť na začiatok = miesta vybavienia živnosti. Kde si dopĺňal dodatok obchodného mena, tam jedine tam si ho bude vedieť aj zmeniť. Jednoduché ;)