clubar
03.01.10,15:25
Doby den chem sa opýtat na najlepśi spôsob ako si nájsť dodávateľov povedzme cisto pre priklad obchod s elektronikou. Mam oslovit velkosklady dohodnut si stretnutie a brat tovar od nich alebo niejake iné formy poradte nieco kazdy nápad ocením popripade ked sa to uz nikde riesilo sorry : ) Nieje výhodnejsie zalozit SRO aby som rucil vyskou vkladu ?
220870
03.01.10,14:56
Známy má obchod železiarstvo s "vercajchom" stroje zariadenia.Takmer všetko alebo všetko čo sa dá kupuje cez internet sedí pri nete a dookola objednáva.Tvrdí ,že v internetových obchodoch zoženie lacnejšie ako vo veľkoskladoch.Ak chcete obchodovať a nakupovať vo veľkoskladoch tak stačí mať živnostenské oprávnenie,ísť do konkrétneho skladu zaregistrovať sa a môžete u nich nakupovať koľko sa vám zapáči.Počítajte s tým ,že na začiatku budú od vás pýtať hotovosť.Ak budete mať obchod na dobre viditeľnom mieste díleri si vás postupne nájdu sami.
clubar
03.01.10,15:14
Známy má obchod železiarstvo s "vercajchom" stroje zariadenia.Takmer všetko alebo všetko čo sa dá kupuje cez internet sedí pri nete a dookola objednáva.Tvrdí ,že v internetových obchodoch zoženie lacnejšie ako vo veľkoskladoch.Ak chcete obchodovať a nakupovať vo veľkoskladoch tak stačí mať živnostenské oprávnenie,ísť do konkrétneho skladu zaregistrovať sa a môžete u nich nakupovať koľko sa vám zapáči.Počítajte s tým ,že na začiatku budú od vás pýtať hotovosť.Ak budete mať obchod na dobre viditeľnom mieste díleri si vás postupne nájdu sami.

Chem aj predajnu aj eshop mam taky napad a preto sa mi zda kupovat tovar z eshopu nevhodne lebo nedkozaem to predat za nizsiu cenu alebo rovnaku cenu ako konkurencia tympadom ked to odnej budem kupovat ....
220870
03.01.10,15:24
Pri veľkoodberoch vám dajú zľavu aj eshop-y.takže ak niečo kúpite napr vo veľkosklade v Nemecku a predáte to na slovensku za rovnakú alebo o málo vyššiu cenu tak stále ste v zisku.Vždy musíte porovnávať porovnateľné.Nemôžete porovnávať internetový obchod s kamenným.Ja som teraz kupoval fotoaparát.v pixmánii( Francúzko )ho mali za 385€,v Sk netových obchodoch za 435€,v kamenných obchodoch od 465 do 500€.Z toho mi vychádza ža ak by ste to aj kúpili v pixmánii tak stále musíte mať bohatý zisk.
padro
03.01.10,15:27
ako pise 220870 ... casto sa stava ze Velkoobchod ma vyssiu cenu ako konkurencia. Treba len stale hladat, kolko krat som si myslel ze ako vyhodne nakupujem a ked som sa dal do hladania, nasiel som dodavatela s cenou aj o 30 percent nizsou.
clubar
03.01.10,16:04
Takze odporucate obchodovat zo zahranicnými shopmi ako je to potom s clom tovar je sice lacnejsi ale musim zaplatit aj clo v tomto pripade ked to beriem za ucelom predaja zo zahranicia ak sa nepletiem..
Daju sa nadviazat kontakty aby som bral priamo z vyroby ved aj velkosklady maju svojych dodavatelov...
padro
03.01.10,16:20
ja ti odporucam hlavne hladat,.. kto hlada najde...
zubro85
04.01.10,13:37
Takze odporucate obchodovat zo zahranicnými shopmi ako je to potom s clom tovar je sice lacnejsi ale musim zaplatit aj clo v tomto pripade ked to beriem za ucelom predaja zo zahranicia ak sa nepletiem..
Daju sa nadviazat kontakty aby som bral priamo z vyroby ved aj velkosklady maju svojych dodavatelov...


clo sa vramci EU neplati..a vyrobca ti v malom predavat asi nebude alebo sa to neoplati s ohladom na dopravu