gerdusha
03.01.10,17:31
zdravim, nasiel uz niekto zoznam studii, za ktore bude mozne ziskat kredity?
zdenka131
03.01.10,16:42
Želám pohodový večer.
Niektoré príklady aktivít, za ktoré budú môcť učitelia získať kredity:
- autorstvo učebníc a učebných osnov umiestnenie na 1. – 3. mieste celoštátneho kola tvorby autorsky navrhnutých, akreditovaných a patentovaných učebných pomôcok, ktoré boli zaradené do výroby metodické publikácie pre pedagógov,
- lektorská činnosť v kontinuálnom vzdelávaní pedagógov,
- absolvovanie štátnej jazykovej skúšky.
Úplné znenie koncepcie môžete nájsť na www.minedu.sk.
pe.pe
06.01.10,13:34
treba sledovat stranky Metodickeho centra, viem ze je pripravenych cca 100 kurzov kontinualneho vzdelavania, vsetky druhy, avsak sa caka, zrejme, na vyjadrenie Akreditacnej rady.
Takisto odporucam sledovat stranky vysokych skol, najma fakult s pedagogickym zameranim, napr. PdF UK. Maju pripraveny program kontinualneho vzdelavania v ramci Celozivotneho vzdelavania. Samozrejme, za primeranu financnu protihodnotu. Ked nieco konkretne objavim, dam vediet.
Kazdopadne, ak sa prihlasujete na nejake skolenie, kurz, pytajte sa, ci je akreditovane! Aby sa vam nestalo, ze sa budete vzdelavat a ziaden kredit:) a o dva mesiace bude ten isty kurz uz akreditovany.
Som tu novy, ale som tu velmi rad, velmi ste mi pomohli pri rieseni mnohych problemov!
Sabadka
06.01.10,13:38
treba sledovat stranky Metodickeho centra, viem ze je pripravenych cca 100 kurzov kontinualneho vzdelavania, vsetky druhy, avsak sa caka, zrejme, na vyjadrenie Akreditacnej rady.
Takisto odporucam sledovat stranky vysokych skol, najma fakult s pedagogickym zameranim, napr. PdF UK. Maju pripraveny program kontinualneho vzdelavania v ramci Celozivotneho vzdelavania. Samozrejme, za primeranu financnu protihodnotu. Ked nieco konkretne objavim, dam vediet.
Kazdopadne, ak sa prihlasujete na nejake skolenie, kurz, pytajte sa, ci je akreditovane! Aby sa vam nestalo, ze sa budete vzdelavat a ziaden kredit:) a o dva mesiace bude ten isty kurz uz akreditovany.
Som tu novy, ale som tu velmi rad, velmi ste mi pomohli pri rieseni mnohych problemov!

mimotemy Tak vitaj medzi nami, cíť sa tu ako doma a už teraz sa tešíme na tvoje príspevky. :)
gerdusha
06.01.10,17:41
mimotemy
aj ja sa tesim...na tie prispevky...

sledujem uz rozne stranky a cakam na tie kurzy...tak uvidime...
BABYstar
08.01.10,15:06
Chcem poprosiť o radu, či za absolvovanie Univerzity tretieho veku na TUKE
v Košiciach odbor psychológia dostaneme kredity.Ďakujem.
zdenka131
08.01.10,15:53
Chcem poprosiť o radu, či absolvovanie Univerzity tretieho veku na TUKE
v Košiciach odbor psychológia ,sa môže započítať do kreditov.Ďakujem.
Želám pohodový večer. Podľa môjho názoru sa nezapočítava do kreditov. Cieľom UTV na Slovensku je ponúkať možnosti pre záujmové vzdelávanie starších ľudí bez kvalifikačného zámeru.
BABYstar
08.01.10,15:54
Ďakujem.
miramax1
08.01.10,18:24
Želám pohodový večer. Podľa môjho názoru sa nezapočítava do kreditov. Cieľom UTV na Slovensku je ponúkať možnosti pre záujmové vzdelávanie starších ľudí bez kvalifikačného zámeru.
Univerzita tretieho veku je záujmovo-vzdelávacia inštitúcia, nezapočítava sa do kreditov.