adriánôčka
03.01.10,17:31
ahojte,
pracujem na pozícii kontrolóra..
mám problém s kolegami - sťažnosti na moju osobu vyvrcholili u majiteľa firmy, dôvod, čo a ako riešili a poriešili som sa doteraz nedozvedela...po mnohých rokoch úder pod pás...je tam viac ľudí, čo ma doslova nenávidia...
skúšala som pracovať v pokoji, ale nedá sa..útočia na ľudí, s ktorými vychádzam v pohode, hlavne vtedy, keď nie som prítomná v práci..aj vzťah môjho nadradeného ku mne sa po tomto incidente zmenil...
zničili mi moje dobré meno, moja mienka na moju osobu a prácu je: nespoľahlivá, lajdácka, sebecká...
poradí mi niekto, kto sa už v takejto srač....ocitol?
chcela by som odísť, prácu ale nemám..dávka v nezamestnanosti mi nevychádza...
Melnick
03.01.10,16:36
V pozícii na ktorej pracuješ budeš vždy u niekoho milovaná u iného nenávidená.
PS: moja rada ? Spravodlivo pristupovať od začiatku ku všetkým.:cool:
Melnick
03.01.10,16:38
A ešte niečo, nikdy by som neodišla, ak by moje meno bolo posr..é ako píšeš, ale snažila by som sa ho očistiť.:)
adriánôčka
03.01.10,16:46
dosť týmto trpím, táto situácia v práci, bojujem s tým 2,5 mesiaca..keď na tých ľudí pozerám, nerozumiem tomu, prečo mi to urobili...pokúšala som sa s nimi o tom rozprávať - oni so mnou nie sú povinné o tom rozprávať, mám sa opýtať šéfa..Aj s ním som o tom vravela, nechcel mi nič povedať. ČO riešili, NA ČO sa sťažovali..on nespokojný s mojou prácou nie je...stala sa mi nehoda, nie som v práci..pracuje tam aj moja kamarátka, ktorá mi je ako seestra...tak na ňu zaútočili, že ide podať výpoveď..bojovali by ste aj tak???
Melnick
03.01.10,16:55
dosť týmto trpím, táto situácia v práci, bojujem s tým 2,5 mesiaca..keď na tých ľudí pozerám, nerozumiem tomu, prečo mi to urobili...pokúšala som sa s nimi o tom rozprávať - oni so mnou nie sú povinné o tom rozprávať, mám sa opýtať šéfa..Aj s ním som o tom vravela, nechcel mi nič povedať. ČO riešili, NA ČO sa sťažovali..on nespokojný s mojou prácou nie je...stala sa mi nehoda, nie som v práci..pracuje tam aj moja kamarátka, ktorá mi je ako seestra...tak na ňu zaútočili, že ide podať výpoveď..bojovali by ste aj tak???
Práve pre tú zvýraznenú vetu by som bojovala. :) Férovo, nie podpásovo a s odstupom od všetkých.
adriánôčka
03.01.10,17:08
nie som si istá sama sebou, či mám dostatok síl na tento boj..
za mnou nestoja ľudia...nemám podporu vo svojom tíme..bývalom..
Danila
03.01.10,17:22
nie som si istá sama sebou, či mám dostatok síl na tento boj..
za mnou nestoja ľudia...nemám podporu vo svojom tíme..bývalom..;):eek::rolleyes:. Jednoduché účto sa Ti zunovalo? Vidíš, vidíš.....:)
Melnick
03.01.10,18:10
;):eek::rolleyes:. Jednoduché účto sa Ti zunovalo? Vidíš, vidíš.....:)

Dani, prosím vysvetlenie. Som zmätená.
Danila
04.01.10,10:44
Dani, prosím vysvetlenie. Som zmätená.Ty a zmätená? Tomu ja nikdy neuverím....:) Len som oprášila, a na Porade oprašujem často to staré známe: Opakovanie je matka múdrosti. Aj príspevkov na Porade od zadávateľov. Moje oči sú úž vyočené. Ale úsmev mám od ucha po ucho. Ako sa s nami prídu občas zahrať na mačku a myš.;)

P.S. Naša zadávateľka mení štýl ako naši poslanci tlačítka.:rolleyes:
Melnick
04.01.10,11:27
Ďakujem.:) Ty moja Sherlocka:D:D:D
adriánôčka
05.01.10,10:42
ďakujem za názory ..
len nerozumiem, prečo ste tam spomenuli jednoduché účtovníctvo.
Ale len tak pre informovanosť - jednoduchému účtovníctvu sa venujem, ale nie je to môj hlavný príjem, len taká vedľajšia prácička,ktorá má baví..A ak niečo neviem, pozriem si tu na porade v histórii a väčšinou to, čo neviem, teda danú informáciu - niekto rozoberal a riešenie nájdem. Nebudem dookola otáčať tie isté témy...
ale je aj to možné, že tento dotaz nepatril mne...
Dovi dopo