Gard
04.01.10,16:33
Mam taku situaciu, ze zamestnanec pracoval prve tri mesiace za 570 EUR brutto na cca. 4 hodiny. Teraz po zauceni pracuje za 700 EUR brutto na 8 hodin denne, na com sme sa dohodli uz na zaciatku, ked som ho prijimal. Urobili sme novy mzdovy dekret.
V mzde za december mi vsak vychadza situacia, ked mi program (Pohoda) pocita za 2 sviatky vyssiu nahradu a preto mi hruba mzda vychadza 742 EUR.
Je to preto, lebo priemerna mzda pri tych 570 EUR na 4 hodiny bola vyssia (6,466 EUR/h) ako je teraz 700 EUR na 8 hodin (3,977 EUR/h).
Musim respektovat nahradu za sviatok ako priemer za posledne 3 mesiace alebo mozem upravit hrubu mzdu na dohodnutych 700 EUR ? Tym by som 2 sviatky preplatil priemerom zo 700 EUR brutto. Ako to mozem riesit ?
veronikasad
04.01.10,16:09
Gard, pokial máte v pracovnej zmluve, že sviatok sa platí priemerom a nie mesačnou mzdou - s tým nič neurobíš.
Výpočet priemerného zárobku nájdeš v 3 134 ZP - počíta sa z dosiahnutej mzdy za predch. kal. štvrťrok ako priemerný hodinový zárobok

Priemerný zárobok na pracovnoprávne účely
§ 134
Na začiatok

(1) Priemerný zárobok na pracovnoprávne účely (ďalej len "priemerný zárobok") zisťuje zamestnávateľ zo mzdy zúčtovanej zamestnancovi na výplatu v rozhodujúcom období a z obdobia odpracovaného zamestnancom v rozhodujúcom období.

(2) Rozhodujúcim obdobím je kalendárny štvrťrok predchádzajúci štvrťroku, v ktorom sa zisťuje priemerný zárobok. Priemerný zárobok sa zisťuje vždy k prvému dňu kalendárneho mesiaca nasledujúceho po rozhodujúcom období používa sa počas celého štvrťroka, ak tento zákon neustanovuje inak.

(3) Ak zamestnanec v rozhodujúcom období neodpracoval aspoň 22 dní alebo 170 hodín, používa sa namiesto priemerného zárobku pravdepodobný zárobok. Pravdepodobný zárobok sa zistí zo mzdy, ktorú zamestnanec dosiahol od začiatku rozhodujúceho obdobia, alebo zo mzdy, ktorú by zrejme dosiahol.

(4) Priemerný zárobok sa zisťuje ako priemerný hodinový zárobok. Priemerný hodinový zárobok sa zaokrúhľuje na štyri desatinné miesta. Ak sa podľa pracovnoprávnych predpisov má použiť priemerný mesačný zárobok, postupuje sa tak, že priemerný hodinový zárobok sa vynásobí priemerným počtom pracovných hodín pripadajúcich v roku na jeden mesiac podľa týždenného pracovného času zamestnanca. Priemerný mesačný zárobok sa zaokrúhľuje na najbližší eurocent nahor.
Gard
04.01.10,17:29
Ono je to tak, ze v pracovnej zmluve o preplacani sviatkov nie je nic. V mzdovom dekrete je uvedena mesacna mzda 700 EUR. Uz minuly mesiac sa zamestnanec pytal preco dostal viac - teraz som zistil ze preto, lebo v novembri bol jeden sviatok. Teraz by mal dostat este viac lebo boli 2 sviatky.

V zmluve je definovane : "Zamestnanec ma narok na mesacnu mzdu, ktorej vyska je urcena v mzdovom dekrete, ktory tvori nedelitelnu sucast tejto zmluvy".
V prac. zmluve zaroven nie je napisane, ze neupravene body sa ziadia zakonnikom prace. Tak teda neviem podla coho sa maju pocitat tie sviatky.
veronikasad
04.01.10,18:35
Ono je to tak, ze v pracovnej zmluve o preplacani sviatkov nie je nic. V mzdovom dekrete je uvedena mesacna mzda 700 EUR. Uz minuly mesiac sa zamestnanec pytal preco dostal viac - teraz som zistil ze preto, lebo v novembri bol jeden sviatok. Teraz by mal dostat este viac lebo boli 2 sviatky.

V zmluve je definovane : "Zamestnanec ma narok na mesacnu mzdu, ktorej vyska je urcena v mzdovom dekrete, ktory tvori nedelitelnu sucast tejto zmluvy".
V prac. zmluve zaroven nie je napisane, ze neupravene body sa ziadia zakonnikom prace. Tak teda neviem podla coho sa maju pocitat tie sviatky.
Pokial nemá vyslovene napísané v pracovnej zmluve, že za sviatok mu patrí náhrada mzdy v sume priemerného zárobku, vychádzaj z druhej vety § 122 odst. 3 ZP.
Zrejme to máš nesprávne nastavené v mzdovom SW

§ 122
Mzda a náhrada mzdy za sviatok
Na začiatok (http://www.porada.sk/#hore)

(1) Za prácu vo sviatok zamestnancovi patrí dosiahnutá mzda a mzdové zvýhodnenie najmenej 50 % jeho priemerného zárobku. Mzdové zvýhodnenie patrí aj za prácu vykonávanú vo sviatok, ktorý pripadne na deň nepretržitého odpočinku zamestnanca v týždni.

(2) Ak sa zamestnávateľ so zamestnancom dohodne na čerpaní náhradného voľna za prácu vo sviatok, patrí zamestnancovi za hodinu práce vo sviatok hodina náhradného voľna. V tom prípade mu mzdové zvýhodnenie nepatrí. Ak zamestnávateľ neposkytne zamestnancovi náhradné voľno počas troch kalendárnych mesiacov alebo v inak dohodnutom období po výkone práce vo sviatok, patrí zamestnancovi mzdové zvýhodnenie podľa odseku 1. Za čerpanie náhradného voľna patrí zamestnancovi náhrada mzdy v sume jeho priemerného zárobku.

(3) Zamestnancovi, ktorý nepracoval preto, že sviatok pripadol na jeho obvyklý pracovný deň, patrí náhrada mzdy v sume jeho priemerného zárobku, ak mu mzda ušla pre sviatok. U zamestnanca, ktorý je odmeňovaný mesačnou mzdou, sa sviatok, ktorý pripadne na jeho obvyklý pracovný deň, považuje za odpracovaný deň, za ktorý mu patrí mzda. Tomuto zamestnancovi náhrada mzdy za sviatok nepatrí. V kolektívnej zmluve alebo v pracovnej zmluve možno dohodnúť, že aj u zamestnanca, ktorý je odmeňovaný mesačnou mzdou, sa bude postupovať podľa prvej vety.