rage1
14.09.05,09:34
mate niekto skusenosti s poukazkami s-conto?prave som zistila, ze sef nas do toho ako firmu zaregistroval a dokonca nam uz aj platil zakaznik tymito poukazkami. problem je ze neviem ako to evidovat v uctovnictve a ako ich vymenit za peniaze. poradite?
Pavol_Kr
14.09.05,08:20
Rád by som poradil ale neviem aký je systém a čo je to ten S-conto ( to môžem nazvať aj karta kauf). Je to niečo také ako šek v nejakej hodnote ??? alebo je to forma brtru prostredníctvom bártrovej spoločnosti??? :confused: Bolo by dobre vedieť akou formou to funguje je to veľmi stručný popis problému a podmienky musíte mať v nejakej zmluve popísané.
Chobot
14.09.05,08:57
Tiez som cumel na ten názov SCONTO ako "puk". Pátral som, ci niekde nieco o tom nie je. Jediné, co som nasiel, bol výpis z OR, kde firma SCONTO-SR, s.r.o. bola registrovaná koncom minulého roka, jej náplnou cinnosti je malo- a velkoobchod a sprostredkovanie a vlastníkom je SCONTO-CR, s.r.o.

Taktiez som nasiel inzerát, kde hladajú regionálnych zástupcov a slubujú, ze to nie je Herbalife ani sprostredkovanie poistenia. Nic blizsie, ziadna oblast podnikania, ziadne predpoklady. Celé je to obalené takým rúskom tajomsva - "prihlás sa a uvidís".

Z názvu by som tipoval, ze to bude istá forma konkurencie pre "nasu známu firmu" Lynoness. Ak Tvoj séf do toho isiel, iste má nejakú zmluvu, na základe ktorej to robí. tam by si nasla vela odpovedí - napr. ako dostanete peniaze za poukázky, aké zlavy tam sú a pod.

Mám taký názor, ze cím menej informácií firma poskytne, ale sa vychvaluje aká je úspesná, tým je podozrivejsia.
bepo
01.06.06,16:17
Tak podľa dnešných správ boli s poukážkami Sconto urobené podvody za 40 mil Sk,nech si dá každý pozor.
Zita5
01.06.06,16:21
Teraz to odvysielala TV .......:)