Jayne
05.01.10,09:32
Zdravím Poraďáci a želám všetko dobre v novom roku,
chcem sa spýtať či ma z Vás niekto skúsenosti so spoločnosťou Provident Financial a aké? Vďaka.
arizona
05.01.10,11:09
O pôžičkách od nebankoviek je toho tu na porade aj na nete dosť, stačí vyhľadať
napr.http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=112887&vGroupOffset=520
wagner
05.01.10,13:26
Zdravím Poraďáci a želám všetko dobre v novom roku,
chcem sa spýtať či ma z Vás niekto skúsenosti so spoločnosťou Provident Financial a aké? Vďaka.
Treba si ale uvedomiť, že nebankovky majú zmluvy stavané tak, že tie úroky najprv zaplatíš na splátky a potom im naraz zaplatíš požičanú sumu. A po podpise zmluvy Tvoja nehnuteľnosť prechádza do ich vlastníctva. To znamená, že keď splatíš aj úroky(nekresťanské - aj 70%), tak potom musíš naraz zaplatiť celú požičanú sumu. Neviem koľkí to dokázali vrátiť.
willma
05.01.10,13:31
Provident nepatrí medzi nebankovky, ktoré zabezpečujú svoje pohľadávky zabezpečovacím prevodom (teda aspoň myslím) Tam je ale týždenná splátka a požičiavajú len menšie sumy.
Stanislav 1975
05.01.10,13:45
Treba si ale uvedomiť, že nebankovky majú zmluvy stavané tak, že tie úroky najprv zaplatíš na splátky a potom im naraz zaplatíš požičanú sumu. A po podpise zmluvy Tvoja nehnuteľnosť prechádza do ich vlastníctva. To znamená, že keď splatíš aj úroky(nekresťanské - aj 70%), tak potom musíš naraz zaplatiť celú požičanú sumu. Neviem koľkí to dokázali vrátiť.

Zdenka,willma má síce pravdu,ale aj tak vravím,že ruky preč od všelijakých kešoviek,providentov a pod...
Filip Glasa
05.01.10,13:52
provident je "serózna firma" v tom, že nemá bočný umysel so zaloežním nehnuteľnosti, alebo iný podvod.

stačí jej, že si berie exrémne vysoké úroky - ako každá nebanková požičovňa. A ani sa im nečudujem, že majú tie úroky také vysoké, keď požičajú doslova hocikomu aj bez práce a príjmov.

Každopádne sa týtmo úverom vždy radšej vyhýbajte - naozaj to nikam nevedie požičiavať si 25-100% úrok p.a.

Ak ti nedá banka 10-20% p.a. spotrebák, tak na to proste nemáš a nepokúšaj osud, lebo dopadneš ako títo:

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/309292320110001-krotitele-dluhu/
Aňuška
05.01.10,16:09
Osobnú skúsenosť nemám, iba ako mzdárka, keď musím počítať
exekúcie :rolleyes:
tetrisss
05.01.10,16:43
Banky su ustavy na to, aby nam pozicali peniaze, ale... samozrejme nie su kamikadze a tak si overuju, ci klient moze pozicanu sumu vratit. Takze stale mi vrta hlavou, ako chcu ludia, ktorych v banke z titulu neschopnosti splacat pozicane odmietnu, si dovolia pri horespominanych krkavcich urokoch pozicat peniaze. Ja toto povazujem za dopredu spachany podvod. Preto ma udivuje, ako dokazu vymahat tieto nebankovky svoje podlznosti naspat. Normalny clovek da od tychto spolocnosti ruky prec.
Zuziana
05.01.10,16:53
Jedna moja známa pre túto firmu pracovala. Keď som sa jej na to pýtala tak to bolo nasledovne: Pôžička 15000 Sk na 9 mesiacov stála klienta 23800 Sk.
ludex
05.01.10,16:59
Moja manželka robila oz pre Provident. Je to firma,ktorá nepožaduje žiadne zabezpečenie.Stačia im výplatné pásky alebo výmer zo sociálky. Úver preplatíš o cca. 90% počas celej doby splácania. Splátky sú týždenné a oz si ich k tebe chodí vyberať.(dosť otravné) Na prvý krát Ti požičajú len 150 Eur.a až keď splatíš,potom Ti dajú viac. Max. však okolo 1 300 Eur.
Halli
05.01.10,17:13
Splátky sú týždenné a oz si ich k tebe chodí vyberať.(dosť otravné) .


ohavno otravné....:rolleyes:
PersonalTrend
05.01.10,21:37
ja som bol klientom providentu, možno, že som mal dobrého OZ, ale počas splácanie som nemal žiaden problém, bola to krajná šanca! No chvála bohu je to už za nami! úver som preplatil o 82,5%! týždňové splácanie. Vždy stanovenom čase prišiel (deň, hodiny), a dokonca keď už som bol pri polovici splácanie mi núkal ďalšiu pôžičku. Sem tam mi ešte pošlú list s aktuálnou ponukou, asi nemajú dosť klientov, ktorí by aj vedeli riadne splácať! :)
Zuziana
05.01.10,22:15
ohavno otravné....:rolleyes:
Zase požičiavajú tým, ktorým už nikto nechce požičať
Halli
05.01.10,22:32
Zase požičiavajú tým, ktorým už nikto nechce požičať
To je v poriadku, ale tie osobné vyberačky -to je niečo fakt ponižujúce /aj keď asi mnohým to tak vyhovuje, bohužiaľ.../...nikdy by som to nemohla robiť.:(
Jayne
07.01.10,07:05
Ďakujem veľmi pekne za rady,presvedčili ste ma na 100 percent, že od takýchto služieb dať ruky preč.
tictac7
26.11.13,11:35
...a čo tým chceš povedať? Čo si ich agent? Inak si neviem vysvetliť robiť niekomu reklamu v reakcii na príspevok takmer 4 roky starý....
buchač
26.11.13,11:37
Bingo !!!

Reklama jak vyšitá ....