tricolor
05.01.10,15:13
Chceli by sme vedieť adresy poľských veľkoskladov /potravín, keramiky, skla, darčekových predmetov, ... atď./ v okolií Nowy Targ. Poraďte nám čo by sme mohli doniesť z Poľska za dobrú cenu!
Kolenčík
06.01.10,10:01
Ujo GOOGLIK nájde. Ak môžem poradil tak by som začať len jedným druhom a potom pokračovať, bo ten sortiment máte veľmi široký a sklo či keramika by sa vám mohlo porozbíjať tým potravinárskym tovarom. Skočte do Targu a tam si to najlepšie zistite, nuž vozte to čo oni vozia k nám.
tricolor
07.01.10,14:42
Počuli sme, že už Jablonka je lepšia ako Targ. Napíšte nám, či je to pravda?
Kolenčík
07.01.10,16:30
To je všetko o tom čo vlastne chceš, ak chceš navštíviť veľkosklady /hurtownia/, tak sa choď pozrieť do Ziwca tam na jednej ulici nájdeš všetko od kurčiat, elektro, vodu, kúrenie, obklady i potraviny - tam si urob prieskum. Neviem kde bývaš, ale ďaleko to nemáš cez Skalite, či cez Novoť. V Jablonke toho veľa nemáš, tam je zaujímavý jarmok a ty chceš obchodovať, alebo nakupovať. Neviem.
zubro85
08.01.10,13:54
no neviem ci N. Targ je dostatocne velke mesto na taketo velkosklady

no a hadam necakas ze dostanes presne info co je kde a za kolko, vsetko si musis obehat sam, pozistovat tak ako to robi kazdy..
comodo
08.01.10,13:58
hlavne to nevlacte do slovenskych obchodov. Uz je tej polskej hnusoby tu az-az. Clovek si neda pozor , kupi to a bucha si hlavu. A dovoz potravin z PL by som vyhlasil za trestny cin.
tricolor
08.01.10,14:50
chcem obchodovať s poľským tovarom. Čím viac informácii nám poskytnete,
tým lepšie vieme vymyslieť čo by sme mali doviesť.
zubro85
14.01.10,12:32
skus obehat vystavy po polsku, alebo web stranky tych vystav, su tam mena vystavovatelov a podla toho uz lahko najdes ich web stranku

vystavisko v poznani: http://www.mtp.pl/pl/
misisko
11.02.10,00:00
Kto s tym robi vam asi nic nenapise a kto nie tak asi tiez...
ja7
13.02.10,11:40
dobrý deň,

aj ja riešim tento problém ako nájsť dobrý kontakt v Poľsku a čo doviesť.
Možno ak spojíme rozum, niečo vymyslíme.
misomiso
14.02.10,20:14
Len prosim vas z Polska nevozte cokolady a keksy.
ludex
14.02.10,20:30
Chceli by sme vedieť adresy poľských veľkoskladov /potravín, keramiky, skla, darčekových predmetov, ... atď./ v okolií Nowy Targ. Poraďte nám čo by sme mohli doniesť z Poľska za dobrú cenu!


Myslím,že táto otázka bola aktuálna tak pred desiatimi rokmi! Z Polska tu už je všetko a myslím že aj navyše!
k.marek
21.02.10,12:18
Dobry den
Ruky nohy by som dolamal vsetkym co nosia veci s polska ,hlavne nekvalitne plastove okna a predavaju ich pod cenu.Slovensky vyrobcovia mozu ist na urad prace,dakujem vsetkym spoluobcanom ktory nosia vyrobky z polska
Laco-monter
21.02.10,14:59
Dobry den
Ruky nohy by som dolamal vsetkym co nosia veci s polska ,hlavne nekvalitne plastove okna a predavaju ich pod cenu.Slovensky vyrobcovia mozu ist na urad prace,dakujem vsetkym spoluobcanom ktory nosia vyrobky z polska

Aj "slovenskí výrobcovia" vyrábajú z dovážaných komponentov , alebo chceš povedať ,že plastové profily na plast.okná , či kovania sa vyrábajú na Slovensku ???:confused:
kubikkkk
17.03.10,23:00
na slovensku je viac polskeho ako slovenskeho tovaru...
Poliaci maju vsetko lacnejsie z dovodu,ze ich kupna sila je omnoho vacsia ako u nas...ved predsa je ich o nejaky milionik viac :D
A co dovazat?nebude to take jednoduche,neviem ake su v polsku zakony,ale myslim si,ze to nebude take jednoduche...ale ak sa dohodnes s poliakom,ktory by ti to dovazal,tak v tom nevidim problem...a ani kurv uz nie ej to,co byva pred 2mi az 6timi mesiacmi...
Resoluticeq
04.09.15,20:40
Chcel by som sa opýtať. Dá sa v Poľsku alebo kde nakúpiť elektro alebo niečo s čím by sa dalo začať podnikať za dobrú cenu ? aby aj ten predaj bol výhodný a neprekračoval cenu v obchodoch . Alebo ak niekto podniká, tak či by mi mohol poradiť, s čím by sa dalo začať, čo by u nás ľudia kupovali. Lebo už neviem ako ďalej , a chcem niečo zo sebou robiť. Prosím o pomoc