smia
05.01.10,19:05
Som niekolko dni registrovana na porade a ked chcem ohodnotit prispevok, stale sa dozviem, ze to mozu len registrovani uzivatelia, stale rovnaky oznam sa mi vypise...ved registrovana som, kde je chyba????
Poradi mi niekto?

Vopred dakujem.
zdenka131
05.01.10,18:12
Všetky potrebné informácie sú: vpravo hore Obsluha, potom Návod (faq)
TATRANPO
05.01.10,18:19
Treba pochopit rozdiel medzi registraciou a prihlasenim.To znamena ze ak si registrovana tak to este neznamena ze si aj v tej chvili prihlasena.Cize najprv sa prihlas a potom mozes pisat kolko chces
smia
05.01.10,19:05
Som registrovana a samozrejme aj prihlasena...pozrela som si aj obsluhu, ale uvedeny problem som aj tak nevyriesila...asi tu bude iny hacik...

Jarka, Zdenka...dakujem...tak konecne rozumne vysvetlenie...a dakujem za radu rychleho odpisania :-)
Hadam uz nebudem dlho novacik :-)
zdenka131
05.01.10,19:08
Nováčikovia majú určité obmedzenia na porade.
JarkaL
05.01.10,19:09
U novýchčlenov sú isté obmedzenia - môžu pridať príspevok každú pol hodinu, po dosiahnutí určitého množstva príspevkov a niekoľkých dňoch registrácie toto obmedzenie zanikne, treba len počkať a chvíľu vydržať.
JarkaL
05.01.10,19:10
Ak nám ale chceš teraz niečo chytro dopísať, môžeš doplniť svoj posledný príspevok pomocou tlačítka "uprav".
ludex
05.01.10,19:14
Som registrovana a samozrejme aj prihlasena...pozrela som si aj obsluhu, ale uvedeny problem som aj tak nevyriesila...asi tu bude iny hacik...

Musíš pár dní vydržať a prispievať a potom to pôjde. Nezúfaj! Uvidíš ako sa potešíš,keď raz klikneš a ocenenie ja tam! ;)
JarkaL
05.01.10,19:19
Som registrovana a samozrejme aj prihlasena...pozrela som si aj obsluhu, ale uvedeny problem som aj tak nevyriesila...asi tu bude iny hacik...

Jarka, Zdenka...dakujem...tak konecne rozumne vysvetlenie...a dakujem za radu rychleho odpisania :-)
Hadam uz nebudem dlho novacik :-)

Vitaj medzi nami a cíť sa tu dobre. Radi Ti pomôžeme a určite aj Ty nám.
vulxy
11.01.10,19:13
Všetky potrebné informácie sú: vpravo hore Obsluha, potom Návod (faq)

som sa zasmial na tom slove v zatvorkach:D
buchač
14.01.10,19:03
Nováčikovia majú určité obmedzenia na porade.


som sa zasmial na tom slove v zatvorkach:D

mimotemy
......nemôžu okamžite ......;)
margaretka71
14.01.10,19:22
Prečo keď pridám súhlas, vždy sa objaví "zrušiť môj súhlas" a pri iných súhlasoch s príspevkom toto nevidím, iba pri svojom súhlase?
miramax1
14.01.10,19:44
Prečo keď pridám súhlas, vždy sa objaví "zrušiť môj súhlas" a pri iných súhlasoch s príspevkom toto nevidím, iba pri svojom súhlase?
Tvoj súhlas si môžeš zrušiť sama, iný ti ho nemôže zrušiť, preto tam vidíš Zrušiť môj súhlas. Rovnako to majú všetci poraďáci, každý môže zrušiť len svoj súhlas. Chápeš?;)
margaretka71
14.01.10,19:50
áno chápem, myslela som, že niečo robím zle.
camozzi
15.01.10,11:36
Vysvetli mi, prosim, niekto ako vymazem svoj inzerat v sekcii Inzercia? Dakujem.
arizona
15.01.10,13:04
Vysvetli mi, prosim, niekto ako vymazem svoj inzerat v sekcii Inzercia? Dakujem.
Požiadaj admina (Richard)