Lukáš 142
06.01.10,07:52
Potreboval by som poradit, aktualizoval som flash player a ked otvorim firefox 3.5.6 a nacita mi zoznam.sk tak mi tam nahodi take farebne pasy, neviem ci je to flash playerom alebo niecim inym, poradte. Taktiez pouzivam noscript a ked povolim na zozname script zoznamstatic.sk tak mi po nacitani stranky stranka zmizne a je tam iba biele okno. Neviem co to sposobuje. A ked prepinam karty tak niektore stranky mi zmiznu.
Fero11
06.01.10,07:17
oni maju take pozadie
Lukáš 142
06.01.10,07:27
oni maju take pozadie

A su normalny???? Sak ked toto ma byt novy dizajn tak ja skapem :D:D:D. Som sa dobre pobavil hned na rano.

Fero a vies mi poradit ohladom tych miznucich stranok, co som spominal?
Fero11
06.01.10,07:47
Fero a vies mi poradit ohladom tych miznucich stranok, co som spominal?
ne
Lukáš 142
06.01.10,08:04
ne

Co myslis, ze nie? Ze nie su normalny, alebo ze my s tym nevies pomoct?
Fero11
06.01.10,08:34
citoval som som, ze co ne
Lukáš 142
06.01.10,09:16
citoval som som, ze co ne

Ok, tak nievem co budem robit, co myslis, oplati sa vymenit firefox za chrome alebo operu, porad.
domenico.office
06.01.10,10:08
Ja som prešiel na Operu a na Safari a myslím, že mi najviac vyhovuje Opera. Tiež mi Firefox začal robiť nejaké problémy.
Lukáš 142
06.01.10,11:18
Ja som prešiel na Operu a na Safari a myslím, že mi najviac vyhovuje Opera. Tiež mi Firefox začal robiť nejaké problémy.

Ja by som skor presiel na google chrome ale vadi mi ze tam nebudem mat google toolbar a dalsie rozsirenia ktore mam na firefoxe. Asi pockam pokial google vyda chrome 4.0 a potom uvidim, lebo uz by tam mali nejake byt, alebo na firefox 4.0. Ale neviem co dovtedy, lebo tie miznuce okna ma seru:(.
domenico.office
06.01.10,11:31
Ja som už dávno upustil od doplnkov, pretože spomaľujú beh prehliadača, myslím, že i Opera má widget s názvom Google toolbar. takže vybrať sa dá.
Lukáš 142
06.01.10,11:40
Ja som už dávno upustil od doplnkov, pretože spomaľujú beh prehliadača, myslím, že i Opera má widget s názvom Google toolbar. takže vybrať sa dá.

Ved par ich je ale napr. ak mas notebook s citackou odtlackou prstov a na firefox aj rozsirenie na nu tak si moc dobre neviem predstavit ako by som menil browser, ked pod odtlackom mam plno hesiel na weby. Takze bude to problematicke. A ked google chrome je na tretom mieste u browserov tak neviem neviem ktory si vyberiem. :)
Lukáš 142
06.01.10,16:49
Vedel by mi niekto poradit ako rozdelim firefox na viacero procesov? Zevraj to ide podla tohto clanku http://www.dsl.sk/article.php?article=8467 cez zmenu premennej dom.ipc.plugins.enabled na hodnotu true . Ale v configuracii firefoxu som tu premennu nikde nenasiel. Nevie mi niekto poradit?
domenico.office
06.01.10,17:55
Až od verzie 3.7.
domenico.office
06.01.10,20:02
Testol som verziu 3.7 a ide perfektne. Zatiaľ je len v Angličtine, ale to mi vôbec nevadí. V správcovi úloh vidno rozdelené procesy. Myslím, že je to na úžitok stability Firefoxu. Bohužiaľ nie je možné otestovať chovanie sa s doplnkami, nie sú kompaktibilné s touto verziou.
domenico.office
06.01.10,20:05
Vedel by mi niekto poradit ako rozdelim firefox na viacero procesov? Zevraj to ide podla tohto clanku http://www.dsl.sk/article.php?article=8467 cez zmenu premennej dom.ipc.plugins.enabled na hodnotu true . Ale v configuracii firefoxu som tu premennu nikde nenasiel. Nevie mi niekto poradit?

Do príkazového riadku Firefoxu zadáš: about:config v otvorenom okne vyhľadáš dom.ipc.plugins.enabled, klikom myšky zmeníš hodnotu na true.
Fero11
07.01.10,10:20
BTW az teraz som si vsimol v pravom hornom rohu, na zoznam.sk ze zacinaju sa pestre casy, comu nasvadcuje asi aj to pozadie :)
Chobot
15.01.10,14:15
BTW az teraz som si vsimol v pravom hornom rohu, na zoznam.sk ze zacinaju sa pestre casy, comu nasvadcuje asi aj to pozadie :)

Je to reklama. Niekedy v marci otvárajú komplex Eurovea (http://www.eurovea.sk/)na Prístavnej ulici, to sú ich farby.