Alexandra Molnárová
14.09.05,13:23
Košičanky, viete mi poradiť dobrého gynekológa/gyčku? Kamarátka mi dala kontakt na Dr. Janovského, ževraj je niekde na Hlavnej ulici, že je dobrý,
má na mieste nový ultrazvuk a všeličo moderného, ale že sa niekedy čaká
na termín až 2 týždne. Potrebujem zmeniť moju staručkú gynekologičku, lebo
nekráča s dobou a u nás veľký výber nie je.
vladan
14.09.05,11:41
Saška, ja som teraz menila gynekologičku a zobrali ma do Medicínskeho centra v Košiciach (pri Bielom dome) - dostala som k tomu centru na odporúčanie jedného známeho už negynekológa ... sú tam dvaja lekári Melich a Matis (tuším) ...

skús sa pozrieť na ich stránku: http://www.vitaj.sk/mck/

objednávky robia celkom v pohode - volala som v piatok a objednali ma na najbližší utorok ;)
nadine
28.11.05,22:15
Ahoj,
tak ja z Med.centra chcem odísť, myslím si, že práve tam vobec nejdú s dobou. A majú tam nepríjemnú sestričku. Kamarátka sa sťažovala na prístup Dr.Matisa a druhá išla na operáciu, lebo Dr.Melich liečil niečo iné, čo mal. A musí ich tam človek dokopať k tomu, aby ho konečne objednali na USG. Osobne mám negatívne pocity z tohto zariadenia.:(
lenkak
29.11.05,17:30
Skúste:
www.gynweb.sk
anet
29.11.05,17:41
Janovsky je fajn, len je dost tazke sa k nemu dostat.
Alexandra Molnárová
01.12.05,09:38
Ďakujem za tipy. Už som si našla milého, sympatického a veľmi pomahajuceho primara u nas v nemocnici. Urobil mi už všelijaké vyšetrenia a snaži sa radiť
ako čo najskôr počať druhého potomka. Len sa to zatiaľ akosi nedarí, ale nádej zomiera posledná:)
Andrea2304
09.12.05,13:38
Keď sa môžem spýtať, o akého primára ide? Mne by sa tiež asi zišla zmena gynekológa. Tiež mám problém otehotnieť a dobré rady a správna liečba sa vždy zíjdu.
Alexandra Molnárová
12.12.05,10:33
Neviem odkiaľ si, lebo ten primár dr. Kilej je v Kráľovskom Chlmci.
Andrea2304
12.12.05,11:04
Ďakujem za odpoveď, ja som myslela niekoho v Košiciach.
*agatha*
13.03.07,17:37
ahojte, keby ešte niekto potreboval info ohľadom zadanej témy - mám výborné referencie na MUDr. Lajša a MUDr. Demkova. obaja pracujú na poliklinike sever na komenského ulici v KE. obaja majú ultrazvuk a sú ľudskí.
Lienočka
06.07.08,07:15
Ahojte, viem že je to staršia téma. Ale teraz som našla túto tému a chcem tiež pridať svoj názor a skúsenosť. Ja chodim do Medicinskeho centra v KE a tiez hľadám nového gynekológa. Súhlasím s názorom vyššie uvedeným. Sestrička je tam veľmi nepríjemná, asi, že čo ma otravujete. A lekár? O nič lepšie. Ja mám viacero problémov a v podstate keď ma vidí tak si myslím, že mu už leziem na nervy, pretože nevie čo mi je a ani ako to ma liečiť. Takže skúša. Zatiaľ je to len horšie a nič sa nezlepšuje. Takže naozaj ak máte nejaké problémy, ktoré potrebujete riešiť tak nie v MC. Ale ak ste zdravá a len potrebujete mať niekde kartu, tak to Vám bude vyhovovať. Takých tam majú radi, tým sa netreba veľmi venovať. Ale prijmem každé info o dobrom gynekológovi, ktorí sa snaží pacientke pomôcť.
majunka
04.08.08,20:36
mozem sa na nieco spytat?...mala som sex bez ochrany,..ale priatel to robil po prvy krat,ze sa miloval bez kondomu,...myslela som si ci niesom tehotna,...ale odradzuje ma moje spicate brucho,..proste,..ze tvrde je v podbrusku,a tam kde je zaludok je v pohode,...-preto je spicate,....no,..zacala som uvazovat,ci to nieje rakovina vajecnika.:-(...neviem,...lebo priznaky mam aj z tehotenstva nieco aj z rakoviny,...tak neviem,...casto som unavena,a slaba:-(.neviem,..dakujem.majunka
willma
05.08.08,04:26
majunka diagnostikovať cez internet tehotenstvo alebo nádor ti veru nebude nik. Na tvojom mieste by som sa okamžite odobrala na vyšetrenie k lekárovi.
Aiculka
05.08.08,10:01
pridavam skusenost, ja som chodila k Dr. Luptakovej na ul.Hroncovu, teraz namiesto nej tam ordinuje asi jej syn Marcel.. ja som mala problem s ich sestrickou, mam pocit ze niet mudrejsej zeny ako je ona a stale ked som tam volala ci som sa chcela objednat resp. pod., tam ma len odkurila a vravela ze nema na mna cas, ked to slo asi 3x po sebe, tak som sa tak nastvala, ze uz som tam neprisla.. no lekar mozno je fajn, bola som tam len raz, ked ordinoval on, neviem, este je asi absolvent, ale robil sa sikovny :)
snelik
05.08.08,10:14
ja osobne som chodila ku Demkovi a nebol velmi ustretový pretoze ak potrebujete vysetrit prsniky preco by ste si mali sadat na kozu?
Aiculka
05.08.08,10:59
kolko ludi, tolko chuti... :) mate viaceri skusenosti s Dr. Demkom , resp. inymi co su v Polik. Sever? dik
kukuli
05.08.08,11:20
ahoj,z vlastnej skusenosti,by som rada poradila super lekara. MUDr. Adama ml. je gynekolog-onkolog,porodnik. pracoval na klinike na juhu, teraz je v novej nemocnici.niekto ma mozno iny nazor ale ja som s nim bola uplne spokojna ako s odbornikom.
kitky
05.08.08,11:40
pridavam skusenost, ja som chodila k Dr. Luptakovej na ul.Hroncovu, teraz namiesto nej tam ordinuje asi jej syn Marcel.. ja som mala problem s ich sestrickou, mam pocit ze niet mudrejsej zeny ako je ona a stale ked som tam volala ci som sa chcela objednat resp. pod., tam ma len odkurila a vravela ze nema na mna cas, ked to slo asi 3x po sebe, tak som sa tak nastvala, ze uz som tam neprisla.. no lekar mozno je fajn, bola som tam len raz, ked ordinoval on, neviem, este je asi absolvent, ale robil sa sikovny :)


:D ... ona ale najmudrejsia je :D. V tom jej malom mikrosvete, kde moze rozhodovat a ma pocit, ze ma moc.
Mne si takyto ludia smiesni. Ale fakt je ten, ze ma to tiez nastve a castokrat aj znechuti.Potom vojdem k lekarovi a ten v najvacsej pohode.:)
Potom sa takato " sestricka " alebo " uradnicka " dostane do prostriedia ktore nepozna a je z nej odrazu celkom obycajny clovek, ani naznak po arogancii.
Je to zcasti aj nasa chyba, ze dovolime takymto ludom, aby sa takto spravali a neohradime sa.
Aiculka
06.08.08,05:47
ako hovoris, problem moze byt aj vo mne, lebo nerada vytvaram konflikty a radsej som ticho a nic nepoviem... Ale ked sa tak zamyslim,ze to som bola len jedna pacientka, kt. vobec nepozna, a potom ako sa sprava k ostatnym?!,... asi dobre meno ambulancii nerobi...
Monika C.
14.09.08,16:02
Ahojte Košičania ja mám veľmi príjemného a dobrého gynekológa Dr. Sedliak / liečí aj detičky / sídli na Juhu na poliklinike / Rastislavova / aj ma operoval a každý mesiac mi berie krv atď. Už som tam dostala moje štyri kamarátky a nedajú na neho dopustiť. Jednoducho je dobrý len má dosť ľudí ale keď sa objednáš tak ideš ku nemu do týždňa. / Zároveň robí menšie zákroky hlavne laserom / v ordinácii má všetko všeljaké ultrazvuky atd. Mám na neho aj mobil ked Vám bude treba dáva každému ked ste po operácií a odchádzate domov. Prajem pekný večer.
Modroocko
23.09.08,11:27
Baby, potrebujem zistiť, kde momentálne ordinuje MUDr. Zuzana Trebuňová. Chodila som k nej a bola som maximálne spokojná, ale teraz pracuje niekde inde. Sestrička sa vyjadrila, že si robí atestáciu, ale nič bližšie nechce prezradiť. Asi sa boja, že im ujde to kvantum pacientiek, ktoré tam chodili. Tak dajte vedieť nejaké info, ak viete.
*agatha*
24.09.08,05:41
ja osobne som chodila ku Demkovi a nebol velmi ustretový pretoze ak potrebujete vysetrit prsniky preco by ste si mali sadat na kozu?
ahoj snelik, je sice pravda, ze doktor Demkov je svojsky, ale mne vyhovuje, ze je odbornik a to aj na rizikove tehotenstva. a tiez ma ultrazvuk. ale suhlasim tiez s Aiculkou, ze kolko ludi, tolko chuti. je sice pravda, ze MUDr. Demkov mi prsniky vysetril postojacky, ale mne osobne to neprekazalo. ved to je minutova zalezitost. skor mi vyhovuje, ze pri preventivnej prehliadke ma "prezrel", odobral mi krv, vysetril mi prsniky a este mi urobil aj ultrazvuk. s takymto pristupom som sa u predoslej gynekologicky nestretla.

pekny den. Erika
Marína
24.09.08,06:34
ahoj snelik, je sice pravda, ze doktor Demkov je svojsky, ale mne vyhovuje, ze je odbornik a to aj na rizikove tehotenstva. a tiez ma ultrazvuk. ale suhlasim tiez s Aiculkou, ze kolko ludi, tolko chuti. je sice pravda, ze MUDr. Demkov mi prsniky vysetril postojacky, ale mne osobne to neprekazalo. ved to je minutova zalezitost. skor mi vyhovuje, ze pri preventivnej prehliadke ma "prezrel", odobral mi krv, vysetril mi prsniky a este mi urobil aj ultrazvuk. s takymto pristupom som sa u predoslej gynekologicky nestretla.

pekny den. Erika
Veď takto vyšetrujú prsníky aj na poliklinických oddeleniach klinickej onkológie.
mizu24
21.01.09,08:14
Ja by som sa chcela spýtať, či má niektorá z vás skúsenosti s pani doktorkou Skladanou, ktorá ordinuje v meste na Mäsiarskej.
sysula
21.01.09,08:39
Ahojte Košičania ja mám veľmi príjemného a dobrého gynekológa Dr. Sedliak / liečí aj detičky / sídli na Juhu na poliklinike / Rastislavova / aj ma operoval a každý mesiac mi berie krv atď. Už som tam dostala moje štyri kamarátky a nedajú na neho dopustiť. Jednoducho je dobrý len má dosť ľudí ale keď sa objednáš tak ideš ku nemu do týždňa. / Zároveň robí menšie zákroky hlavne laserom / v ordinácii má všetko všeljaké ultrazvuky atd. Mám na neho aj mobil ked Vám bude treba dáva každému ked ste po operácií a odchádzate domov. Prajem pekný večer.
Práve od neho som odisla, pretoze mi robil kvanta zbytocnych vysetreni, len preto, aby zarobil. Sama sestricka sa niekolkokrat ohradila, naco znova tie iste vysetrenia.:confused:
usko 1
21.01.09,14:57
Ahojte, osobne chodím k Dr. Lajšovi, a veľmi rada by som zmenila gynekológa. Osobne naňho síce nemožem nič povedať, ale to prostredie... čistý socík: sestrička ako z filmu, kabínky- pomlčím, objednanie neexistuje. A čo sa týka toho ultrazvuku u Dr.Demkova, /mimochodom na jednej chodbe s Lajšom/ ten má u seba, alebo tak ako Lajš na 2.poschodí Pol. Sever? lebo toto potom nie je komfort, keď idem na preventívku chcem mať všetko za sebou v jeden deň, nie aby ma objednal o mesiac na ultrazvuk...
Ináč Lajš je vraj vynikajúci diagnostik. Ja som chvalabohu, ešte nič okrem preventívky nepotrebovala, ale veľký návla pacientiek o tom asi svedčí.
Klaudique
18.02.09,11:30
Baby, potrebujem zistiť, kde momentálne ordinuje MUDr. Zuzana Trebuňová. Chodila som k nej a bola som maximálne spokojná, ale teraz pracuje niekde inde. Sestrička sa vyjadrila, že si robí atestáciu, ale nič bližšie nechce prezradiť. Asi sa boja, že im ujde to kvantum pacientiek, ktoré tam chodili. Tak dajte vedieť nejaké info, ak viete.
ahoj, MUDr. Trebuňová ordinuje vo FNLP na RAstislavovej ul. v Košiciach, na gynekologickej klinike.
Slniecko2001
19.02.09,17:56
ahojte, ja by som sa rada spýtať, či pozná niekto doktorku Trebuňovú z novej nemocnice v Ke alebo doktorku Skladnú z Mäsiarkej, či má s nimi niekto skúsenosti, prípadne vie odporučiť nejakého dobrého gynekologa v KE.
Ďakujem a pekný deň :)
monva
19.03.09,09:27
Ja som počas tehotenstva chodila k MUDr. Trebuňovej a rodila som u MUDr. Luptáka. Oboch môžem maximálne odporúčať. :)
mizu24
19.03.09,14:21
Ja chodím k doktorke Skladanej na Mäsiarsku, keď na ňu natrafím. Lebo v jednej ambulancii robia asi 3 doktorky a jeden doktor a v poslednom čase mám vždy šťastie na neho, aj keď teoreticky patrím pod doktorku Skladanú. Nie je to nič príjemné, keď vás vyšetruje vždy niekto iný a hlavne v tehotenstve. Ale s doktorkou Skladanou som spokojná.
ada2208
05.04.09,10:05
ahoj, ja som pocula, ze je v starej nemocnici na Rastislvke, ale tiez som pocula, ze neordinuje ci co. tak neviem co je na tom pravdy. Aj ja ju zhanam, lebo ked bola v Zeleznicnej nemocnici, tak som k nej chodila a bola som uplne spokojna a teraz su tam taki lekari, ze to je strasne. Tak viem iba tolko ze je v starej, ale ci ordinuje, tak to si treba zistit.
Slniecko2001
05.04.09,16:15
to teraz hovoríš o doktorke Skladnej alebo Trebuňovej?
a ak by si zistila, či ordinuje, tak daj vedieť, ďakujem :)
33Janka
07.01.10,11:51
Aké máte skúsenosti s MUDr. Tatianou Ivanovovou, ktorá ordinuje na Toryskej v Košiciach? Hľadám dobrého gynekológa (gynekologičku) v Košiciach a nikoho tam nepoznam. Prosím poraďte. ďakujem
cowboyka
09.01.10,17:44
no, ja mám veľmi dobrú gynekologičku a nedám na ňu dopustiť, veľa krát mi pomohla a mám ju veľmi rada a dokonca mi zachránila aj moju malú dcérku, ktorá má už mimochodom 7 rokov. Volá sa MUDr. Jeleneková a sídlo má na Krivej ul. v Košiciach 1. poschodie. V KE je dobrých ozajstných gynekológov veľmi málo a to robím v zdravotníctve.
dindi22
10.01.10,11:54
Ahojte, potrebujem len poradiť ohľadom gynekologov. Existujú aj v Košiciach gynekologovia, ktorí sa špecializujú na vrodené chyby napr. maternice? Ak niekto o niekom takom vie, dajte prosím vedieť. Hľadala som na googli, ale našlo mi ich len v BA.
zltalienka
14.01.10,09:30
Ja chodím k doktorke Skladanej na Mäsiarsku, keď na ňu natrafím. Lebo v jednej ambulancii robia asi 3 doktorky a jeden doktor a v poslednom čase mám vždy šťastie na neho, aj keď teoreticky patrím pod doktorku Skladanú. Nie je to nič príjemné, keď vás vyšetruje vždy niekto iný a hlavne v tehotenstve. Ale s doktorkou Skladanou som spokojná.

Taky tak. Na dverách majú napísané, ktorý lekár v ktorý deň ordinuje, tak si môžeš vybrať ku komu chceš ísť na vyšetrenie. Dr. Skladaná je napísaná tuším len na stredu. S tým doktorom si tiež spokojná, či len s Dr. Skladanou?
Angibabuska
09.04.10,16:31
Ahojte!

Hladam noveho gynekologa alebo gynekologicku v KE na Poliklinike vo Fakultnej nemocnici LP. Nepoznate dakoho fakt dobreho alebo dobru? Dakujem!
ivo_1974
17.08.10,20:38
Dobrý den,

rád bych se s Vámi podělil s vlastní zkušeností s kvalitou prenatální diagnostiky pana doktora Luptáka a z jeho přístupu k pacientce.
Prožívali jsme s manželkou šťastné těhotenství bez jakýchkoli problémů. Výsledky prenatální diagnostiky byly vždy „vynikající“. Dvacátý týden ultrazvuk vykonaný v soukromé ambulanci pana doktora Luptáka - výsledek vynikající. 3D ultrazvuk pan doktor nepovažoval vzhledem k těmto výsledkům za potřebný. Třicátý druhý týden ultrazvuk vykonaný v soukromé ambulanci doktora Luptáka - výsledek opět vynikající. Cca třicátý šestý týden ultrazvuk vykonaný v nemocnici v Šaci – pan doktor Lupták zaznamenává nějakou nesrovnalost v pozici žaludku a tlustého střeva miminka. Zavolal si tedy na pomoc pana doktora Otta Tomášu. Oba pak cca dvě hodiny po předchozím ultrazvuku shodně konstatovali, že miminko bylo asi špatně natočené a že tentokrát je již vše v pořádku. Druhý den ráno pan doktor Lupták ještě pro jistotu zkontroloval záznam z dvacátého týdne a telefonicky nás opět ujistil, že vše je v pořádku. OSM dní před plánovaným porodem zazvonil manželce telefon. Ozval se pan doktor Lupták a poprosil manželku, aby dorazila do nemocnice v Šaci, kde ji vyšetří ještě pro jistotu pan doktor Dosedlo. Pan doktor Dosedlo při vyšetření manželce (cca v 13:30 hod.) oznámil, že miminko má s největší pravděpodobností vrozenou srdeční vadu, ale ať je manželka v klidu a ať přijde příští den opět do nemocnice, že se s někým zatím poradí. Když mi manželka se slzami v očích sdělila pravděpodobnou diagnózu, začali jsme hledat někoho, kdo by nám dal jasné stanovisko a ne nějaké možná, asi, pravděpodobně. Ještě týž den cca ve 20:00 hod. nás přijali na vyšetření v Košicích v nové nemocnici. Na ultrazvuku pan doktor viděl okamžitě, že srdíčko má vážný problém a viděl jsem to prosím i já jako laik. Na náš dotaz, co bude nebo co může následovat, nám bylo panem doktorem sděleno, že v Šaci rozhodně rodit nebudeme, že to bude nejspíš nová nemocnice, ale že nejlepší by bylo zvolit nějakou nemocnici s komplexním zabezpečením, tedy buď Bratislavu nebo pražský Motol, protože pokud miminku nebude po porodu srdíčko zvládat dodávat do oběhu dostatek kyslíku, tak bude letecky transportováno do Bratislavy. Naše rozhodnutí bylo okamžité. Nečekali jsme ani minutu. Doma jsme naložili manželčinu připravenou tašku, doklady apod. a vyrazili jsme autem směr Bratislava. Bratr manželky telefonicky oznámil panu doktoru Luptákovi nález a žádal ho o radu, jak dále postupovat, na koho se obrátit atd. Pan doktor Lupták nám vzkázal, že on s tím nic nenadělá, že se musí domluvit primáři mezi sebou a že nemáme plašit!!! Je mi líto, ale vzhledem k tomu, že manželka mohla již kdykoli začít rodit, se mi rozhodně plašit chtělo.
Doktor Lupták nám pomoci nedokázal, takže to zůstalo na nás. Z auta na silnici u Sorošky jsem cca v 22:00 hod. zavolal na informační linku do Prahy do Motola. Přes informace jsem se dostal na gynekologické oddělení, kde jsem sestřičce oznámil, že jsem s těhotnou manželkou v autě u Košic, manželka je Slovenka a že za sedm dní čekáme miminko u kterého nám cca před dvěma hodinami diagnostikovali na srdíčku AV kanál. Než jsem se stačil optat, zda nás přijmou, odpověděla mi sestřička, že až dorazíme, že se máme ohlásit na cizineckém příjmu a pak hned na gynekologii, kde nás vyšetří jistý pan doktor, na kterého mi hned nadiktovala i telefonní číslo. V šest hodin ráno jsme byly v Praze. Sestřička se kterou jsem v noci telefonoval se nás hned ujala a na vyšetření nás vzali hned v sedm hodin ráno. Vyšetření potvrdila vážnou, komplexní srdeční vadu, ale navíc spojenou s otočením orgánů, což ještě později lékaři doplnili diagnostikovanou nepřítomností sleziny.
Nikdo z vyšetřujících lékařů nechápal, že jdeme s touto diagnózou k lékaři až teď. Nebylo lehké přijímat jeden hrozný výsledek vyšetření za druhým a smiřovat se sdělovanými fakty ohledně možností nekomfortnosti očekávaného života našeho potomka (pokud přežije) a zároveň vysvětlovat, že jsme až doposud byly přesvědčováni, že vše je v pořádku. Videozáznamy z ultrazvuku z 20. a 32. týdne jsme měli s sebou. Poprosil jsem pana doktora v Motole, aby se na záznamy podíval. Nechtěl, ale nakonec to udělal. Výsledek? Na záznamu z ultrazvuku z 20. týdne je patrné přetočení orgánů. Dobrá, nikdo nejsme neomylní. Na otázku, proč neudělal pan doktor Lupták detail srdce jsme ale odpovědět nedokázali. Své mladší kolegyni pak pan doktor řekl, že kdyby takto prováděla ultrazvuk ona, tak že by ji dal přes ruce. A to nešlo prosím o ten detail srdíčka, ale o měření vykonávaná při provádění ultrazvuku a o celkovou realizaci ultrazvuku jako takového. Proč opomněl MUDr. Lupták udělat detail srdíčka??? Nedbalost, chyba, neznalost? Výsledek posouzení ultrazvuku z 32 týdne? Na ultrazvuku z 32 týdne je vidět již i vada srdíčka. Pořád se sebe ptám. Proč to v Košicích neviděli ani v 36 týdnu. Navíc dva doktoři najednou? Proč byl postup doktorů takový liknavý, když již tušili, že je něco špatně? Manželka panu doktoru Luptákovi v den, kdy nám dělali vyšetření v Praze volala a řekla mu o stavu věci. Na otázku jestli to věděl nebo ne jí neodpověděl. Od té doby se pan doktor Lupták o stav mé manželky nezajímá.
Ke konci manželčina šestinedělí jsem se tedy vypravil za panem doktorem Luptákem. Jeho alibistické vyjádření: „Vím, že jsem udělal chybu, ale neviděl to ani pan doktor Tomášu“, mi nějak nestačí. Copak ho jako odborníka nezajímá, kde udělal chybu, aby se jí mohl příště vyvarovat? Copak ho nezajímá, jak by mohl řešit případný další problém? Chce snad spoléhat na to, že se mu další takový případ vyhne?

Jak se daří jeho pacientce je pro MUDr. Luptáka prostě nepodstatné a nový gynekolog ať si závěry udělá z jeho dokumentace asi sám, on se k tomu vyjadřovat nebude.

Nejsem sice žena, abych ho mohl posoudit jako gynekologa, ale z toho jak nám svým přístupem ke své práci změnil život, jako chlap usuzuji, že MUDr. Marcel Lupták je v oboru prenatální diagnostiky nekompetentní a vysoce nebezpečný.

Vzhledem k tomu, že doposud neprojevil žádnou snahu o jakékoli ponaučení z manželčina případu, si dovolím tvrdit, že je to člověk arogantní, který nám svými výsledky z ultrazvukového vyšetření potvrdil správně pouze pohlaví dítěte. (Luxusní filmař a fotograf vašeho nenarozeného miminka, hazardér, ale rozhodně ne diagnostik).

Přeji Vám všem, aby Vaše miminko bylo zdravé a vaše těhotenství bezproblémové, protože jedině pak pro Vás může být pan „doktor“ Lupták určitě suprový.

Toto by se nemělo opakovat !!!

S pozdravem, Ivo - otec miminka.
lydus2001
11.08.12,15:36
ahojte,
práve som našla túto tému a chcela by som sa opýtať, či má niekto skúsenosti s Mudr. Mikulovou, vraj ordinuje na Panelovej, oproti Starej nemocnici... prípadne s Mudr. Mičkovou zo Zbrojničnej...ďakujem :)
buchač
11.08.12,16:08
Ahojte Košičania ja mám veľmi príjemného a dobrého gynekológa Dr. Sedliak / liečí aj detičky / sídli na Juhu na poliklinike / Rastislavova / aj ma operoval a každý mesiac mi berie krv atď. Už som tam dostala moje štyri kamarátky a nedajú na neho dopustiť. Jednoducho je dobrý len má dosť ľudí ale keď sa objednáš tak ideš ku nemu do týždňa. / Zároveň robí menšie zákroky hlavne laserom / v ordinácii má všetko všeljaké ultrazvuky atd. Mám na neho aj mobil ked Vám bude treba dáva každému ked ste po operácií a odchádzate domov. Prajem pekný večer.

ahojte,
práve som našla túto tému a chcela by som sa opýtať, či má niekto skúsenosti s Mudr. Mikulovou, vraj ordinuje na Panelovej, oproti Starej nemocnici... prípadne s Mudr. Mičkovou zo Zbrojničnej...ďakujem :)
...skús poprípade...

Poznám osobne , kamarát od detstva .....
Otec jeho bol lekár - gyndoš , mama zasa detská ( školská zároveň )...raz darmo , mal sa od koho učiť ...

...moja dcéra u neho rodila ....
majkakosice
15.01.13,16:35
Čo sa mi stalo v ordinácii gynekológa Dr. Jána Adama – Nová nemocnica v Košiciach. Jeho zdravotná sestra (manželka) ma sústavne klamala a vymýšľala si, že lekár nie je prítomný, že je na konferencii a pod. Prídete na druhý deň ráno a lekár ordinuje! Volala mi, že mi lekár odkazuje, že výsledky sú negatívne a pritom nález bol pozitívny. Zničila mi výsledok a napísala, že je negatívny! Snažila sa mi nahovoriť, že za každé vyšetrenie budem platiť a že výtery robia iba 1x ročne cez poisťovňu. Keď prídete do ambulancie, je nekonečne milá, akoby sa nič nebolo stalo. V neprítomnosti lekára má byť sestrička vždy prítomná, ona v ambulancii nikde nie je. Často býva ambulancia zatvorená bez oznamu na dverách, prečo je zatvorená, kto lekára zastupuje, kedy bude lekár ordinovať.