Jayne
07.01.10,08:00
Ahojte Poraďáci,
nevie z Vás niekto poradiť dobrého alergológa v Bratislave? Lebo to čo ja mám nie je ani dobrá ani alergologička :( Vďaka.
xv50
07.01.10,07:43
Ja som z BA, ale aj ja aj deti chodíme k MUDr.Širolovej do Modry.
Zatiaľ sme spokojní.
willma
07.01.10,10:08
MUDr. Hruškovič starší aj mladší
Jayne
07.01.10,10:46
Ďakujem Vám obom za tipy. Willma, máte s pánom Hruškovičom osobné skúsenosti?
pasuliatko
07.01.10,13:00
willma
07.01.10,13:37
cca 8 rokov dozadu, ale len ako s detským lekárom- ako alergológa som ho nepotrebovala - ľudský prístup a odborník vo svojom fachu.
GABAZ
07.01.10,13:46
Detská alergologička - MUDr. Zuzana Abaffyová - som spokojná s jej prístupom a má aj veľmi ochotné sestričky.
cabada
07.01.10,17:56
Ahojte Poraďáci,
nevie z Vás niekto poradiť dobrého alergológa v Bratislave? Lebo to čo ja mám nie je ani dobrá ani alergologička :( Vďaka.

Žeby "choroba" alergológov ?
Som z Trenčína a tiež mám nepríjemné skúsenosti :(
Česť odborníkom s ľudským prístupom!
korela
12.01.10,20:14
S alergiou sa dá rôzne "vybabrať". O.i., ako to tu už bolo spomínané aj zmenou prístupu k prostrediu, ktoré vyvoláva alergiu.
Nášmu dieťaťu sa spustila alergia na jednu vec v predškolskom veku, pribúdali ďalšie.
Bolo prvé dieťa narodené po niekoľkých rokoch, privítali sme ho doma v sterilnom prostredí. To prostredie sa udržovalo. A veľmi dlho. :)
Až v dvadsiatke intuitívne pochopilo, ale aj vďaka "náhode" akou cestou sa k nám dostala korela (dovtedy sme nikto z rodiny nemali žiadnu skúsenosť so žiadnym domácim vtáctvom), a zabývalo si ju vo svojej izbe, voľne a skutočne po pomerne krátkom čase (rok, dva) dané alergie zmizli. Je to neuveriteľné, ale je to fakt.
Inak to boli alergie na byliny a trávy, spúšťali sa aj stromy, ktorými sme hojne obklopení a ktoré milujeme.
Bolo to odvážne, pripúšťam.
Ale sú aj iné metódy, možno riešenie cez ne prichádza do úvahy až v neskoršom veku, mám na mysli regres, možno sa niekto k tomu odborne vyjadrí.

Inak Prof. Hruškovič pôsobil v mladšom veku aj v Trenčíne.
JaDo
15.01.10,19:38