Tinaho
07.01.10,09:52
Dobrý deň,

potrebovala by som poradiť ohľadom zamestnávania dôchodcov na HPP, konkrétne sa chcem opýtať, či ustanovenia Zákonníka práce týkajúce sa pracovného pomeru uzatvoreného na dobu určitú sa vzťahujú aj na dôchodcov.

Mzdová účtovníčka predo mnou uzatvárala pracovný pomer s dôchodkyňou na dobu učitú, aby si mohla každoročne požiadať o prehodnotenie dôchodku. Ak bol s ňou pracovný pomeru vždy ukončeńý k 31.12. a opäťovne uzavretý k 1.1. nejedná sa aj v prípade zamestnávania dôchodcov o opätovne dochodnutý pracovný pomer na dobu určitú? T.j. ak sme takýmto spôsobom uzavreli s dôchodkyňou PP už trikrát, nemala by už teraz dostať PZ na dobu neurčitú v zmysle § 48 Zákonníka práce (v tomto prípade by nemohla požiadať o prehodnotenie dôchodku)

Ďakujem.
veronikasad
07.01.10,09:02
Tinaho, máš prístup do DRAKa, od 1.3.2010 sa mení Zákonník práce aj v súvislosti uzatváraním prac.pomeru na dobu určitú

pozri tu

http://www.porada.sk/t127099-zmeny-v-zakonniku-prace-od-1-3-2010-a.html
Tinaho
07.01.10,09:43
Ano viem, že sa mení Zákonník prace aj v ustanoveniach týkajúcich sa doby určitej. Ja som sa chcela tou otázkou opýtať, či dôchodci nemajú nejakú osobitnú vínimku čo sa týka PP uzatvoreného na dobu určitú (napr. to, že s nimi môžem neobmedzene uzatvárať PP na dobu určitú, aby si mohli žiadať o prehodnotenie dôchodku).
veronikasad
07.01.10,09:45
Ano viem, že sa mení Zákonník prace aj v ustanoveniach týkajúcich sa doby určitej. Ja som sa chcela tou otázkou opýtať, či dôchodci nemajú nejakú osobitnú vínimku čo sa týka PP uzatvoreného na dobu určitú (napr. to, že s nimi môžem neobmedzene uzatvárať PP na dobu určitú, aby si mohli žiadať o prehodnotenie dôchodku).
žiadna iná vynimka - okrem tých uvedených v novele ZP nie je.