Lucius-IL
07.01.10,15:09
Prosim odporucte mi firmu ktora robi kvalitne SEO.Dakujem
Lucius-IL
08.01.10,18:35
NIKTO NEPOZNATE ZIADNU DOBRU FIRMU NA SEO???
Dantess
09.01.10,18:00
Je veľa firiem, ktoré to robia. Otázka je, či sa oddáš do rúk drahýh profesionálov, alebo lacnejších menších fieriem. Hlavná otázka je, že v čom je rozdiel ? Celkovo vzaté v ničom. Profesionály majú lepsie referencie a viac spokojných klientov. Preto si môžu dovoliť vyššie ceny. Ja som konzultoval moje SEO s 2 odborníkmi. Cena 200-300 eur prvé 3 pozície. Vybral som si napokon firmu, ktorá robí aj web stránky a dostali sme sa k cene 700eur s garantovanou pozíciou 1-3 na velke množstvo slov + redesign celého webu s pridaním velkeho mnozstva noviniek. Firma ma vytiahla zatial na 2. stranu, no chlapik mi povedal, že sa do toho pusti poriadne až ked bude hotovy nový web. V SEO ide o to, aby spatne odkazy neboli ziskane prilis rychlo, pretože potom to google moze brat ako black seo a dostanete sa do sand boxu. Vela firiem vam naslubuju 1-3 miesta za 1 mesiac. Maju pravdu, ale nespomenu, že vas google potresta odsunutim. Preto odporučam firmu hrki.sk. Komunikujem s typkom co mi robi SEO denne a trpezlivy, vysvetli všetko atd atd. Tu je jeho mail. samuelkaras@gmail.com

Povedz mu, že ich odporučil Tebe Peter Szabó :D Možno z radosti, že som im niekoho odporučil mi to budu robit este lepsie :D
matus-x1
09.01.10,22:35
Ja si najradšej všetko robím sám...
Ale keď už by som niekoho skúsil asi by to bol tento: http://www.seochat.sk/sluzby/
Z dôvodu množstva dobrých článkov ktoré sa mi hodili.

Cena sa určuje z mnohých faktorov...

Inak mňa ujo Google a Seznam niekedy fakt prekvapujú. :D
Ericeqh
09.01.10,23:11
michalkubicek.cz, on o tom pise uz druhu knihu. Co sa tyka seo mas tu urcite najlepsieho odbornika. kniha :seokniha.cz
j.sch
11.01.10,17:44
Prosim odporucte mi firmu ktora robi kvalitne SEO.Dakujem
Mne sa so stránkou pohral tiež samo karas ...... som spokojný a robím s nim aj na novom projekte. odporúčam , ale potom bude mať málo času na mňa..
miroporada
03.07.10,21:04
Prosim odporucte mi firmu ktora robi kvalitne SEO.Dakujem

Urcite si precitaj viac o SEO (http://www.seopedia.sk) na seopedia.sk. Oplati sa ti do toho vidiet a lepsie si vyberies tak spoločnosť, ktorá ti to profesionálne zrealizuje.