brenda3
07.01.10,19:46
Prosim Vas, vedel by mi niekto vysvetlit, ked sa mame pri liecbe trombozy vytvoril na stehne obrovsky hematom a cele stehno ma zatvrdnute...je to bezna komplikacia, alebo chyba v liecbe? A dostala som informaciu, ze musia zmenit liecbu..
zdenka131
07.01.10,18:54
Mama by mala čím skôr navštíviť lekára, aby posúdil jej zdravotný stav, prípadne zmenil liečbu. Takto cez internet Ti ťažko niekto poradí.
veronikasad
07.01.10,18:55
Prosim Vas, vedel by mi niekto vysvetlit, ked sa mame pri liecbe trombozy vytvoril na stehne obrovsky hematom a cele stehno ma zatvrdnute...je to bezna komplikacia, alebo chyba v liecbe? A dostala som informaciu, ze musia zmenit liecbu..
bola na sono ciev a žíl DK ?
ludex
07.01.10,18:58
ORDINÁCIA NA RUŽOVEJ PORADE. Ďalší prosím! ;):);)
brenda3
07.01.10,19:18
Mama by mala čím skôr navštíviť lekára, aby posúdil jej zdravotný stav, prípadne zmenil liečbu. Takto cez internet Ti ťažko niekto poradí.
mama je v nemocnici,az po piatich dnoch bola na sono a dnes je uz 8 den v liecbe a vcera sa jej vytvoril hematom na stehne
ludex
07.01.10,19:23
mama je v nemocnici,az po piatich dnoch bola na sono a dnes je uz 8 den v liecbe a vcera sa jej vytvoril hematom na stehne

Čo znamená v liečbe? Je po operácii,alebo akej liečbe. Pokial je po operácii,tak to môže byť dôsledok operácie. Ale myslím si,že pokial je v nemocnici pod dozorom,tak oni vedia čo majú robiť.
zdenka131
07.01.10,19:23
mama je v nemocnici,az po piatich dnoch bola na sono a dnes je uz 8 den v liecbe a vcera sa jej vytvoril hematom na stehne. Je dobre, že je mamina v nemocnici. Lekári sa jej určite budú snažiť pomôcť. Urobia jej potrebné vyšetrenia a naordinujú liečbu. :)
veronikasad
07.01.10,19:25
mama je v nemocnici,az po piatich dnoch bola na sono a dnes je uz 8 den v liecbe a vcera sa jej vytvoril hematom na stehne
Mala som podobné problémy pred dvoma rokmi, skončila som v nemocnici s emboliou plúc... Na sono sa dá zistiť či sú cievy a žily v poriadku. (v mojom prípade neboli)
brenda3
08.01.10,07:17
Mala som podobné problémy pred dvoma rokmi, skončila som v nemocnici s emboliou plúc... Na sono sa dá zistiť či sú cievy a žily v poriadku. (v mojom prípade neboli)


bola vcera na opakovanom sone a tam zistili obrovsky hematom,teraz vraj ma byt komzilium co s tym dalej malo by sa to chirurgicky odstranit...lne je velmi rizikovy pacient a nikto nam to poriadne nevysvetli,aky ten zasah bude...
zdenka131
08.01.10,09:13
bola vcera na opakovanom sone a tam zistili obrovsky hematom,teraz vraj ma byt komzilium co s tym dalej malo by sa to chirurgicky odstranit...lne je velmi rizikovy pacient a nikto nam to poriadne nevysvetli,aky ten zasah bude...
Ahoj brenda3, je vidieť, že sa lekári v nemocnici snažia urobiť pre Tvoju maminu maximum. Vieš, oni sa poradia a rozhodnú ako budú postupovať pri jej liečbe.
pasuliatko
08.01.10,15:25
akú liečbu berie?tbl alebo injekcie? ak injekcie tak kam ich pichaju?
BXLmiami
09.01.10,13:17
Berie liečbu na riedenie krvi a zrejme nezareagovala predpisovo,tak špekuluju čo dalej.Preto je v nemocnici,aby ju mali pod dozorom,tieto veci nie su také jednoduché,ako vyzerajú.