zabehnutyobchod
07.01.10,20:01
Planujem koncom februara uzavriet a predat e-shop prostrednictvom drazby. Nechcem robit nepovolenu reklamu, preto nezverejnim adresu - pripadni zaujemcovia, napiste mi mail,

ale chcem sa opytat: ako by ste riesili prenos uzivatelskych kont a osobnych udajov (meno, priezv., adresa, tel.) na noveho majitela?
Dáša_
08.01.10,11:52
Planujem koncom februara uzavriet a predat e-shop prostrednictvom drazby. Nechcem robit nepovolenu reklamu, preto nezverejnim adresu - pripadni zaujemcovia, napiste mi mail,

ale chcem sa opytat: ako by ste riesili prenos uzivatelskych kont a osobnych udajov (meno, priezv., adresa, tel.) na noveho majitela?


myslíš údaje tvojich zákazníkov?
matus-x1
08.01.10,20:30
Poprosil by som bližšie info cez ss.
zabehnutyobchod
14.01.10,14:50
myslíš údaje tvojich zákazníkov?

ano, mam registrovanych niekolko zakaznikov - tzv. uzivatelske konta, prostrednictvom ktorych ziskaju podporu. mnohi z nich si vyplnili profil pre ziskanie podpory. ako ich preniest na noveho vlastnika?
raver7
14.01.10,21:07
predaj eshopu môže v tvojom prípade znamenať súčasne aj predaj celej firmy alebo podniku (nepíšeš bližšie..), čiže je to ako by si predával obchodný podiel vo firme - novému vlastníkovi zostávajú všetky povinnosti ako tebe pred tým, ale s tým, že súčasťou zmluvy o predaji podniku ako dajme tomu súčasť know-how spoločnosti je aj databáza klientov (-iné nemajetkové hodnoty), pričom tieto osobné údaje podliehajú zákonu o ochrane osobných údajov a povinnosti z neho bude musieť naďalej plniť firma s novým vlastníkom. "Zmluvou o predaji podniku sa predávajúci zaväzuje previesť na kupujúceho vlastnícke právo k veciam, iné práva a iné majetkové hodnoty, ktoré slúžia prevádzkovaniu podniku, a kupujúci sa zaväzuje prevziať záväzky predávajúceho súvisiace s podnikom a zaplatiť kúpnu cenu."

Ak môžem poprosiť, mohol by som dostať bližšie info o predaji eshopu na email alebo ss. ďakujem.
seky
15.01.10,12:50
o aky eshop sa jedna(smer)?? navstevnost? zarobky? blizsie info..prosim
Infarkt
15.01.10,13:09
Bližšie info prosím...SS alebo emailom. Ďakujem
zabehnutyobchod
24.01.10,12:13
...

e-shop predavam ako majetok firmy, nejedna sa o podiel alebo prevedenie s.r.o. na noveho majitela.
orgo
04.03.10,10:55
taktiež by som uvítal bližšie info. diky :)