Fred666
07.01.10,22:53
Caute poradaci
Mozno tato tema bude vtipna ale naozaj by ma zaujimalo ake podnikanie by sa dalo zrealizovat vdaka priestorom vytvorenym z 9 unimobuniek. Rozmyslal som nadnejakym lacnym ubytovanim niekde pri vode, alebo ich mam jednoducho predat? Rad by som ich vyuzil na pravidelny prijem, nie iba jednorazovy... obmedzuju ma aj financie, pretoze mozem do toho napadu investovat max. cca dalsich 7000eur. Skuste sa zamysliet, dakujem :)
katarina.j
07.01.10,22:16
no zalezi v akej lokalite by si akoze poskytoval lacne ubytovanie pri vode? to by si si musel v nejakom rekreacnom objekte-stredisku vybavit povolenie - na prenajom pozemku a tak riesit dalej, predpokladam ze si mal na mysli aj to ze aj do obycajnej unimobunky musis investovat-podbit betonom,olatovat alebo zateplit zem +dookola z vonku,nejake postele-nabytok,riady....no neviem neviem ci sa zmestis do limitu-vsetko nieco stoji...nebolo by lepsie ich predat /aj ked je to tazsie teraz pocas krizy/ ale nemal by si s tym dalsie starosti....alebo ich môžeš prenajať/resp.predat/ napr. nejakej stavebnej firme-oni to vyuzivaju na stavbach pre pracovnikov ako šatňu alebo sklad na naradie.
Fred666
07.01.10,22:38
asi si to nechcem pripustit, ale mas pravdu, asi to bude najjednoduchsie predat... Som z KE a budu potrebovat rekonstrukciu, povolenia... este som rozmyslal ze na nejaku betonovu plochu ich umiestnit (nejake parkovisko v areali) a ponuknut na prenajom ako sklad
profesional
08.01.10,20:25
Myslim si ze by si ich mal prenajat nejakemu mestu alebo obci. Nech oni z toho urobia ubytovanie nizsieho standardu pre neprisposobivych obcanov. To ci im budu platit za to moze byt tebe jedno. Ty bydes kasirovat od mesta a obce. A bus si isti ze oni ti to tak znicia ze po nejakom case bude hodnota nulova. A budes mat tym padom aj narok na nahradu skody. Takze zarobis na prenajme par rokov a este si aj zaplatia ich povodnu hodnotu nad ramec toho.
Fred666
09.01.10,22:28
toto ma inak nenapadlo, celkom zaujimave. V podstate ja by som ich prenajal a obec by vsetko vybavila, povolenia... lenze ak to chcem skusit, mam zaklopat na nejaky obecny urad? alebo by si to riesil inou formou profesional?
wanrouter
27.01.10,14:54
Pohladaj nejake stavebne firmy a sprav si zmluvu s prepravnou spolocnostou.

Ak budu niekde stavat, doprav a prenajmi im tam unimobunku za nejaky normalny peniaz + dopravne naklady.

Potom mi napis ci to vyslo :D
Michal1000
28.01.10,06:53
Jednu unimobunku by som aj kupil :o
buchač
28.01.10,07:14
asi si to nechcem pripustit, ale mas pravdu, asi to bude najjednoduchsie predat... Som z KE a budu potrebovat rekonstrukciu, povolenia... este som rozmyslal ze na nejaku betonovu plochu ich umiestnit (nejake parkovisko v areali) a ponuknut na prenajom ako sklad

L IX:

;):---:D
kyblik
28.01.10,07:50
Mne sa najviac pozdava prenájom mestu, príp. nejakej malej firme. Väčšie firmy majú celé vagóny unimobuniek, plne vybavených. Zamyslel by som sa možno aj nad nejakým stánkom, s občerstvením, grilom... Určite je to na dlhšie ale pokiaľ sa na to človek sústredí určite tam nejaký príjem bude.
Maniak
28.01.10,09:10
Predaj mi jednu unimobunku. Samozrejme dohodneme sa cez SS alebo potom mailom.
Michal1000
28.01.10,10:48
Dve unimobunky uz by si mal predane.Predaj zvysnych sedem a máš našetrené na rozbehnutie ineho,lepšieho biznisu ako s unimobunkami.
jhanco
02.02.10,12:51
skús ich predať stavbárom ....
profesional
09.02.10,19:38
Ahoj,
kludne chod na mestsky urad nejakeho mesta kde maju problem a ubytovanim OTO (obcan trosku opaleny). Odporucam mesta na vychodnom Slovensku. Nakolko unimobunka nie ej stavba pevne spojena so zemou, na jej osadenie netreba stavebne povoleni. Staci ak si s mestom urobis najomnu zmluvu podla obcianskeho zakonnika.
gggggg
09.02.10,20:45
sú obývateľné tie bunky?izolácia?čo takto ubytovať robotníkov na pár rokov....ako sú staré a v akom stave.dakujem
Fred666
17.04.10,17:57
prepacte, popri ostatnych aktivitach som uplne zabudol na tuto mnou vytvorenu temu... Stale mam tie unimobunky. Su zaizolovane, maju zarubne (dvere by bolo vhodne vymenit, mozno nie vsetky). Niektore ona maju rozbite sklo. Su umiestnene v KE.
surfinka
29.11.13,08:27
ešte ich máš, mala by som záujem ich odkúpiť.