sanya
08.01.10,12:32
Urobila som školácku chybu a teraz neviem čo mám robiť. Pracujem v RO zriadenej obcou
Dňa 31.12.2009 som uhrádzala posledné odvody z účtov - mzdy a poistné + nevyčerpanú dotáciu na bežné výdavky a dopravné. Nedopatrením sa mi stalo, že som obci odviedla vyššiu sumu ako som mala a z toho dôvodu mi z účtu neodišla platba do zdravotnej poisťovne
Prosím poraďte mi čo mám teraz robiť.
susann2
09.01.10,15:28
Urobila som školácku chybu a teraz neviem čo mám robiť. Pracujem v RO zriadenej obcou
Dňa 31.12.2009 som uhrádzala posledné odvody z účtov - mzdy a poistné + nevyčerpanú dotáciu na bežné výdavky a dopravné. Nedopatrením sa mi stalo, že som obci odviedla vyššiu sumu ako som mala a z toho dôvodu mi z účtu neodišla platba do zdravotnej poisťovne
Prosím poraďte mi čo mám teraz robiť.
V tomto prípade by som sa poradila so zriadovateľom a ich audítorom, pretože pri nesprávnom zaúčtovaní sa neskonsolidujete.

Ja by som to nenazvala školáckou chybou, ale porušením rozpočtových pravidiel, pretože ako RO ste mali mať zriadený účet cudzích prostriedkov na vyplatenie miezd za mesiac december a úhrady urobiť až v tomto roku.
Mária27
10.01.10,08:12
Urobila som školácku chybu a teraz neviem čo mám robiť. Pracujem v RO zriadenej obcou
Dňa 31.12.2009 som uhrádzala posledné odvody z účtov - mzdy a poistné + nevyčerpanú dotáciu na bežné výdavky a dopravné. Nedopatrením sa mi stalo, že som obci odviedla vyššiu sumu ako som mala a z toho dôvodu mi z účtu neodišla platba do zdravotnej poisťovne
Prosím poraďte mi čo mám teraz robiť.

sanya, len jednu poznámku: si na porade už dosť dlho, aby si vedela, že takého názvy tém sa nemajú dávať. Keby to urobil každý, nevieme, kto o čom píše.

Dopĺňam : Názov témy som opravila,aby bolo jasné, o čo ide. Dav