kate27
08.01.10,14:39
Od 15.9.09 som PN. V novembri som odpracovala 6 dní a čerpala som 1 deň dovolenku. Od 11.11.09 som opäť PN. Od 18.3.2010 nastupujem na MD. Mám ešte nevyčerpanú dovolenku 33 dní. Chcem sa spýtať: ak by som si chcela vyčerpať dovolenku pred nástupom na MD, ako sa mi bude počítať dovolenkový priemer? Alebo si ju mám radšej nechať preplatiť?:)
ivka70
08.01.10,14:05
Dovolenky sa da preplatit len pri ukonceni pracovneho pomeru.
Teraz ti mozu preplatit len tu cast dovolenky z roku 2008, ktora presahuje 20 dnovu standardnu dovolenku.

Tych 33 dni dovolenky je z ktorych rokov?
Len 2008 a 2009 alebo ja 2010?

Ak by to bolo 8 dni z roku 2008 a 25 dni z roku 2009,
tak ti mozu preplatit 5 dni, ak si mala narok v roku 2008 na 25 dni dovolenky a tie 3 dni ti uz prepadli.

Ak si v predchadzajucom stvrtroku neodpracovala aspon 170 hodin, tak sa ti dovolenkovy priemer vypocita z praavdepodobneho zarobku.
kate27
08.01.10,14:17
A ako sa počíta ten pravdepodobný zárobok, ked moj hrubý príjem je 24500,-SK?
Airam25
14.01.10,14:09
Pripajam sa do danej temy. Pri vypocte mzdy zamestnanca,kt.nastupil 1.12.2009 mi mzdovy program vypisal,že doplnil priemery pre náhrady zo základnej mzdy -8.0497eur.Vie mi niekto poradit ako sa program dopocital k tomuto cislu ak zakladna mzda je 1400, a fond pre 12mesiac-184 hodin?? Je to tak spravne,alebo sa priemer na dovolenku musi pocitat inak.Dakujem za pomoc.
katka50
14.01.10,14:20
Pripajam sa do danej temy. Pri vypocte mzdy zamestnanca,kt.nastupil 1.12.2009 mi mzdovy program vypisal,že doplnil priemery pre náhrady zo základnej mzdy -8.0497eur.Vie mi niekto poradit ako sa program dopocital k tomuto cislu ak zakladna mzda je 1400, a fond pre 12mesiac-184 hodin?? Je to tak spravne,alebo sa priemer na dovolenku musi pocitat inak.Dakujem za pomoc.
1400,00/21,74/8 = 8,049 €
Je to pravdepodobný zárobok. Zákonník práce § 134 ods.3

(3) Ak zamestnanec v rozhodujúcom období neodpracoval aspoň 22 dní alebo 170 hodín, používa sa namiesto priemerného zárobku pravdepodobný zárobok. Pravdepodobný zárobok sa zistí zo mzdy, ktorú zamestnanec dosiahol od začiatku rozhodujúceho obdobia, alebo zo mzdy, ktorú by zrejme dosiahol.
Andyke
14.01.10,14:22
1400 :173,92= 8,0497

(pozn.173,92 je priemerný počet hodín za mesiac)
Airam25
14.01.10,14:22
1400,00/21,74/8

Dakujem za vzorec vypoctu.Tych 21,74 je co? Priemerny pocet dni v kvartali??
Andyke
14.01.10,14:28
21,74 je priemerný počet dní za mesiac
an-ps
11.05.10,07:00
pevná mesačná odmena sa počíta do dovolenkového priemeru?
katka50
11.05.10,07:07
pevná mesačná odmena sa počíta do dovolenkového priemeru?
Áno.
katka50
11.05.10,07:12
pevná mesačná odmena sa počíta do dovolenkového priemeru?

Zákonník práce
§ 135
Priemerný zárobok zamestnanca za rozhodujúce obdobie, ktoré predchádza dňu nadobudnutia účinnosti tohto zákona, sa zistí z hrubej mzdy zúčtovanej zamestnancovi na výplatu v rozhodujúcom období a z času odpracovaného zamestnancom v rozhodujúcom období zníženého o hodiny zodpovedajúce trvaniu prestávok na jedenie a oddych v rozhodujúcom období. Rovnako sa na zisťovanie priemerného zárobku v ďalšom rozhodujúcom období zníži počet hodín odpracovaných zamestnancom od začiatku rozhodujúceho obdobia do nadobudnutia účinnosti tohto zákona, ak tento zákon nadobudne účinnosť v priebehu rozhodujúceho obdobia.[/FONT]



Mzda
§ 118
(1)Zamestnávateľ je povinný poskytovať zamestnancovi za vykonanú prácu mzdu.
(2)Mzda je peňažné plnenie alebo plnenie peňažnej hodnoty (naturálna mzda) poskytované zamestnávateľom zamestnancovi za prácu. Za mzdu sa nepovažuje plnenie poskytované v súvislosti so zamestnaním podľa iných ustanovení tohto zákona alebo podľa osobitných predpisov, najmä náhrada mzdy, odstupné, odchodné, cestovné náhrady, príspevky zo sociálneho fondu, výnosy z kapitálových podielov (akcií) alebo obligácií, daňový bonus, náhrada príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti zamestnanca a náhrada za pracovnú pohotovosť. Za mzdu sa tiež nepovažuje ďalšie plnenie poskytované zamestnávateľom zamestnancovi zo zisku po zdanení.
(3)Ako mzda sa posudzuje aj plnenie poskytované zamestnávateľom zamestnancovi za prácu pri príležitosti jeho pracovného výročia alebo životného výročia, ak sa neposkytuje zo zisku po zdanení alebo zo sociálneho fondu.
andykas
03.06.10,17:18
Prosím, môžete mi poradiť, ak zamestnanec nastúpil 23.3 a čerpal dva dni dovolenky (dovolenkový priemer som mu vypočítala pravdepodobný), aký bude mať dovolenkový priemer v apríli, keď za prvý kvart. ( v marci) odpracoval iba 40 hodín? Predpokladám, že by mal mať zas pravdepodobný, ale nie som si istá. Ďakujem.
petra:-)
03.06.10,18:11
Ak odpracoval v rozhodnom období - 1. štvrťrok len 40 hodín použije sa pravdepodobný zárobok.

Priemerný zárobok na pracovnoprávne účely
§ 134

(1) Priemerný zárobok na pracovnoprávne účely (ďalej len "priemerný zárobok") zisťuje zamestnávateľ zo mzdy zúčtovanej zamestnancovi na výplatu v rozhodujúcom období a z obdobia odpracovaného zamestnancom v rozhodujúcom období.

(2) Rozhodujúcim obdobím je kalendárny štvrťrok predchádzajúci štvrťroku, v ktorom sa zisťuje priemerný zárobok. Priemerný zárobok sa zisťuje vždy k prvému dňu kalendárneho mesiaca nasledujúceho po rozhodujúcom období používa sa počas celého štvrťroka, ak tento zákon neustanovuje inak.

(3) Ak zamestnanec v rozhodujúcom období neodpracoval aspoň 22 dní alebo 170 hodín, používa sa namiesto priemerného zárobku pravdepodobný zárobok. Pravdepodobný zárobok sa zistí zo mzdy, ktorú zamestnanec dosiahol od začiatku rozhodujúceho obdobia, alebo zo mzdy, ktorú by zrejme dosiahol.
petacuckova
11.06.10,08:15
Dobrý deň. Mám zamestnanca s nástupom 6.4.2010, odpracoval v apríli 19 dní, v máji 21 dní, tarifná mzda 465 EUR, dovolenkový priemer v apríli aj máji 2,85190. Apríl je v poriadku, vypočítaný je ako pravdepodobný, ale myslela som, že v máji už bude prepočítaný dovolenkový priemer za odpracovaný apríl. Je to správne ?

Mám zafixované, že ak niekto nastúpi na konci kvartálu, celý nasledujúci sa počíta s pravdepodobným ( nakoľko v rozhodujúcom období neodpracoval 22 dní ) , ale ak niekto nastúpi na začiatku kvartálu, čo je aj môj prípad, tak sa mu v apríli počíta pravdepodobný, v máji sa prepočíta za odpracovaný apríl a v júni za apríl aj máj.... Či aj tu sa prepočítava len v prípade odpracovania 22 dní, inak platí pravdepodobný ?


Ďakujem za usmernenie :-)