betrix
08.01.10,15:49
Prosím, čím odstrániť smrad po pripálených pukancoch v mikrovlnke?
Lenka*1
08.01.10,14:59
vetrat a pripadne dat v miske prevarit vodu s trochou octu...
zdenka131
08.01.10,15:44
Do misky s vodou dať nakrájaný pomaranč a citrón, zapnúť mikrovlnku na krátku dobu a potom umyť.
terezamaria
08.01.10,16:07
Prosím, čím odstrániť smrad po pripálených pukancoch v mikrovlnke?

Ja som robila nejaké maslové pukance, či pukance s maslovou príchuťou. Priniesla si ich kámoška, vraj ich mali v akcii. No bola to teda akcia, nemohla som najprv vyvetrať byt a potom mikrovlnku. Vyumývala som ju jarou, octom, pomohlo len málo. Celú noc i celý deň bola otvorená, znovu som ju pretrela octom, čistou horúcou vodou a konečne bolo finito. Popritom tie pukance sa vôbec nespálili, len tá maslová vôňa prerážala stále.
betrix
08.01.10,16:33
Ďakujem všetkým, s octom som to umyla, skúsim ešte ten citrón a mandarínku, čo mám doma.
Halli
08.01.10,16:36
Ja som robila nejaké maslové pukance, či pukance s maslovou príchuťou. Priniesla si ich kámoška, vraj ich mali v akcii. No bola to teda akcia, nemohla som najprv vyvetrať byt a potom mikrovlnku. Vyumývala som ju jarou, octom, pomohlo len málo. Celú noc i celý deň bola otvorená, znovu som ju pretrela octom, čistou horúcou vodou a konečne bolo finito. Popritom tie pukance sa vôbec nespálili, len tá maslová vôňa prerážala stále.

Terezka to si ešte nemala prihorené syrové pukance. Ak ich budete robiť podľa návodu, zaručene prihoria...hlavne ten akože syr a to je potom "vôňa" :o
zdenka131
08.01.10,16:44
Do misky s vodou dať vanilkovú alebo citrónovú arómou , zapnúť mikrovlnku na krátku dobu na maximálny výkon .
sarasara
08.01.10,20:27
Všetky rady sú dobré. Naozaj. A ešte trošku času a je to OK. Ja už pukance z mikrovlnky nemám rada.:)
miramax1
09.01.10,05:05
Všetky rady sú dobré. Naozaj. A ešte trošku času a je to OK. Ja už pukance z mikrovlnky nemám rada.:)
Súhlasím, sú tú rôzne dobré rady, treba vyskúšať. :)