darma
09.01.10,12:14
Chcem sa opýtať na možnosť založiť bankový účet v Licht. cez internet.ďakujem
Chobot
09.01.10,20:09
Chcem sa opýtať na možnosť založiť bankový účet v Licht. cez internet.ďakujem

Obávam sa, že Fruni a Šebečšák nie sú členmi Porady, tak neviem, či ti niekto poradí.... :D:D:D:D
profesional
10.01.10,11:07
Vzhladom na to, ze Europska komisia schvalila smernicu ktorej sa pracovne vravi "poznaj svojho zakaznika", ktora sa tyka financnych institucii, tak cez net si uz dnes ucet nikde v EU nezalozis. Resp. sice mozes vyplnit udaje ktore budu pripradene k uctu, avsak pri podpise zmluvy o ucte musis predlozit autorizovanemu pracovnikovi doklad totoznosti. Bud pride ten pracovnik za tebou, alebo musis ist osobne do banky, alebo do zahranicnej pobocky banky. Takze mozes si napr otvorit ucet cez telefon vo Velkej Britani, ale zmluvu budes podpisovat v pobocke tej istej banky na Slovensku a tu ti zaroven skontroluju doklady totoznosti ktore ofotia do spisu.
A este jedna vec. Lichtenstejnske banky posielaju vsetky udaje ich danovemu radu a ten ma zmluvu o spolupraci s nasim, takze o uctoch slovenskych fyzickych a pravnickych osob dostava automaticky informacie aj nase Slovenske danove urady. Ak chces aby ti stat nevidel na peniaze, daj mi vediet cez privatnu postu a poradim ti ako na to. Verejne to pisat nebudem.
zabehnutyobchod
14.01.10,14:58
mozno, osobna navsteva. riesil som podobny problem, ked este PayPal nebral Slovenske emboss karty. cesi boli vtedy o krok vpred. bohuzial, tiez osobne.
profesional
02.03.10,13:22
Ale viem ti pomoct so zalozenim uctu v inch danovych rajoch. Budes potrebovat 2 apostilovane kopie dokladov totoznosti (pas, obciansky) a 1 original dokladu zktoreho je mozne overit tvoju adresu (faktura za telefon, elektriku..)
Roman80
20.09.12,21:26
Mam dotaz na teba, posles mi prosim na seba mailovy kontakt? nedovoli mi odoslat spravu... Dik.