kankan
09.01.10,22:30
Ahoj poradaci:).Prosím vie mi niekto poradiť či môžem už otvoriť obchod ked ešte nemám vyjadrenie od hygieny(návrh už mam podaní) ani od mesta čo sa týka otvaracích hodín? Môžem mi prísť odniekaľ kontrola? Dakujem za každú radu.
matus-x1
09.01.10,22:23
Tak z môjho úsudku keď otvoríš obchod tak ti môžu prísť zákazníci, tak prečo by ti nemohla prísť nejaká kontrola, že? :-)
cloe
09.01.10,23:05
Ahoj poradaci:).Prosím vie mi niekto poradiť či môžem už otvoriť obchod ked ešte nemám vyjadrenie od hygieny(návrh už mam podaní) ani od mesta čo sa týka otvaracích hodín? Môžem mi prísť odniekaľ kontrola? Dakujem za každú radu.

Určite ti môže prísť kontrola, a pravdepodobne aj príde /podľa mojich skúseností s otvorením novej prevádzky/. Jednak z hygieny a jednak zo živnost. úradu. ŽU kontroluje aj to, či máš schválené otváracie hodiny.
kankan
10.01.10,15:07
Dakujem za odpovede.Nemajte ma za blbu ale myslela som to tak že presne som nevedela odkiaľ mi môže prísť (resp. aká)kontrola kedže na danych uradoch som už bola a žiadosti podala takže vedia že už len toto mi chyba k otvorenie a aj som sa ich pytala či už môžem otvoriť a povedali že no môžte na vlastnú zodpovednosť .Tak ale chapete že sa bojím preto sa radšej pytam skusenejších kedže som v tomto smere začiatočník :)
Danielle369
10.01.10,15:27
Kankan radšej si na tú hygienu počkaj a ked ti dajú pečiatku tak za ich pätami možeš otvoriť..neoplatí sa riskovať a nestojí to za pokutu a nervy z toho hned na začiatku podnikania..vela úspechov ti prajem v podnikaní