Lucius-IL
10.01.10,13:33
Mate niekto skusenosti s google adsense? Viem, ze peniaze ktore Vam vyplatia zavisia od poctu kliknuti na odkazy na vasom webe. Ci to vie zarobit aspon 100 e mesacne ak tam mate dajme toomu 2000klikov mesacne.
camozzi
10.01.10,15:03
Subjektivny nazor: Ked chces zarabat na Adsence, tak musis mat bud velmi velku navstevnost na jednej stranke alebo viacero malych stranok. 100€ nie je neralnych, ale zalezi na typu stranky, na ktoru to chces dat. Zatial co som pozeral na ceske weby, ktore su v aukciach, tak oni tam toho vela na tych strankach nezarobia...:rolleyes:
Ak sa nemylim, tak ty mas e-shop. Chces to dat na stranky shopu?
padro
10.01.10,15:29
keby si tak venoval cas tomu eshopu miesto takychto kravin tak viac zarobis ;)
Lucius-IL
10.01.10,15:40
ano mam eshop, len mi to napadlo lebo videl som to na par strankach. Tak preto
Lucius-IL
10.01.10,15:40
hah padro ved asi je to kravina len sa na to informujem
camozzi
10.01.10,16:08
Nedavaj to na e-shop. Pokazi to cely obchod a jeho meno. Ludia nechodia do tvojho obchodu ocumovat reklamu, ale tovar. Sprav vsetko pre to, aby si predal tovar a nie reklamu za par drobnych ;)
kuldo
11.01.10,11:43
Mate niekto skusenosti s google adsense? Viem, ze peniaze ktore Vam vyplatia zavisia od poctu kliknuti na odkazy na vasom webe. Ci to vie zarobit aspon 100 e mesacne ak tam mate dajme toomu 2000klikov mesacne.
Ak by si mal spominanych 2000 klikov mesacne, tak pravdepodobne zarobis viac ako 100 EUR. Tvoje provizia z ceny za klik je rozna, zalezi od klucoveho slova, na ktore sa reklama na stranke zobrazi. Moze to byt 5, ale i 25 centov za klik.

AdSense si na eshop kludne daj, len v nastaveni nezabudni odfiltrovat pripadne reklamy konkurencie.