Dobrota123
10.01.10,14:20
Mám 32 rokov a coxu IV.st. Neviem sa však rozhodnúť či si mám dať vymeniť kĺb v Šaci alebo v "novej nemocnici" v Košiciach. Vie mi niekto poradiť? Prípadne je v týchto nemocniciach nejaký uznávaný odborník? Ďakujem.
olybaba
10.01.10,14:25
pozdravujem,

- ja som bola pred dvoma rokmi - 22.1.2008 operovana v "novej nemocnici na terase" a som bola a aj som velmi spokojna

- poznam takych ktori boli v saci a tiez su spokojni

- myslim si, ze znacnu ulohu hraju financie, v saci sukromna nemocnica a tam sa plati "sponzorske-vtedy 15000 Sk"

- radim ist cim skor, zmeni sa ti zivot k lepsiemu
Nokerla
10.01.10,14:56
zdravim...

ja odporucam Šacu a p. primar Staško.....perfektny clovek, ortoped
truch
10.01.10,15:05
Moja mamina bola operovaná pred mesiacom v Žiline, pred operáciou som sa pýtala na všetko čo s ňou súvisí. pozri či tam nenájdeš niečo čo ťa zaujíma. / operácia bedrového kĺbu tu na porade /Držím palce, aby ti to dopadlo tak dobre ako mojej mame, pááá
olybaba
10.01.10,15:41
- kto ma pevne nervy a dobry zaludok moze si pozriet krok po kroku ako prebieha totalna endoproteza
- dobre vediet pred operaciou co pacienta caka

http://www.ortopedie-fyzioterapie.cz/fotografie-operace-kycelniho-kloubu/dotazeni-kycelni-vlozky.html
KlaudiaKK
10.01.10,15:57
V prvom rade Ti držím palce - ja to mám za sebou už 2 roky - mám 39 a keď som sa na to dala mala som bolesti ako stará babka v sedemdesiatke, nespávala som, brala som v kuse lieky a hlavne bol to život o ničom (keď máš malé dieťa, ktoré nechápe, že mama nevládze a po každých 5 metroch si musí sadnúť . . . - ale to iste poznáš) Neviem Ti poradiť o Košícich lebo robili ma v BA v Ružinove - čakala som 3 roky v poradovníku - skoro som sa zbláznila - ale stálo to za to - život je znovu krásny a bolesti zmiznú hneď po operácii - teda to pichanie v kĺboch a nemožnosť pohybu - je len na tebe kedy a ako sa dáš do kopy ale hlavne nie je to smrteľné a preto snaž sa hneď cvičiť a posilovať svaly aby si bola čím skôr na nohách - ver mi stojí to za to, že sa ráno budeš budiť bez bolestí a s úsmevom - Veľa šťastia . Neporadila som Ti s nemocnicou ale držím Ti palce.
Dobrota123
09.04.10,10:54
Ďakujem všetkým za radu. Už to mám za sebou. Pred vyše mesiacom ma operovali a cítim sa výborne. Je to každým dňom lepšie a lepšie. Odporúčam všetkým, ktorý dospeli do štádia výmeny kĺbu aby operáciu neodkladali ale čím skôr si ju začali vybavovať lebo aj to trvá nejaký čas a prečo zbytočne trpieť, keď už žiadna iná možnosť nie je. Prajem všetkým veľa zdravia a šťastia.
olybaba
09.04.10,13:20
- pozdravujem a bud cim skor fit !
- mozes prezradit kde si sa rozhodla pre operaciu ?