jankovka
10.01.10,14:28
Plánujem kúpiť nový mobil a prišla mi ponuka na dobierku na mobil M68 na 2 sim karty z adresy skrinka§centrum. Nepozná niekto ten mobil či je dobrý a firma seriózna? Dá sa vidieť na w.mobily69.tk.
Ďakujem za radu
nivarto
10.01.10,16:38
Nič neber z neznámeho zdroja. A tá ponuka ti prišla len tak sama od seba?
zdenka131
10.01.10,16:53
Želám pekný zvyšok nedele. Neviem, z akej adresy prišla ponúka na mobil, ale ja by som určite na takú ponuku nereagovala. Keby som si chcela kúpiť mobil, tak by to bolo od mobilného operátora, nikdy nie z neznámeho zdroja na dobierku.
Xanti
10.01.10,16:57
Plánujem kúpiť nový mobil a prišla mi ponuka na dobierku na mobil M68 na 2 sim karty z adresy skrinka§centrum. Nepozná niekto ten mobil či je dobrý a firma seriózna? Dá sa vidieť na w.mobily69.tk.
Ďakujem za radu
No konkretne tento mobil nepoznám. Kolegovci si kupovali mobili na 2 sim karty v tescu (pod názvom - MyPhone ) a sú spokojný. A bol cca v tej istej cenovej relácii.

Nepoznám tú stránku, tiež mi od nich prišla ponuka na mail a brala som to ako spam. Takže asi by som nedôverovala.
fulmaja
10.01.10,18:56
Mobil M68 nepoznám. Byť na Tvojom mieste, rýchlo zabudnem na ponuku neznámej firmy.
TomasHC
10.01.10,19:50
Moc by som nestresoval, zrejme niekto vo vacsom nakupil cinske mobily a teraz ich ponuka, zial formou spamu :)

http://www.chinavasion.com/product_info.php/pName/quadband-dual-sim-gsm-worldwide-tv-cellphone/

Z toho webu sme s kolegovcami uz kadeco nakupili, celkom k spokojnosti ;)

Horsie to bude ale so zarukou :(
jankovka
10.01.10,21:40
Áno sama od seba mi prišla tá ponuka a pritom mám zablokované reklamy. Vyzerá až moc dobre za takú nízku cenu to ma mätie.Popýtala som sa aj na záruku, že dva roky a záručný servis v BA BB TT TN KE, ale kde neviem . A nie je mi ani jasná aká je tá značka mobilu ..to asi nie je Nokia. Nechcem už viazanosť preto skúšam niečo kúpiť. Ďakujem všetkým za radu, ešte asi vyčkám.
zdenka131
10.01.10,22:06
Áno sama od seba mi prišla tá ponuka a pritom mám zablokované reklamy. Vyzerá až moc dobre za takú nízku cenu to ma mätie.Popýtala som sa aj na záruku, že dva roky a záručný servis v BA BB TT TN KE, ale kde neviem . A nie je mi ani jasná aká je tá značka mobilu ..to asi nie je Nokia. Nechcem už viazanosť preto skúšam niečo kúpiť. Ďakujem všetkým za radu, ešte asi vyčkám.
Nie je to Nokia. tu je link, kde sa dá telefón pozrieť: http://translate.google.sk/translate?hl=sk&sl=en&u=http://www.allstarmobi.com/user/view_product.aspx%3Fid%3D446&ei=pVxKS77TFNOB_QbxjviiAg&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=4&ved=0CB0Q7gEwAw&prev=/search%3Fq%3Dmobil%2BM68%26hl%3Dsk
Charon
11.01.10,05:45
Jankovka - ako píšeš: "Áno sama od seba mi prišla tá ponuka a pritom mám zablokované reklamy", prosím Ťa, myslíš si, že ak v pošte zapneš blokovanie reklám, resp. čohokoľvek, tak nie je možné, aby Ti reklama prišla? Teraz ironický žart, prepáč: "Aký superprogram používaš? Určite by ho chcesli všetci...", lebo nik sa nevie reklám na 100% zbaviť... to je možné iba vtedy, ak by Ti niekto manuálne pozeral emaily a sám by vedel rozoznať, čo je a čo nie je spam.

Ako píšeš, mätie Ťa dobrá cena. Neviem, čo je dobrá cena. Viem, že sa ceny mobilov u nás predražujú... ale ak Ťa cena zakočila, tak tam je prvý znak toho, že máš si dávať pozor. (Mne v Paríži predávali zaručene pravé Rollex Marine za 25 Euro a neviem prečo som tomu neveril (cena je cca 7000 Euro), aj keď vyzerali veľmi dobre).

Problém vidím v platbe - dať do Číny číslo kreditnej karty sa rovná na 90% vyblieleniu účtu, neviem, možno sa mýlim a krivdím im. Možno budeš platiť cez nejakú renomovanú Európsku banku. Toto si OVER!

Ak Ti za tým mobilom srdce piští, vyžiadaj si od nich adresu servisu tu na Slovensku, zisti, či taký servis existuje, aké majú s tými mobilmi skúsenosti.

Ja si kupujem a vždy budem kupoveť mobil cez O2. Nemusíš byť ich klient, dá sa kúpiť na splátky (tuším 10 splátok) bez navýšenia, teda aj 330 € mobil pri privej spátke na mieste, sa dá splácať cca 30€ mesačne, čo sa dá ... a máš zaručnú kvalitu, zaručnú značku, zaručenú kompatibilitu, zaručený servis...

Teda treba overiť:
- spôsob platby (kde je banka a jej názov)
- servis
- spôsob dodávky
- nie je lepšie kúpiť mobil na splátky?