peter9998
10.01.10,16:13
zdravim,
otvaram internetovu parfumeriu http://www.vasaparfumeria.sk bol by som rad keby ste mi vy ako poradaci pozreli stranky a pripomienkovali - co sa vam na webe nepaci co by ste zmenili pripadne niejake napady na vylepsenie...
truch
10.01.10,16:22
pozrela som tvoju stránku, keď som chcela pozrieť parfém Chanel, vyhodilo ma zo stránky, že sa nedá zobraziť. Inak v parfémoch je veľká konkurencia, ja si objednávam cez parfums.sk. Pozerala som chanel N5, ten by som chcela, ale je veľmi drahý :(:( Držím palce :):)

mimotemy si o deň dlhšie na porade ako ja
terezamaria
10.01.10,16:54
Adresa je nedostupná, ostatné mi všetky idú.
Škoda, bola by som sa pozrela, či nemáš lepšie ceny ako stránka, z ktorej objednávam ja.
Heni
10.01.10,17:10
mne sa to dalo otvoriť až na druhý pokus...
hned prvá záložka - všetky parfumy - na stránke je vypísané: všetkýýý parfumy - tam má byť krátke y v slove všetky
a ešte - pánske parfumy za nízske ceny - tam máš jedno s navyše...
unisex - parfumy pre pary... tam chýba dlžeň na aaa ;)
Stefan2005
10.01.10,17:24
Stránku Firefox otvoril až na piaty pokus. No a tie gramatické chyby a preklepy (typu "vybavujeme v čo najktratšom čase") veru nepridajú odvahy objednávať si na tejto stránke....
Takže ešte na nej tvrdo popracovať.
peter9998
10.01.10,22:39
nj gramatika to viem - este nepresla stranka s gramatickou upravou - musim dat este poopravovat chyby ;) hmm ze server tak blbne to som nevedel som si to este nevsimol poriadne ale dik za info porozmyslam o presune na iny server dakujem za rady ;)
peter9998
30.01.10,16:36
Takze z hostingom by uz nemali byt ziadne problemy - presli sme na novy vykonejsi server chyby sme opravili ak mate este niejake pripomienky budem len rad a dakujem vam za pripomienky ktore ste vlozili sem...