Veltraud
10.01.10,21:10
Tiez patrim k novacikom na porade, tak by som sa rada predstavila. Volam sa Katka, mam 26 rokov, som z Bratislavy. Pracujem 7 rokov v reklamnej oblasti, ako account manager. Budem sa snazit poradit prave v tejto oblasti, ak budem vediet. Ale samozrejme, pokial budem vediet aj z inych oblasti :-)

Momentalne pocitujem iste "vyhorenie" v praci, tak zvazujem moznosti ako dalej. Okrem ineho rozmyslam nad podnikanim, takze vas asi budem teraz otravovat prosbami o pomoc.

Posledny tyzden som stravila hrabanim sa vo forach. Tato stranka je vyborny napad a som rada, ze sa stale najde tolko ludi ochotnych pomoct.

Tak snad ma prijmete do poradackej rodiny :-)
JarkaL
10.01.10,20:12
Vitaj medzi nami.
hnedoočka
10.01.10,20:12
Vitaj medzi Poraďákmi, dúfam že pomoc bude vzájomná...
katarina.j
10.01.10,20:20
Ahoj a vitaj na tomto portali.neboj sa urcite tu najdes kopec aj podnikatelskych napadov a rád k tomu prisluchajucich, no a v neposlednom rade určite najdes tu aj priatelov...
zdenka131
10.01.10,20:21
Ahoj Katka, vitaj medzi poraďákmi. Želám Ti, aby si tu našla informácie, ktoré budeš hľadať. Určite nám aj Tvoje rady prídu vhod. Súhlasím s Tebou, porada je výborná stránka, na ktorej sa dajú zistiť informácie z rôznych oblasti. Je tu veľa ochotných a šikovných poraďákov, ktorí dari pomôžu.
pepsikova
10.01.10,20:41
..tiež ťa vítam medzi nami...
Mgr.Shrek
10.01.10,21:01
Tiez patrim k novacikom na porade, tak by som sa rada predstavila. Volam sa Katka, mam 26 rokov, som z Bratislavy. Pracujem 7 rokov v reklamnej oblasti, ako account manager. Budem sa snazit poradit prave v tejto oblasti, ak budem vediet. Ale samozrejme, pokial budem vediet aj z inych oblasti :-)

Momentalne pocitujem iste "vyhorenie" v praci, tak zvazujem moznosti ako dalej. Okrem ineho rozmyslam nad podnikanim, takze vas asi budem teraz otravovat prosbami o pomoc.

Posledny tyzden som stravila hrabanim sa vo forach. Tato stranka je vyborny napad a som rada, ze sa stale najde tolko ludi ochotnych pomoct.

Tak snad ma prijmete do poradackej rodiny :-)

Si prijata....a btw...verim, ze coskoro sa znova pre nieco zapalis:D
truch
10.01.10,21:41
:):)Vitaj, Katka:):)
Veltraud
10.01.10,22:26
Dakujem vsetkym :-)
digehe1
09.02.10,13:16
tak isto ťa vítam