ivka3
11.01.10,12:20
ahojte, som zúfalá, pokazil sa mi vysávač, a potrebujem nový.

poradte, som zvyknutá na philips triathlon, čo má tepovanie, vysávanie, sucho, mokro. mala som ho skoro 9 rokov. a z ponuky si neviem vybrať.

našla som nejaký od ety, ETA AQUILL 0412 90015 a ešte nejaký, ale neviem, či je to aj na tepovanie...

chcem tepovač, vysávanie sucho mokro...
ale rýchlo prosím... už by bolo načase doma povysávať...
Chobot
11.01.10,12:09
ahojte, som zúfalá, pokazil sa mi vysávač, a potrebujem nový.

poradte, som zvyknutá na philips triathlon, čo má tepovanie, vysávanie, sucho, mokro. mala som ho skoro 9 rokov. a z ponuky si neviem vybrať.

našla som nejaký od ety, ETA AQUILL 0412 90015 a ešte nejaký, ale neviem, či je to aj na tepovanie...

chcem tepovač, vysávanie sucho mokro...
ale rýchlo prosím... už by bolo načase doma povysávať...

Choď do predajne elektro (napr. NAY, DATART,...) kde majú vystavené vysávače. Nechaj si zoradiť vedľa seba všetky, ktoré majú funkciu tepovania a ten, ktorý si sa ti bude páčiť najviac a budeš mať toľko euráčov na účte či v peňaženke, ten si kúp.

Nenapísala si nič bližšie ohľadom požiadaviek na vysávač, len že vysávanie na sucho mokro a tepovanie. Tieto parametre spĺňajú všetky tepovacie vysávače. Nie je ich veľa, čo ja poznám:

ETA Aquill (ETA má momentálne len tento model s tepovaním, staršie modely NEPTUN (http://www.elektroexpert.sk/preview?img=1084696) a SIRIUS (http://www.elektroexpert.sk/preview?img=1084646) sa už nepredávajú a ani by som ti ich nedoporučoval - na tepovanie môžu byť, ale behať po byte pri vysávaní so sudom na naftu je nepraktické...:rolleyes:)
Zelmer Vodník
Zelmer Aquawelt
Philips Triathlon
ELECTROLUX Z720 .

A tiež si nenapísala limit na cenu. Ak žiadny nemáš, ja by som na tvojom mieste bral tú ETU.
pales ivan
27.12.11,14:10
Máme takýto problém.Pred pár rokmi nám požiar zničil 1/3 domu.Vo vyhorených izbách sa okrem iného nachádzalo kompletné tepovacie príslušenstvo k nášmu vysávaču Philips Triatlon.Vysavač bol našťastie v inej časti domu,kde sa nepoškodil.Preto reagujem ma Váš článok o nefunkčnom Triatlone a poprosiť Vás či nemáte toto príslušenstvo z Vášho pokazeného na predaj za nejakú symbolickú cenu.Za odpoveď ďakujem.Som z okresu Turčianske Teplice. Páleš Ivan mobil: 0904526733 mail:pales@atlas.sk