Fany
16.09.05,12:07
V denníku zadávam pri účtovaní aj IČO dodáv.firmy. Dá sa nejako vytlačiť, alebo aspoň vidieť na obrazovke nákupy tovaru... vytriedené podľa IČO?. vie mi v tom niekto poradiť?

Chcela by som vidieť všetky nákupy tovaru od jedného dodávateľa. Načo je potom vlastne prizadávaní údajov do denníka kolonka IČO?
lenkak
16.09.05,11:13
Túto možnosť v MRP nepoznám.
Fany
19.09.05,05:41
A ako si potom zisťuješ, ktorý nákup v denníku patrí konkrétnemu dodávateľovi (ak to nejde cez faktúry)?
lenkak
19.09.05,06:07
Ja si radšej hľadám podľa analytiky. Alebo si zapíšem do textu aj názov firmy.
STRELEC
19.09.05,06:14
V denníku zadávam pri účtovaní aj IČO dodáv.firmy. Dá sa nejako vytlačiť, alebo aspoň vidieť na obrazovke nákupy tovaru... vytriedené podľa IČO?. vie mi v tom niekto poradiť?

Chcela by som vidieť všetky nákupy tovaru od jedného dodávateľa. Načo je potom vlastne prizadávaní údajov do denníka kolonka IČO?Nákupy na základe DF nie sú problém. Vytlačíš konkrétneho dodávateľa, alebo napr. prehľad naj...dodávateľov, ak chceš obraty porovnávať.
Môžeš zaevidovať ako DF dodacie listy, bloček z registračky dám do pokladne PD. Je viac prácne, ale sú potom výstupy. K ročnej závierke prikladám poznámky k JU. Sú veľmi stručné a slúžia ako vysvetlivka pre samotnú FO, ale aj prípadný kontrolný orgán. Tu pridám aj bod - ako som zaúčtoval dodacie listy ako "DF" a prečo. Bolo mi to len pochválené (DU, majiteľ dokladov). Prípadne si to skús. Je tu ovšem tá zvýšená prácnosť.