Machana
11.01.10,16:51
Nedávno mi prasklo,mojím pričinením,umývadlo. Dá sa nejak tá prasklina zamaskovať,zatrieť? Ak áno,čím? Dík za radu.!
220870
11.01.10,16:37
Nedá .
agnesatimarova
11.01.10,16:44
Skus lepidlo sekundove, alebo bielu farbu alebo kombináciu.
Machana
11.01.10,16:58
No,niečo chcem skúsiť,lebo to umyvadlo je nové.Zbehnem do "farby-laky" a poinformujem sa aj tam.
Chobot
12.01.10,00:09
No,niečo chcem skúsiť,lebo to umyvadlo je nové.Zbehnem do "farby-laky" a poinformujem sa aj tam.

Neviem, akého rozsahu je tá prasklina, ale nikdy to už nezacelíš tak, aby to nebolo vidno.

Existuje tmel na smaltovú keramiku, dá sa to s tým trochu zašpárovať, ale farba je odlišná, je to vidno.

Na tvojom mieste by som nešpekuloval a kúpil nové umývadlo. Pochybujem, že niečo zoženieš, ja som si to tiež zisťoval, ale na akrylátovú vaňu.
220870
12.01.10,07:40
Názov sekundových lepidiel je odvodený od času počas ktorého spoj drží pokope. 1 sekundy.Okrem zlepených prstov.:D:mad:
Halli
12.01.10,07:57
Názov sekundových lepidiel je odvodený od času počas ktorého spoj drží pokope. 1 sekundy.Okrem zlepených prstov.:D:mad:

No myslím že sekunďák zaberá najlepšie na prsty:D
Ani ja by som nešpekulovala, prasklina bude stále vystavovaná vode, čistiacim prostriedkom a nakoniec raz povolí úplne, je to len otázka času a používania. Leda že by ho nemienil používať ;)
dalid
12.01.10,08:41
Kupit nove a na buduce davat nan vacsi pozor. Asi sme ta tu moc nepotesili, ale za chyby sa spravidla plati. ;)
Machana
13.01.10,20:24
No, to ste ma, ozaj, nepotešili, lebo to umývadlo je súčasť skrinky. Ale čo sa dá robiť, vyzerá to tak, že idem zháňať nové. Dúfam, že s tým nebudem mať problém. S tým sekundovým to nejdem radšej skúšať. Napadlo ma, že ešte vyskúšam biely silikon, nech to drží, kým kúpim nové.
deane7
13.01.10,21:47
Zlepiť sa dá všetko, sú lepidlá čo udržia viac než pôvodný materiál, ale lacnejšie Ťa vyjde nové. Iba že by si mal nejakého kamoša niekde pri výrobe raketoplánov.
katka25
13.01.10,22:25
ja som tiez tak dopadla, ked mi na uplne nove drahe umyvadlo spadlo nieco tazke, ale mam len mensiu prasklinu, (ktora sa nenapadne zvacsuje) a skryvam ju zatial bielym lakom na nechty a celkom som sa trafila do odtiena :)