ladismi
11.01.10,18:10
pracujem v dvojzmennej prevádzke 38 a 3/4 hon. týždenne. 2 dni poobede, 2 dni v noci a 2 dni voľno(nerovnomerné rozvrhnutie pracovného času; pracujem aj soboty a nedele), keď mi pripadne zmena na sviatok aby som ho mal zaplatený, respektíve mzdové zvýhodnenie, tak ma zamestnávateľ núti, že musím odpracovať o jeden deň naviac mimo rozvrhu pracovných zmien. čiže v plánovacom kalendári je napr. 20 pracovných dní a 1 sviatok a mne na sviatok pripadá zmena tak musím odpracovať 21 dní, keď mi naň zmena nepripadá nemám nárok na náhradu mzdy a stačí mi odpracovať 20 dní. je to správne?:confused:za vaše odpovede vopred ďakujem
ivka70
12.01.10,08:10
pracujem v dvojzmennej prevádzke 38 a 3/4 hon. týždenne. 2 dni poobede, 2 dni v noci a 2 dni voľno(nerovnomerné rozvrhnutie pracovného času; pracujem aj soboty a nedele), keď mi pripadne zmena na sviatok aby som ho mal zaplatený, respektíve mzdové zvýhodnenie, tak ma zamestnávateľ núti, že musím odpracovať o jeden deň naviac mimo rozvrhu pracovných zmien. čiže v plánovacom kalendári je napr. 20 pracovných dní a 1 sviatok a mne na sviatok pripadá zmena tak musím odpracovať 21 dní, keď mi naň zmena nepripadá nemám nárok na náhradu mzdy a stačí mi odpracovať 20 dní. je to správne?:confused:za vaše odpovede vopred ďakujem

Pri nepravidelnom rozvrhnuti pracovneho casu je to uplne normalne, ze ak ti pripada na sviatok naplanovana zmena, tak cez sviatok pracujes.

Sviaztok je plateny iba v pripade, ak si mal naplanovanu zmenu a kvoli sviatku si ju neodpracoval.
Ak ti na sviatok zmena nepripadne, nemusis ho odpracoval ale nemas ani narok na nahradu mzdy za sviatok.
tanica1
26.01.10,19:26
suhlasim s ivkou70, ale trošku nerozumiem tomu 1 dňu navyše. To znamená, že vo sviatok si doma a 1 deň pracujes naviac? Ak som to pochopila spravne, tak ivkina odpoved vravi za vsetko. Ak si doma patrí Ti nahrada mzdy a nemas samozrejme nrok na ziadne mzdove zvyhodnenie.